Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronce Realu było sporo komentarzy z przechwałkami, kto ile głosów oddał, także nie powiedziałbym, żeby to była wina Januszów ;)

nom widziałem że po 300 pisali że głosowali,

 

trochę żal i naiwność TVP, przeicez to się tak skończy jednego dnia Barca drugiego Real

 

ja nie włączam w ogóle na streamie bede sledzić Liver albo Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusze czy tam banda upośledzonych gowniarzy, bez różnicy. W następnej kolejce PSG- Bayern, ciekawe czy i ten mecz storpeduja tym razem kibice z fcbarca.Pl

Ja mam nc, więc mi to zwisa, ale trochę kpina, bo jednak dziś mamy Spurs z Borussia i Liverpool z Sevilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem raczej jako ciekawostkę. Dla mnie to jest beka, tak samo jak z tego co przed chwilą przeczytałem w komentarzach na tej stronie Realu. Większość ma się za jakichś wielkich kibiców, bo kombinował jak oddac po kilka głosów, a pewnie nawet takiego Raula nie pamięta jeden z drugim. Dzieci i młodzież w wieku szkolnym to jest teraz jakiś dramat.

 

A Szpaka to ja akurat lubię, świetny głos. Na starość mu się po prostu trochę fakty pie***lą, I przez to jest irytujący.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,22367801,dariusz-mioduski-po-meczu-we-wroclawiu-cos-we-mnie-peklo-szatnia.html#MT_1Zdjecie

 

coś tam wyjaśnił, brzmie to calkiem nieźle - no zobaczymy 


Podałem raczej jako ciekawostkę. Dla mnie to jest beka, tak samo jak z tego co przed chwilą przeczytałem w komentarzach na tej stronie Realu. Większość ma się za jakichś wielkich kibiców, bo kombinował jak oddac po kilka głosów, a pewnie nawet takiego Raula nie pamięta jeden z drugim. Dzieci i młodzież w wieku szkolnym to jest teraz jakiś dramat.

A Szpaka to ja akurat lubię, świetny głos. Na starość mu się po prostu trochę fakty pie***lą, I przez to jest irytujący.

podbijam do Szpaka mam różne podejscie ale glosu i obycia to nie można mu odmówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusze czy tam banda upośledzonych gowniarzy, bez różnicy. W następnej kolejce PSG- Bayern, ciekawe czy i ten mecz storpeduja tym razem kibice z fcbarca.Pl

TVP wyraźnie zaznaczyło, że nie w każdej kolejce będzie opcja wyboru spotkania. Jak będzie jakiś hit, to go pokażą, bez możliwości wyboru przez kibiców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP wyraźnie zaznaczyło, że nie w każdej kolejce będzie opcja wyboru spotkania. Jak będzie jakiś hit, to go pokażą, bez możliwości wyboru przez kibiców. 

oby tak było, Kurski już wiele róznych rzeczy mówił

poczekamy, zobaczymy

 

ogólnie Ukradli mecz Borussi, przy golu Kane przynajmniej jeden faul był

poza tym nie uznali gola Abumayengowi, gdzie nie było spalonego a było by po dwa i zupelny inny mecz

na koniec sissoko chyba był na mega spalonym i też sedziowie źle reagowali

 

trageida sędziowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.