Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

na yt lepsza przyszłość niż w stacji która niedługo zostanie tylko z siatkówką  i rajdami wrc 

pewnie dlatego odszedł, to chyba ostatni rok kontkratku LM a i angielska się kończy i pewnie Eleven rzuci kupe kasy a może i Polsat

ekstraklasa jest fajna ale jako dodatek do czegoś a nie sama w sobie

rzeczywiscie w NC+ nie ma przyszłości, trochę szkoda ze go nie przechwycił Polsat, albo TVP - fajnie by było go posłuchać na mundialu a tak będę się trochę meczył

 

co do Krychy to myslę, że jak przygotuje się  w pełni do sezonu, ominał go kontuzje to sobie poradzi w każdej ekipie

jego problemem jest to że musi być motorycznie gotowy w 100% a w tamtym sezonie nie dano mu szansy, cos jak Piszczek po kontuzji nie mógł się odnaleźć i opowiadał że jak przpracuje zimowy obóz to wróci do gry i tak było do tej pory świetnie gra w BVB

a no i w końcu francuzi mają coś z tego że przyjęli tylu emigrantów 

orpócz Neymara to 3 kolejnych najdroższych graczy to łebki z francji co mają korzenie afrykańskie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do Krychy to myslę, że jak przygotuje się  w pełni do sezonu, ominał go kontuzje to sobie poradzi w każdej ekipie

jego problemem jest to że musi być motorycznie gotowy w 100% a w tamtym sezonie nie dano mu szansy, cos jak Piszczek po kontuzji nie mógł się odnaleźć i opowiadał że jak przpracuje zimowy obóz to wróci do gry i tak było do tej pory świetnie gra w BVB

 

No myślę że jednak nie w każdej...w PSG sobie nie poradził bo niestety jest jednowymiarowym graczem - świetny w destrukcji i nic ponadto w topowych zapolach od def pomocników wymaga się też kreowania ofensywy a do tego jest potrzebna odpowiednia wizja i technika które u Krychowiaka  są niestety dosyć ograniczone 

 

 

edit : no to ładnie Twaro też odchodzi 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że jednak nie w każdej...w PSG sobie nie poradził bo niestety jest jednowymiarowym graczem - świetny w destrukcji i nic ponadto w topowych zapolach od def pomocników wymaga się też kreowania ofensywy a do tego jest potrzebna odpowiednia wizja i technika które u Krychowiaka  są niestety dosyć ograniczone 

oczywiscie masz rację,

myslałem że t o co piszesz to założenie pierwotnie o którym nie trzeba wspominac :P

 

poradzi sobie w każdej ekipie która potrzebuje typowego DP, bez rozgrywnia którego miał się nauczyć w Hiszpanii 

w Anglii powienien spokojnie, tam tego nie wymaga chyba nikt oprócz Pepa i Pochetino

Twarowski i Smokowski prawdopodobnie będą mieli swoj kanał, ale na YT, takie ploty. To nie wykluczałoby komentowania Mundialu.

tylko skąd będą mieli sygnał by komentować? 

 

jesli nie wyłożą kasy to cięzko będzie

 

pisze o tym bo miałem sam komentować mecze na Euro 2016 jako color comentator, drugi koleś wszystko ogarniał i był z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie masz rację,

myslałem że t o co piszesz to założenie pierwotnie o którym nie trzeba wspominac :P

 

poradzi sobie w każdej ekipie która potrzebuje typowego DP, bez rozgrywnia którego miał się nauczyć w Hiszpanii

w Anglii powienien spokojnie, tam tego nie wymaga chyba nikt oprócz Pepa i Pochetino

 

tylko skąd będą mieli sygnał by komentować?

 

jesli nie wyłożą kasy to cięzko będzie

 

pisze o tym bo miałem sam komentować mecze na Euro 2016 jako color comentator, drugi koleś wszystko ogarniał i był z tym problem

Może po prostu dogadają sie part time z TVP czy kto tam transmituje Mundial i tam pokomentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dogadają sie part time z TVP czy kto tam transmituje Mundial i tam pokomentują.

bez szans, nikt im nie podda bo by im podebrali widzów

i to sporo 

 

no chyba że ktoś w nich zainwestuje i wybuli sporo kasy ale to raczej marzenia

 

a Twarowski też odchodzi skoro ma to z nim robić? 

 

mam nadizje że Borek nie odejdzie z Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze czytam, ze Renato Sanches na wypozyczenie do Swansea City? O j... p...

No i dobrze chamowi, za to że olał United. Do Bayernu, co na każdej pozycji miał przesyt mu się zachciało, po kilku dobrych meczach w kadrze i dobrym sezonie w lidze portugalskiej. Niech gnije na jakimś zadupiu. Biorąc pod uwagę jak się ruszał przez ostatni rok, gdy już dostał szanse, to w Swansea też szybko na ławie wyląduje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.