Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

I pomyśleć, że to Arka skazywana na porażkę i na porutę była najbliżej awansu. Pechowa bramka samobójcza i gol w ostatniej minucie dały awans Duńczyków ale Gdynianie naprawde grali z polotem zarówno u siebie jak i na wyjeździe

 

Astana stacila 8 bramek w dwumeczu z Celtikiem

Utrecht to słaba drużyna a Lech daje sobie wbić bramkę w pierwszej minucie. Szeriff to w ogóle właściwie nie wiadomo co

 

A co do samego Moduskiego to w sumie zabawne jest piętnowanie jego skoro cały zeszłoroczny sukces Legii to był Ofoe, który został sprowadzony bo trener pokazał palcem,że go chce. I Ofoe za trenerem chciał odejść z Legii

 

Nie wiem jak to sukces poprzedniego zarządu i jaka to słabość obecnego

 

Ofoe dostał od Moduskiego lepszą kasę niż ma w Olympiakosie ale osoba trenera miała dla niego większe znaczenie

Czy by go sprzedali czy nie to i tak pewnie by efekt był ten sam bo miał focha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem,że koleś ma wizję, tylko że w przeciwieństwie do Leśnodupskiego bawi się za swoje. Poprzedni zarząd żył na kredyt, teraz Legia musi spłacać.

Cieszy mnie porażka Legii.

Jaki kredyt? Fajnie ze sie bawi za swoje ale transfery pokazuja ze nie mial i nie ma zielonego pojecia o futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kredyt? Fajnie ze sie bawi za swoje ale transfery pokazuja ze nie mial i nie ma zielonego pojecia o futbolu.

 

Skąd pomysł, że to Szopen się tym zajmuje? Mnie się wydaje, że to raczej jego ludzie, np. Żewłakow. Wiadomo, że przyklepać musi, ale nie jestem skautem, żeby się musieć znać na zawodnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że to Arka skazywana na porażkę i na porutę była najbliżej awansu. Pechowa bramka samobójcza i gol w ostatniej minucie dały awans Duńczyków ale Gdynianie naprawde grali z polotem zarówno u siebie jak i na wyjeździe

 

Nie wiem z jakiego algorytmu Ci to wyszło, bo Arka odpadła nie w IV, tylko w III rundzie eliminacji :)

 

 

Nie rozumiem tego hejtu na Mioduskiego. Mógłby mi tu ktoś wytłumaczyć co takiego zawalił loczek, że jedzie się tu po nim jak po burej suce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakiego algorytmu Ci to wyszło, bo Arka odpadła nie w IV, tylko w III rundzie eliminacji :smile:

 

 

Nie rozumiem tego hejtu na Mioduskiego. Mógłby mi tu ktoś wytłumaczyć co takiego zawalił loczek, że jedzie się tu po nim jak po burej suce? :smile:

 

jeden mecze może przegrać zawodnik, kilka meczów trener a sezon struktury administracyjne za które odpowiada czubek góry lodowej ;-] dlatego trzeba go jebać jak psa , nie zna się facet ,jest słabym menadżerem , źle dobiera ludzi to się nie nadaje i tyle.

dla mnie dla legii potrzebna jest rewolucja jeśli zespół ma ponad 3 razy większy budżet niż drugi pod tym względem lech to powinien dominować w lidze a w pucharach coś reprezentować , porażka z astaną i szeryfami to jest blamaż za którym muszą lecieć głowy

i najgłupiej byłoby odciąć Magierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden mecze może przegrać zawodnik, kilka meczów trener a sezon struktury administracyjne za które odpowiada czubek góry lodowej ;-] dlatego trzeba go jebać jak psa , nie zna się facet ,jest słabym menadżerem , źle dobiera ludzi to się nie nadaje i tyle.

dla mnie dla legii potrzebna jest rewolucja jeśli zespół ma ponad 3 razy większy budżet niż drugi pod tym względem lech to powinien dominować w lidze a w pucharach coś reprezentować , porażka z astaną i szeryfami to jest blamaż za którym muszą lecieć głowy

i najgłupiej byłoby odciąć Magierze

 

1. Nie zna się

 

Pełna zgoda, Leśnodorski obejmując fotel Prezesa też nie miał zielonego pojęcia o piłce, mimo że uparcie kreował się na starego kibica z Żylety ;)

 

2. Źle dobiera ludzi

 

Żewłakow - człowiek Leśnego

Magiera - ulubieniec Leśnego

Krzepota - trener personalny Leśnego i... żony Mioduskiego :)

 

3. Budżet

 

Budżet Legii to bajki opowiadane przez Leśnodorskiego, które miały podbić wartość klubu i zbudować wokół niego aurę potęgi. Oczywiście przewaga nad resztą ligi jest niepodważalna, ale praktycznie nie jest to tak wielka różnica jak się o tym mówi w mediach :)

 

4. Magiera

 

Magiera jest bezpośrednio odpowiedzialny za to co prezentuje obecnie drużyna Legii. Nie ma żadnego pomysłu na grę, są chaotyczne rotacje i narzekanie na brak zgrania (!), a sam kryzys w zespole zbiegł się dziwnym trafem z pierwszym zgrupowaniem Magiery :)

 

 

Mam ogromny szacunek dla Leśnodorskiego za to co udało mu się z klubem osiągnąć, ale jeżeli ktoś całą winę próbuje zrzucić na obecnego właściciela, to warto się dwa razy zastanowić nad przyczynami obecnego stanu rzeczy. W całym konflikcie stałem murem za Leśnodorskim, ale to jechanie po Mioduskim jest po prostu niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak dla mnie cena tego transferu to kosmos, ale juz nie raz zostalem tu "pouczony", ze co dla mnie przeplacenie to dla innych drobne na waciki.

Naprawde ten Dembele taki dobry, bo widzialem go trzy razy na krzyz. Jakos staty dupy nie urywaja, ale same staty w pilce to wiadomo o kant dupy mozna rozbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak dla mnie cena tego transferu to kosmos, ale juz nie raz zostalem tu "pouczony", ze co dla mnie przeplacenie to dla innych drobne na waciki.

Naprawde ten Dembele taki dobry, bo widzialem go trzy razy na krzyz. Jakos staty dupy nie urywaja, ale same staty w pilce to wiadomo o kant dupy mozna rozbic.

 

Ja widziałem kilkanaście, bo czasem się to BVB obejrzało. I mnie strasznie denerwował. Podejmuje dużo głupich decyzji, jakieś podania do nikogo, niepotrzebne dryblingi, złe wybory rozegrania akcji. Widziałem się wczoraj ze znajomym, kibicem BVB i puentą w sprawie OD było to, żeby go przypadkiem nie zostawili w klubie jeśli Barcelona oferuje te 100 mln bo byliby głupi. Niezaprzeczalnie ma talent, ale już widać, że w głowie niewiele. Pewnie gdyby to nie była Barcelona, gdyby nie sprzedaż Neymara i "patriotyzm" Pique to za 150 mln można by kupić Dembele i 3/4. 

 

Zobaczymy co czas przyniesie. Jakbym miał stawiać pieniądze to bym powiedział, że będzie z bardzo dobry zawodnik, ale szanse na wskoczenie na półkę Neymar/Messi/Ronaldo raczej niewielkie, prędzej już jakaś katastrofa mentalna i mu coś odwali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.