Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nikt nie każe jej kibicować w lidze, tylko w pucharach. Kto nie potrafi, to jest po prostu typem człowieka, co tylko myśli jak to sąsiadowi sprawić, by było mu gorzej. 

 

Ja bym jednak rozróżnił takich ludzi na tych, którzy nie kibicują (np. ja) i na tych, którzy życzą porażki i sympatyzują z przeciwnikiem. Pierwsze jest ok - nie każdy musi skakać do góry po golach, ale drugie to już jednak trochę kurewstwo :P

Noż k**** - właśnie przegrał/zremisował ważny mecz i się mu zadaje takie pytanie? Wkurwiony był wynikiem, to chyba normalne. Jak reagujesz jak ujebiesz ważny egzamin i ktoś Ciebie pyta czemu byłeś taki niedouczony?

 

Oni biorą pieniądze za dostarczanie widowiska, więc przykład trochę nietrafiony. Można nie chcieć gadać, można odpowiedzieć dyplomatycznie, ale obrażanie się i pi****lenie "sam zagraj", to jest przykład buty i chamstwa, świadczący tylko o tym, że kopacze zarabiają zdecydowanie za dużo jak na swoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszą dać radę bo jak nie wejda do LE to nie bedzie hajsu i się zatrzymają w rozwoju

a to dla polskiej piłki na pewno nie bedzie korzystne więc myslę tak jak Rappar trzeba kibicuować wszystkim poslkim klubom by nam wsystkim zyło się lepiej :P

 

jedną bramkę wcisną, dalej nie wiem co 

 

a propos tego co się wyrabia w Kataloni to mam nadzijee że we wrzesniu po tym wniosku wywalą ten cały zarząd, bo sieroty są straszne

 

lato bez wielkich transferów, stawienie na młodych, suckes to bedzie półfinałCL i drugie miejsce w LL, full sezonowców odejdzie - ach aż chce mi się kibicować :D wracamy do starej dobrej Barcy która zaczynała od marzeń o wygranie LL ;)

byle tylko Messi nie odszedł oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak można nie kibicować polskim klubom w europejskich pucharach. Trzeba być takim przysłowiowym zawistnym Polakiem, który tylko marzy o tym, by sąsiad miał gorzej. 

 

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że Legia doskonale (jak na nasze warunki) radzi sobie w Europie bez pomocy innych drużyn, więc nie widzę powodu, dla którego miałbym kibicować takiemu Lechowi czy Jagiellonii w eliminacjach. Los tych klubów jest mi obojętny, bo ma minimalne przełożenie na postawę mojego zespołu w europejskich rozgrywkach :)

 

Generalnie ta dyskusja przewija się w Internecie co roku i nie zmienia się tylko jedna rzecz - Legia w fazie grupowej europejskich rozgrywek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że Legia doskonale (jak na nasze warunki) radzi sobie w Europie bez pomocy innych drużyn, więc nie widzę powodu, dla którego miałbym kibicować takiemu Lechowi czy Jagiellonii w eliminacjach. Los tych klubów jest mi obojętny, bo ma minimalne przełożenie na postawę mojego zespołu w europejskich rozgrywkach :smile:

Jakby tak Lech i Jagiellonia kilka razy weszły do LE i może nawet z raz czy dwa wyszły, to może by Legia nie odpadła z Astaną, bo jako mistrz Polski miałaby zagwarantowane miejsce w LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszą dać radę bo jak nie wejda do LE to nie bedzie hajsu i się zatrzymają w rozwoju

a to dla polskiej piłki na pewno nie bedzie korzystne więc myslę tak jak Rappar trzeba kibicuować wszystkim poslkim klubom by nam wsystkim zyło się lepiej :tongue:

 

jedną bramkę wcisną, dalej nie wiem co 

 

a propos tego co się wyrabia w Kataloni to mam nadzijee że we wrzesniu po tym wniosku wywalą ten cały zarząd, bo sieroty są straszne

 

lato bez wielkich transferów, stawienie na młodych, suckes to bedzie półfinałCL i drugie miejsce w LL, full sezonowców odejdzie - ach aż chce mi się kibicować :grin: wracamy do starej dobrej Barcy która zaczynała od marzeń o wygranie LL ;)

byle tylko Messi nie odszedł oO

 

Do wywalenia zarządu niestety, ale chyba daleka droga, bo po samym wniosku zanim do wyborów jeszcze daleka droga. Ja nie zdziwiłbym się nawet gdyby wybory były dopiero po zakończeniu sezonu. Bo w honorową dymisję Bartomeu to nie wierzę :neglected: .

 

Chyba, że znowu będzie to samo co 2 lata temu i po rewolucji w składzie ( jeśli dojdą Dembele i Coutinho) z nowym trenerem na wiosnę wygramy wszystko i w wyborach wygra ktoś z tego zarządu.

Bo na początku 2015 roku też były wielkie problemy, dużo się mówiło o zwolnieniu Enrique, transfery letnie były przeciętne, odeszli Zubi i Puyol i nagle wszystko się zazębiło i na wiosnę ruszyła maszyna co łatwo ogrywała kolejnych rywali. Z trudnego losowania LM ( City, PSG, Bayern - chyba wszyscy to byli aktualni mistrzowie krajów) wyszło 5 zwycięstw i porażka bez znaczenia w rewanżu z Bayernem i zwycięstwo z Juve w finale.

 

Teraz też na przekór wszystkiemu może się udać, np gdy zeszłoroczni nowi gracze zaczną coś grać ( Gomes :offended:  , Paco :nightmare: ) tegoroczne wypalą ( Semedo, Paulinho :rugby: i ewentualnie ktoś jeszcze). To z tego chaosu może coś wyjść.

 

 

"Chaos jest drabiną" jak to powiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka świetnych dwumeczów się w fazie grupowej LM szykuje, będzie co oglądać. Nie wiem, czy to tak co roku, czy tylko w tym wyjątkowo dużo ciekawych pojedynków:

Bayern - PSG

Chelsea - Atletico

Juventus - Barcelona

Real - Borussia - Tottenham

Manchester City - Napoli

 

A najwięcej radochy będą mieli kibice w Azerbejdżanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawione losowanie LM jak zawsze :/

 

Legia nie daje rady póki co, Pazdan z czerwem niby za co?

 

Do wywalenia zarządu niestety, ale chyba daleka droga, bo po samym wniosku zanim do wyborów jeszcze daleka droga. Ja nie zdziwiłbym się nawet gdyby wybory były dopiero po zakończeniu sezonu. Bo w honorową dymisję Bartomeu to nie wierzę :neglected: .

 

Chyba, że znowu będzie to samo co 2 lata temu i po rewolucji w składzie ( jeśli dojdą Dembele i Coutinho) z nowym trenerem na wiosnę wygramy wszystko i w wyborach wygra ktoś z tego zarządu.

Bo na początku 2015 roku też były wielkie problemy, dużo się mówiło o zwolnieniu Enrique, transfery letnie były przeciętne, odeszli Zubi i Puyol i nagle wszystko się zazębiło i na wiosnę ruszyła maszyna co łatwo ogrywała kolejnych rywali. Z trudnego losowania LM ( City, PSG, Bayern - chyba wszyscy to byli aktualni mistrzowie krajów) wyszło 5 zwycięstw i porażka bez znaczenia w rewanżu z Bayernem i zwycięstwo z Juve w finale.

 

Teraz też na przekór wszystkiemu może się udać, np gdy zeszłoroczni nowi gracze zaczną coś grać ( Gomes :offended:  , Paco :nightmare: ) tegoroczne wypalą ( Semedo, Paulinho :rugby: i ewentualnie ktoś jeszcze). To z tego chaosu może coś wyjść.

 

 

"Chaos jest drabiną" jak to powiadają.

 

może być po sezonie te wyobry w tym i tak nic nie zdziałają wiecej niz napisałem

 

może zaskoczą ale transfery na ostatnią chwilę niek ończą siędobrze. 

poza tym wydawanie 150 mln na któregoś z nich to słaba opcja lepiej kupić 6-7 młodych gości za tą cenę i ich ogrywać, któryś z nich pewnie bedzie takim Dembele

Coutihno jeszcze jakoś zrozumiem

 

a Semedo i Delefou mi się podobali w piuerwszym meczu LL, tak samo Sergi 

liczę na ich rozwój

 

Paulinho to słaby deal, ale musieli tyle dać by go wyciągnąc. przyda się w taktyce jakiej chce grać nowy coach czyli na 2 DP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i eurowpier    całkowity. Pan Dąbrowski zawalił oba awanse swoją świetną postawą w defensywie w końcówkach spotkań, a niechciany w Legii Rzeźniczak awansował do Ligi Mistrzów jako podstawowy zawodnik Karabachu.

 

Teraz zapewne nastąpi wyprzedaż  drogich zawodników jak Pazdan czy Guilherme i Mioduski dalej będzie kontynuował swoje nieudolne rządy, bo brak awansu to w dużej mierze jego "zasługa" przez kompletnie nieudaną politykę transferową.

 

Chociaż trzeba też przyznać, że Magiera po dobrym początku kompletnie się pogubił na starcie sezonu i nie potrafił wykreować podstawowej drużyny tylko ciągle miesza i miesza. Nie wiem czemu trzyma na boisku bezużytecznego w ostatnich meczach Moulina, który niemal zawsze jest najgorszy na boisku.

 

Widać, że Radović i Ofoe naprawdę wiele znaczyli dla drużyny i nikt nie potrafił ich zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się stało. Mioduski zbiera owoce swojej pracy. To będzie większy problem niż ITI, to było widać od jego pierwszego wywiadu.

 

Oby się Nam znowu nie wśliznęło kolejne przypadkowe mistrzostwo, bo już za to co grali wiosną ten mistrz wzbudzał niesmak. Jeden Ofoe i 10 koszulek. Tak wyglądała Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się stało. Mioduski zbiera owoce swojej pracy. To będzie większy problem niż ITI, to było widać od jego pierwszego wywiadu.

 

Oby się Nam znowu nie wśliznęło kolejne przypadkowe mistrzostwo, bo już za to co grali wiosną ten mistrz wzbudzał niesmak. Jeden Ofoe i 10 koszulek. Tak wyglądała Legia.

 

A kto się lepiej pokaże w tych europejskich pucharach? PrzecieżLegia i tak najdłużej grała z naszych drużyn.

 

Astana, która wyeliminowała Legię odpadła z LM, MItdjyland odpadł, Utrecht odpadł. Z drużyn, które wyeliminowały polskie kluby w eliminacjach europejskich pucharów wszystkie przegrały swoje dwumecze. Astana i Sheriff zagrają w fazie grupowej LE, zobaczymy, jakim pójdzie, ale cudów się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.