Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś kucy mi tu wklejasz (ajron majdenem mi zalatuje)

b&g fajnie grają, ale śmiesy mnie moda na zachodnie szynki w środowisku skins&punk. wszystko od reklamy martensów się zaczęło (przynajmniej u nas)

 

Bo całe to punks&skins to spuścizna po Cockney Rejects?

 

Swoją drogą czekam całe życie na JEDEN klip punkowy/oiowy gdzie będzie jakaś ładna dupa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar 2 gole + 2(3) asysty grając w 10.

Messi 0 goli i 0 asyst.

 

Neymar > Messi.

 

Niemcy pokazują jak VAR wyglądać powinien. Żadnego śmiesznego biegania do monitorków (jak to robią w Serie A) tylko grupa ludzi, którzy w centrum na bieżąco oglądają mecz z X kamer i kątów i są w stanie na bieżąco, w ciągu sekund wręcz, dać sędziemu info na słuchawkę. Naprawdę się dobrze przygotowali, choć wydawałoby się, że to żadna sztuka, a jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy pokazują jak VAR wyglądać powinien. Żadnego śmiesznego biegania do monitorków (jak to robią w Serie A) tylko grupa ludzi, którzy w centrum na bieżąco oglądają mecz z X kamer i kątów i są w stanie na bieżąco, w ciągu sekund wręcz, dać sędziemu info na słuchawkę. Naprawdę się dobrze przygotowali, choć wydawałoby się, że to żadna sztuka, a jednak.

 

DFL będzie reklamował u Hawkeye system, bo nie działał w ogóle w pierwszych połowach spotkań Hoffenheim - Werder, Hertha - Vfb i podczas całego spotkania Hamburga z Augsburgiem. Dodatkowo podczas spotkań Woflsburga z BVB i Mainz z Hannoverem nie było możliwości stworzenia lini spalonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter dobrze wczoraj pykał, oby tak cały rok. Mam nadzieję, że ktoś rzuci rękawicę w końcu Juventusowi. 

Fiorentina to kompletnie nowa drużna jej nieporadność  na starcie sezonu nie dziwi no... ale dawno już nie miałem tyle radochy z oglądania   Interu co wczoraj Spalletti niedługo będzie miał też do dyspozycji wreszcie dwóch klasowych bocznych obrońców (od nie wiem  kiedy...)  także powinno być tylko lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter dobrze wczoraj pykał, oby tak cały rok. Mam nadzieję, że ktoś rzuci rękawicę w końcu Juventusowi. 

 

Inter miał niby wielkie plany na to okienko, ale królem polowania we Włoszech został Milan. Wydaje mi się, że w tym roku to Napoli będzie w stanie sięgnąć po scudetto, o ile nie pogubią głupio punktów i pechowo zawodników. Natomiast w perspektywie kolejnego roku-dwóch to już Milan powinien wejść do gry. Oczywiście muszą utrzymać ten rozsądny model budowania i skoki jakościowe, a nie rzucanie się na wypalonych gwiazdorków jak to próbowali robić po skończeniu ery Ancelottiego. Wtedy powinni wskoczyć na ten poziom i na to liczę. Oby za rok nie było w lidze już jednej dobrej, 1 średnio-dobrej i kilku średnich ekip, tylko 3 dobre w postaci Juve, Milanu i Napoli. Reszta niech się uczy i goni czołówkę

 

 

Jako, że Inter to mój ulubiony klub we Włoszech to cieszę się ze Spalletti nie zrealizował swoich planów transferowych i nie ściągnął z Romy Szczęsnego. Fiorentina to na chwilę obecną dolna część tabeli.

 

Czemu? Nie chciałbyś mieć najlepszego bramkarza Serie A w ekipie? 

 

 

DFL będzie reklamował u Hawkeye system, bo nie działał w ogóle w pierwszych połowach spotkań Hoffenheim - Werder, Hertha - Vfb i podczas całego spotkania Hamburga z Augsburgiem. Dodatkowo podczas spotkań Woflsburga z BVB i Mainz z Hannoverem nie było możliwości stworzenia lini spalonego.

 

To o tym nie wiedziałem. Ewidentnie w takim Hawkeye dało dupy, ale to strona czysto techniczna. Do poprawy na już, rzecz jasna. Natomiast mi chodzi o to, że w ligi ustalające konieczność biegania do monitora są... ułomne? Schodzi na to strasznie dużo czasu i robią się przerwy w grze, zupełnie niepotrzebne. Jeśli na bieżąco mecz ogląda całe studio osób, ze wszystkich możliwych ujęć to one są w stanie podjąć decyzję błyskawicznie. Zwykle jakieś przepychanki słowne po karnym/spalonym czy czerwonej kartce trwają dłużej niż załatwienie takiej sprawy przez gremium w sali "technicznej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Violi, oni zawsze byli tacy cicho ciemni, a koniec końców, zespół fajnie grał, i fajnych grajkow wyciągali jak magik króliki z kapelusza. Pucharów nie będzie, ale nic złego im nie grozi. 7-10 spokojnie zrobią.

 

Jeśli chodzi o tytuł, wygra Juve, ale jest nadzieja, że przynajmniej nie w styczniu. Napoli, jest mocne, potrafią cieszyć oko, ale tam kontuzja z dwóch podstawowych grajkow, i Juve odjedzie, do tego h2h żałosne, Juve ich szmaciło niemiłosiernie jak przychodziło do poważnego grania. Kluby z Mediolanu powinny zanotowac zdecydowany skok, punktowy i jakościowy, i na to liczę, bo bez tego miasta nie ma SerieA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milan zrobił ciekawe ruchy ale kibice trochę za mocno dmuchają balon na moje. Ci goście muszą się jeszcze zgrać :P Za to Inter sensowne wzmocnienia w każdej formacji i zobaczymy co się stanie. Oni też ostatnio co roku na początku sezonu mają fazę "idziemy na mistrza", a potem w styczniu mówią o transferze Di Marii i kolejnej kampanii. I tak od paru lat. Serie A jest niestety koszmarnie nudna jeżeli chodzi o Scudetto. Juve nie ma konkurencji i chyba jeszcze długo nie będzie miało, to jest dominacja nad resztą ligi finansowa i organizacyjna większa, niż ma Bayern nad ligową konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.