Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy można mówić o upadku, bo facet się jednak nigdy nie zaczął. Skauci FMa, kilka karier przepowiedzieli, Adu był jedną z największych potencjalnych gwiazd FMa 2006, w dodatku to były czasy że Amerykanie otwierali się piłkę, i chcieli mieć swoją gwiazdę. Fajna historia, ale piłkarz raczej żaden.

 

Chociaż ta brama na 1:0 (albo 1:1) przeciw Polsce, na tym Mundialu u 20, kosmos.

 

Pierwsza z tego filmiku 

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia odpadla - co za niespodzianka :playful:

niech sie ogarna na awans do ligi europy bo jak odpadna to duzo kasy odplynie

 

Ta drużyna to nieporozumienie, nie ma to jak pozbywać się swojego rozgrywającego tuż przed eliminacjami. Jedynie co w tym meczu fajnie się oglądało to wejście młodziutkiego Szymańskiego i niektóre piłki Mączyńskiego. Zespół z przypadku, bez bramkarza, obrony, silnego, dobrego fizycznie napastnika, który byłby dobrym odgrywającym. W tym składzie co mają, nie wejdą nawet do LE. 

 

Nie wiem jak można być tak ślepym i forować ciągle tego Kucharczyka, Pazdana to już dawno powinni sprzedać póki ktoś dawał za niego dobrą kasę, a ten Dąbrowski z Czerwińskim (strzelił gola, ale co z tego, skoro 3/4 długich piłek do niego zagrywanych to strata albo w aut) to paralitycy, a nie obrońcy.

Edytowane przez VITONCIUNAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli zrobić? Trzymać na siłę gościa, który nie chciał grać, ani nawet stawić się na zgrupowanie?

 

Przepraszam bardzo, ale gościu miał podpisany kontrakt i generalnie jego psim obowiązkiem jest stawienie się na zgrupowaniu i grze w klubie, a jeśli tego nie jest w stanie zrobić, to sprawę kieruje się do FIFA i gracz jest zawieszany. To Legia miała asa w rękawie w tej postaci, a nie Belg. Nie twierdzę, że za wszelką cenę miał zostawać cały sezon - wystarczyło go przytrzymać do końca kwalifikacji, a następnie go sprzedać - przecież i tak mógłby grać w Lidze Mistrze w barwach innego klubu, bo eliminacje nie wliczają się do zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kasa rozeszla sie na splacenie zadluzen a nie zycie ponad stan. Przeciez Nikolic, Prjovic Vadis i tak sie zwrocili, nie wspominajac o Bereszynskim chocby. To byla ostatnio szansa na LM, teraz znowu polscy kibice beda ogladac w tv LM bo jak zmienia sie zasady kwalifikacji to znowu bedziemy odoadac notorycznie w przebiegach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa Legii z LM poszła na:

odprawa Hasiego(2.5mln euro)

budowa akademii

spłata zadłużenia względem ITI

min kontrakt Jędrzejczyka wraz z premią za podpis

premie za awans do lm,wygranie ligi

Ten kto mówi ,że jeden awans do lm da absolutną dominacje to wystawia się na śmieszność ;)

3-4 awanse może by dały ten komfort ,że mógłbyś być na 99% pewnym mistrza.Mniej na pewno nie bo to za mała kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale gościu miał podpisany kontrakt i generalnie jego psim obowiązkiem jest stawienie się na zgrupowaniu i grze w klubie, a jeśli tego nie jest w stanie zrobić, to sprawę kieruje się do FIFA i gracz jest zawieszany. To Legia miała asa w rękawie w tej postaci, a nie Belg. Nie twierdzę, że za wszelką cenę miał zostawać cały sezon - wystarczyło go przytrzymać do końca kwalifikacji, a następnie go sprzedać - przecież i tak mógłby grać w Lidze Mistrze w barwach innego klubu, bo eliminacje nie wliczają się do zasad.

 

Tak to wygląda w teorii. W praktyce to zawodnik może zrobić co chce, a jeśli klub chce na nim zarobić, to musi takiego niezadowolonego delikwenta opychać, póki ktoś jest zainteresowany zapłaceniem za niego pieniędzy. Myślisz, ze wkurwiony Vadis, który nie chce grać w Legii, wygrałby drużynie awans? Ja myślę, że wręcz przeciwnie - szlajałby się po boisku i pokazywał jaki jest niezadowolony. Z niewolnika nie ma pracownika i pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa Legii z LM poszła na:

odprawa Hasiego(2.5mln euro)

budowa akademii

spłata zadłużenia względem ITI

min kontrakt Jędrzejczyka wraz z premią za podpis

premie za awans do lm,wygranie ligi

Ten kto mówi ,że jeden awans do lm da absolutną dominacje to wystawia się na śmieszność ;)

3-4 awanse może by dały ten komfort ,że mógłbyś być na 99% pewnym mistrza.Mniej na pewno nie bo to za mała kasa.

ale jak to? przecież ni miało być długów w ITI. mnie raczej chodzi o to, że Leśnodupski wyżej srał niż dupę miał. Mioduski jest jak Rutkowski. daje swoją kasę i nie ma zamiaru dokładać do klubu bo po prostu go na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to? przecież ni miało być długów w ITI. mnie raczej chodzi o to, że Leśnodupski wyżej srał niż dupę miał. Mioduski jest jak Rutkowski. daje swoją kasę i nie ma zamiaru dokładać do klubu bo po prostu go na to nie stać.

Ale jakaś część długu została która po awansie do lm była spłacona.

No to dla Legii normalne,ale min dzięki temu mają tak dobrą marke jeśli chodzi o marketing.

Rutkowski wyciąga kase z akademii Mioduski z awansu do LM,na dłuższą mete to metoda Lecha jest lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym wyzej sral bo nie wiem? Za jakiego czasow klub przezywal jeden z lepszych okresow w ostatnich latach a Ty narzekasz. Mioduski na dzien dzisiejszy nic nie zrobil dla tego klubu i raczej nie zrobi. Poudaje jeszcze inwestora i za jakis czas klub sprzeda.

 

Leśnodorski jako prezes był świetny i ogarnął ten klub.Nie wiem jak dla Ptaka ale dla mnie srał bo robił z Legii wielkiego hagemona którym którym Legia nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woził się na kredyt i zgrywał biznesmena za nie swoją kasę. dlatego teraz Mioduski musi prostować wszelkie zaległości. z Wisłą było tak samo. Cupiał nie był sponsorem tylko pożyczkodawcą. jak dla mnie prezesura Mioduskiego wyjdzie Legi na lepsze (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.