Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Warto wziąć pod uwagę, że PSG w lidze nie ma poważnych rywali, równie dobrze można by dyskredytować sezon Lewandowskiego, czy Suazreza bo też nastrzelali głównie ogórkom. Ale wracając do Ligue1, Monaco to był jednorazowy wyskok. Raz że już się w połowie wyprzedali, a jeszcze są zakusy na Lemara, i a Real może uderzy z kasą za Morate po młodego Mbappe, więc w tym roku PSG znów wygra ligę w cuglach. Cavani strzelił dwa gole w 1/4 z Barcą, 2 gole w grupowym dwumeczu Arsenalowi (wiem, że to mało poważna drużyna, ale firma wielka), strzelał Monaco i w pucharze Francji, i w pucharze ligi (2) i dwie sztuki też w lidze. 

Wiadomo, każdy ma swoją opinię, więc pewnie ani ja Ciebie nie przekonam do Cavaniego, ani Ty mnie do Gabończyka.

A zawalał to zawsze Higuain (może Ci się mylą :wink-new:  ) , to przez niego Argentyna przegrała finał Mundialu, jeden z finałów CA, Real odpadł z Dortmundem, w tegorocznym finale też go nie było, generalnie lista jego porażek jest bardzo długa.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cziczerito podobno w WHU (13 baniek funcikow).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto wziąć pod uwagę, że PSG w lidze nie ma poważnych rywali, równie dobrze można by dyskredytować sezon Lewandowskiego, czy Suazreza bo też nastrzelali głównie ogórkom. Ale wracając do Ligue1, Monaco to był jednorazowy wyskok. Raz że już się w połowie wyprzedali, a jeszcze są zakusy na Lemara, i a Real może uderzy z kasą za Morate po młodego Mbappe, więc w tym roku PSG znów wygra ligę w cuglach. Cavani strzelił dwa gole w 1/4 z Barcą, 2 gole w grupowym dwumeczu Arsenalowi (wiem, że to mało poważna drużyna, ale firma wielka), strzelał Monaco i w pucharze Francji, i w pucharze ligi (2) i dwie sztuki też w lidze. 

Wiadomo, każdy ma swoją opinię, więc pewnie ani ja Ciebie nie przekonam do Cavaniego, ani Ty mnie do Gabończyka.

A zawalał to zawsze Higuain (może Ci się mylą :wink-new:  ) , to przez niego Argentyna przegrała finał Mundialu, jeden z finałów CA, Real odpadł z Dortmundem, w tegorocznym finale też go nie było, generalnie lista jego porażek jest bardzo długa.

wiadomo, Higuain to też przereklamowany grajek, chociaż teraz w Juve ładnie strzela

nie jest tak, że jestem wielkim fanem Gabonćzyka ale mogłoby wiele dobrego dla PSG z tego wyjść czy dla Chelsea imo więcej niż kupienie Moraty ale zobaczymy

no i jak podaje Catalunya Radio Neymar coraz bliżej PSG -http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22126247,catalunya-radio-neymar-na-95-proc-w-psg-szczegoly-transferu.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Neyem zdaje się że sprawa wygląda poważnie, skończy się albo transferem, albo nowym tłustym kontraktem. Obstawiam to pierwsze, bo Barcy zdaje się nie stać no to drugie, tym bardziej, że w zespole jest wiele braków, głownie w środku pola, który był kluczowy dla sukcesów Barcelony w ostatnich kilkunastu latach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po występie Jagiellonii w europejskich pucharach dochodzę do wniosku, że jednak lepiej że to Legia ma mistrza. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po występie Jagiellonii w europejskich pucharach dochodzę do wniosku, że jednak lepiej że to Legia ma mistrza. 

Jaga nie była faworytem tego dwumeczu. Legie też czeka bardzo trudne zadanie, moim zdaniem również przegrają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grali z zespołem który ostatnio kwalifikuje się do Ligi Europy.Jaga ma nowego trenera,czego od nich oczekiwałeś?Ktoś wyżej dobrze napisał ,że to nie Jaga była faworytem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krychowiak powiedział, że jak Emery nie cofnie swoich słów to wypierdala z PSG

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaga nie była faworytem tego dwumeczu. Legie też czeka bardzo trudne zadanie, moim zdaniem również przegrają.

Legia ma IMO łatwiejsze zadanie niż prawie wszystkie wyżej klasyfikowane od nich drużyny. Tym bardziej, że Astana grała straszne gówno w poprzedniej rundzie z jakąś anonimową drużyną i wcale pewnie ich nie przeszli.

BATE gra ze Slavią, Czesi faworytem.

Olympiakos z Partizanem, na styku.

Ludogorets z Beer Shevą, na styku ze wskazaniem na żydów.

Celtic z Rosenborgiem łatwo mieć nie będzie.

Kopenhaga z Vardarem, jako jedyni są zdecydowanym faworytem.

Salzburg z Rijeką, która zdetronizowała Dinamo.

Jak dla mnie Legia wygra i będzie rozstawiona w 4 rundzie.

Edytowane przez Maciek9020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Legia ma IMO łatwiejsze zadanie niż prawie wszystkie wyżej klasyfikowane od nich drużyny. Tym bardziej, że Astana grała straszne gówno w poprzedniej rundzie z jakąś anonimową drużyną i wcale pewnie ich nie przeszli.

BATE gra ze Slavią, Czesi faworytem.

Olympiakos z Partizanem, na styku.

Ludogorets z Beer Shevą, na styku ze wskazaniem na żydów.

Celtic z Rosenborgiem łatwo mieć nie będzie.

Kopenhaga z Vardarem, jako jedyni są zdecydowanym faworytem.

Salzburg z Rijeką, która zdetronizowała Dinamo.

Jak dla mnie Legia wygra i będzie rozstawiona w 4 rundzie.

Wiem jak grała Astana, bo oglądałem. W pierwszym meczu nie wypuszczali Łotyszy z połowy, pełna dominacja, ale nieskuteczność zadecydowała że było tylko 1:0 (1 strzał oddali wtedy Łotysze). W rewanżu grali na pół gwizdka, oddali piłkę, i czekali aż coś się trafi. W ogóle nie brałbym tego meczu pod uwagę, jeśli chodzi o ocenę zespołu. Astana to najsilniejsza drużyna z tamtej części świata, tak jak Karabach jest bardzo bogata, jednak liga nie jest atrakcyjna, stąd ciężko o jakieś konkretne nazwiska. Pogoda będzie też dużym sprzymierzeńcem Kazachów. Dla mnie to jest 50/50, i Legia spokojnie może odpaść, i nie będzie to żadna dla mnie niespodzianka.

Meczy jest więcej niż wkleiłeś:

Wtorek

19:00Celtic (Sco)- Rosenborg (Nor)

19:00 FC Astana (Kaz)- Legia Warszawa (Pol)

19:00 FC Kopenhaga (Den)- Vardar (Mac)

19:00 FC Viitorul (Rou)- APOEL (Cyp)

19:00 H. Beer Sheva (Isr)- Ludogorets (Bul) 

19:00 Maribor (Slo)- Hafnarfjordur (Ice) 

19:00 Qarabag (Aze)- S. Tiraspol (Mda)

19:00 Salzburg (Aut)- Rijeka (Cro)

19:00 Slavia Praga (Cze)- BATE (Blr)

19:30 AEK (Gre)- CSKA Moskwa (Rus)

19:30 FCSB (Rou)- Pilzno (Cze)

20:45 Partizan (Srb)- Olympiakos (Gre)

Środa

18:30 Dyn. Kiev (Ukr)- Young Boys (Sui)

20:45 Nice (Fra)- Ajax (Ned)

21:00 Club Brugge (Bel)- Basaksehir (Tur)

.

ze sporych faworytów, to na pewno, tak jak napisałeś Kopenhaga, jeszcze Maribor, Slavia, Karabach, i CSKA. Reszta jak najbardziej otwarta, chociaż dla mnie Ludogorec przejdzie. Olympiakos trzyma ze Crveną, będzie kibicowsko świetny dwumecz z Prtizanem.

A kuku Legi zrobi Junior Kabananga ;-)

Edytowane przez pg13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meczy jest więcej niż wkleiłeś:

Oczywiście, pisałem tylko o drużynach, które są w tej samej ścieżce co Legia i mają od niej wyższy współczynnik.

1-0 dla Legii na wyjeździe i 1-0 u siebie :grin: *

*Jak zagra Pazdan

Edytowane przez Maciek9020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemiecki inwestor z branzy meblarskiej przejal Wisłe Kraków.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemiecki inwestor z branzy meblarskiej przejal Wisłe Kraków.

Wisła to znana i szanowana firma, ktoś z otwartą głową może tam dobrą robotę zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Widzewie też nowy inwestor. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak Ci Hiszpanie Wiśle wypalą, bo podejrzewam, że wszyscy razem z trener będą wywiezieni na taczkach po sezonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak Ci Hiszpanie Wiśle wypalą, bo podejrzewam, że wszyscy razem z trener będą wywiezieni na taczkach po sezonie. 

Oby nikt się w pracę Junco nie wpierdzielał. Ruchy Wisły od okienka zimowego są bardzo, bardzo dobre jak na znikome środki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

akurat wszyscy w Wisle chca by dyrektor sportowy Junco i trener Ramirez zostali przy nowym wlascicielu bo przy biedzie  z kasa robia wyniki dobre

A hiszpanie na boisku Carlitos,Velez, czy Gonzalez sa mocno wyrozniajacy sie na tle reszty kopaczy z naszej ligi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosty środek : brać z Hiszpanii mocnych fizycznie graczy. Technicznie i tak wciągną nosem większość rodzimych kopaczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi