Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak tam wam sie podoba VAR na Pucharze Konfederacji?

Myślałem, że będzie to lepiej wyglądało. Mogliby chociaż powiedzieć, co sprawdzają i pokazać te powtórki na ekranie telewizora na żywo.

 

A co do Włochów, do Donnaruma, Caldara i Rugani to będzie przyszłość włoskiej obrony. Buffon, Chiellini i Barzagli (ewentualnie Bonucci,  a wcześniej Nesta i Cannavaro) mają znakomitych następców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będzie to lepiej wyglądało. Mogliby chociaż powiedzieć, co sprawdzają i pokazać te powtórki na ekranie telewizora na żywo.

 

A co do Włochów, do Donnaruma, Caldara i Rugani to będzie przyszłość włoskiej obrony. Buffon, Chiellini i Barzagli (ewentualnie Bonucci,  a wcześniej Nesta i Cannavaro) mają znakomitych następców.

Paolo Maldini :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19366489_866586670159362_773606036552941

 

 

Hue hue, co jak co ale Hajto to dzisiaj ładnie zmasakrował tego chłopa, ale miał racje nie ma sie co dziwić.

 

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-06-19/euro-u-21-polska-szwecja-hajto-masakruje-dawidowicza-wideo/

 

najzdolniejszy nie równa się najlepszy.Dawidowicz na prawde miał duży potencjał Benfica nie bez powodu w niego zainwestowala,a ten klub to taka alma/piotr i pawel wybierasz co najlepsze idziesz do kasy i płacisz za produkt z gwarancją dobrej jakości.Dawidowicz to ogromny leń nie rozwinął sie ani troche od transferu do Benfici.Nawet nie widać po nim żeby nabrał mięśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to co odpierdala Dorna to jest porażka. Gramy zesrani jakbyśmy grali z Hiszpanią, cofamy się i liczymy na cud, tak się nie da grać. Nie ma w tym żadnej myśli taktycznej, a jedyny pomysł w ataku to piłka do boku i wrzutka, nie mówiąc o tym że większość meczu gramy długie piłki na napastnika, który musi walczyć sam z obrońcami. W końcówce meczu pokazali, że jak chcą to coś tam potrafią.

 

W ogóle z Dorny robią jakieś złote dziecko polskiej trenerki, a nie raz już słyszałem że gość jest po prostu słaby.

 

W środku pomocy jak nie chce grać Bielikiem to powinien grać Murawski, który przez dwa lata był podstawowym graczem w tej kadrze.

 

Inna sprawa, że ten zespół został przehypowany, tak naprawdę to wcale nie mamy jakiejś kozackiej drużyny i pisanie o medalu to była głupota.

 

btw. Czy to prawda, że ktoś oferował 5mln euro za Bednarka i jeszcze w dodatku Lech to odrzucił? Ekstraklasę średnio ogladam, ale w tych dwóch meczach wyglądał słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Tomasz Lis zaangażował się w skomentowanie potencjalnego transferu Ronaldo :nevreness:  Oczywiście w swoim stylu :nevreness:

 

https://twitter.com/SamPereira_/status/876868362600677378

 

ja pi****leee, wiedziałem że Lis to kretyn, ale myślałem że to fejk.

 

a co do Dawidowicza to podpisuje się pod tym co napisał Maciek9020 - największą krzywdę zrobił mu Dorna wystawiając go na tej pozycji. aż mi go szkoda, bo widzę że chłopak jest strasznie szmacony. gdyby rzeczywiście jego nominalną pozycją był śdp to jeszcze bym zrozumiał ten pocisk, bo zagrał dramatycznie słabo, ale koleś jest środkowym obrońcą, żadnym pomocnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się zdziwiłem teraz, bo spojrzałem na profil Dawidowicza na transfermarkt i w Benfice w 2 lidze zagrał 31 meczów jako def.pom w sezonie 15/16, ale w tym sezonie, w Bochum, już ani jednego. On niby jest mobilny jak na swój wzrost, ale to nie wystarczy...słabe ustawianie, brak przyjęcia kierunkowego, przeglądu pola, potrzeba zrobienia 4 kontaktów z piłką przed jej oddaniem. Poza tym on jest moim zdaniem po prostu niezbyt rozgarnięty, twarz myślą nieskalana jak to się mówi. Dobrze to tez widać na materiałach z łączy nas piłka. Jak ktoś jest głupi poza boiskiem to przeważnie na boisku też intelektem błyszczeć nie będzie.

A ta akcja u góry, to "truskawka na torcie".

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.