Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam własny wpis z innego forumka, drugi raz chyba nie dam rady się naprodukować...

 

 

 

Ale poszli...

Miałem się wpisać w temacie o Finale LM, ale sprawa nie sprowadza się do zwycięstwa w Lidze Mistrzów, nawet jeżeli mowa o historycznej obronie trofeum.

Gratulacje za kapitalny sezon. Jak przez co najmniej połowę maratonu uważałem, że Real ma wyniki znacznie lepsze od gry, tak im bliżej końca tym mniej miałem wątpliwości, że jesteście zdecydowanie najlepszą ekipą w Europie.

Finisz w mistrzowskim stylu, nie da się zaprzeczyć. Stawianie blondynek nad brunetkami czy tyłków nad cyckami to jedno, docenienie niezaprzeczalnej, sportowej jakości to drugie.

Mógłbym się pocieszać jakimiś wymuszonymi historyjkami z pierwszym dubletem od X lat, ale mówimy tutaj o trzeciej LM w cztery lata, to krzyczy do mnie mocniej niż wyświechtana obrona LM. Poza tym zdecydowanie bardziej interesuje mnie przyszłość od przeszłości, a 'jutro' zapowiada się cokolwiek dobrze dla Realu. Naturalnie wszystko się może zdarzyć i bla bla bla, ale jeżeli można ustawić zespół w dobrej pozycji to Real na pewno został w niej ustawiony.

[k****], przynajmniej byście Bale'a zostawili zamiast pchać go za 100 baniek i się jeszcze wzmacniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real co zrobił to jest kosmos. Napisali historię tego sportu kolejny raz. Słusznie zauważyli komentatorzy C+, wiele klubów ma pełno hajsu, ale to Real trzeci raz w cztery lata podnosi Puchar Europy. Nie mam pytań.

 

Schodząc na ziemię. Ciekawi mnie co w perspektywie pozostania Griezmanna w Atletico zrobi United. Ploty o Perisiciu są co najmniej dziwne. Lacazette czy Bale to byłyby interesujące wzmocnienia, chociaż jak na pieniądze które United chce wyłożyć trochę delikatni panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real ma najmocniejszą kadrę na świecie od 2 lat. Z ich pierwszą jedenastką można konkurować, ale właśnie dzięki głębi składu odstawiają innych i byli w stanie dokonać tego czego nikomu się nie udało. Rotacje zagrały perfekcyjnie i na końcówkę sezonu byli w wyśmienitej formie. Juve nie miało szans. Myślę, że wczoraj z Realem to mało kto by miał szansę (Barca z Messim w kosmicznej formie, może Bayern i chyba nikt więcej). 

 

Za rok też będą głównym faworytem o ile nic się tam nie posypie, a nie zapowiada się na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Jagi w c*** , Legia nic nie pokazała, w tych trzech ostatnich meczach jeden zaledwie gol, no ale trudno, przynajmniej Lechia bez pucharòw, Peszkin kończy sezon w swoim stylu

 

Z punktu widzenia ligi to lepiej, żę wygrywa Legia. Może nam trochę punktów do rankingu natrzaska, no i będzie pewnie rozstawiona przez większość kwalifikacji. Powtórka z poprzedniego sezonu mile widziana. Wszystkie drużyny już robiły bokami w końcówce. 35 kolejka to było dno.

 

Lechii w ogóle mi nie szkoda, bo to co oni odwalili w końcówce to jakiś żart. Jaga zremisowała, a Paixao schodził z boiska chyba ze dwie minuty, potem Kuciak parę razy ewidentnie grał na czas, bo nie ogarniał, że jak strzelą gola to zostaną mistrzami. No i Haraslin i jego dośrodkowanie w doliczonym czasie gry, po prostu palce lizać.

 

Sędziowie też się nie popisali, bo jakby w 86 minucie Guilereme strzelił gola z 3-metrowego spalonego, a Jaga wygrała, to mielibyśmy kolejny duży skandal sędziowski w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.