Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki ten świat piłki się zrobił pokręcony, szczególnie Anglia, Hiszpania i kluby szejków. Niedawno Manchester United kupił w sumie anonimowego obrońcę z Hiszpanii za grubą kasę, a teraz (podobno) Watford odrzucił ofertę w wysokości 20 mln funtów (25 mln euro) za Troy'a Deeney'a. To kiedyś pęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tvn24: francuzi bardziej obawiaja sie polskich kibicow niz terrorystow :smile:

 

Dobrze przynajmniej, że nie mówią, że największym zagrożeniem dla euro jest kryzys związany z TK w Polsce. ;]

 

Btw coś się stanie w czasie euro we Francji. Mam wrażenie, że ich służby przestały panować nad tym co tam się wyprawia.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej myślę, że paradoksalnie te dwa ostatnie zamachy we Francji znacznie zwiększyły szanse na bezpieczne Euro, bo teraz służby powinny być wyczulone dosłownie na wszystko. Gdyby nie te zdarzenia to pewnie by podchodziły rutynowo a rutyna jak wiadomo zabija. :smile:

 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu pisałem tutaj kilka słów o Jorge Sampaolim. Chciałem go w Europie i wiele wskazuje na to, że się doczekam  :rugby: 

Emery opuszcza Sevillę (przypuszczalny kierunek - PSG) i głównym kandydatem na następcę jest właśnie Argentyńczyk. Znakomite miejsce bo zespół niezły, mocna liga, będę miał go pod nosem niemalże. Trochę się obawiam oczekiwań po Emerym + przestawienie na grę w Europie, ale będę trzymał kciuki. Martwią mnie tylko wcześniejsze doniesienia o Monchim, który podobno chciał odejść z powodów osobistych (coś czytałem o wypaleniu, ale to chyba domysły) a to byłaby olbrzymia strata, ojciec sukcesów Sevilli.

 

Sampaoli w Sevilli  :onthego: Oby to przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Real pewnie aktywuje klauzulę wykupu Moraty, ale to nie musi oznaczać, że Alvaro w przyszłym sezonie będzie grał w Madrycie. Mogą go puścić gdzieś dalej i jeszcze trochę na tym zarobić. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

 

Ja kilka razy Sane oglądałem (m.in. w starciu z Realem gdzie wypadł bardzo fajnie), zbiera znakomite opinie wśród ludzi związanych z Bundesligą. Tacy goście są zawsze w cenie. Pewnie Pep wolałby jego niż Sterlinga, ale zmieszczą się obaj raczej. Navas jest do odstrzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu piłkarskiej kariery przez Maradonę Argentyna wciąż bez jakiejkolwiek statuetki. Niesamowite, że od czasu ich ostatniego triumfu na Copa America ten puchar po dwa razy zdążyły wygrać takie reprezentacje jak Urugwaj czy Chile.

https://www.youtube.com/watch?v=1KKJIRELNcY

 

P.S. Ci, którzy często wykonują karne poszli w ślady swoich kolegów z ME, bo nie tylko Messi spieprzył karnego, ale i Vidal.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi pierdzielnął coś emocjonalnie po meczu bo nie wygrali. Przyjdą MŚ i ciekawa, może odmłodzona kadra Argentyny i nagle zmieni zdanie aby "pomóc krajowi" . Dla mnie piłkarz wybiny potrafi doprowadzić kadrę( a nie tylko zbudowany za miliardy klub) do wielkich zwycięstw. Messi może i jest wybitnym strzelcem, ale na pewno nie może być stawiany w jednej linii z najlepszymi piłkarzami w historii. Mówię to jako fan piłki hiszpanskiej, w tym też Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.