Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Benzema = najbardziej przereklamowany napastnik świata. Do tej pory nie wiem czemu Real zrezygnował z Higuaina a nie z tego klocka,.

 

Lepszy fit dla Ronaldo, lubi się cofnąć, zagrać tyłem do bramki, jest silniejszy, lepszy w ataku pozycyjnym, no i lepiej wypadał w LM niż Gonzalo (choć z reguły gorzej w La Liga). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy fit dla Ronaldo, lubi się cofnąć, zagrać tyłem do bramki, jest silniejszy, lepszy w ataku pozycyjnym, no i lepiej wypadał w LM niż Gonzalo (choć z reguły gorzej w La Liga). 

Myślę, że wyjaśnienie może być nieco bardziej prozaiczne. Higuain został sprowadzony przez Calderona, a Benzema to dziecko Pereza. Chodzą słuchy, że ogarnia mu dobre małolaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko moim zdaniem sędzie odjebał manianę w meczu Leicester? Wypaczony mecz.

 

edit: co za k****, teraz jeszcze karnego dla Leicester nie podyktował. Zawiesić starego ch**a,

 

edit2: A teraz pajac, żeby sie ratować dał dla Leicester karnego z kapelusza w ostatniej akcji meczu,

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Sergi Roberto to by się nie wyróźniał w Sportingu Gijon, co on robi w Barcelonie? Promowanie wychowanków na siłę.

i tak jest lepszy od alby czy alvesa ci dwaj to dno

 

obrona do wypier.....  i do tego zero pomocy rakitic to jest porazka

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to co wydawało się niemożliwe, właśnie stało się bardzo prawdopodobne i Barcelona zdoła jeszcze przegrać ligę. Niesamowite jak bardzo im siadła forma. Rok temu byli kapitalnie przygotowani na końcówkę sezonu, w tym musiało być gorzej, ale to co się aktualnie dzieje to jest jakaś masakra. Winę ponosi Enrique i, to że zamiast stosować częściej jakaś rotacje zajechał całą drużynę wręcz popisowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby Atletico zdobyło tytuł bo ci nie zasługują na to

 

 

A czym Atletico zasłużyło na tytuł? 

 

Widać niektórzy szybko zapominają co Barca robiła jeszcze 3 tygodnie temu. A to, że mają teraz dołek formy? Cóż, każda drużyna ma taki dołek chociaż raz w roku. Pech chciał, że trafiło na końcówkę sezonu gdzie wszystko się rozstrzyga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.