Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

Mbappe odrzuca opcje przedłużenia na sezon 2024/2025, więc zaczynamy kolejna Sage z serii: "Mbappe, mokry sen Pereza"😉😅

on tam faktycznie jak Garnett w Minnesocie. To PSG  mocno chaotyczne, a w Madri się fajna paka zebrała, więc niech idzie i tam nabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie jest zły ten mecz patrząc na moment sezonu i problemu ze złożeniem składu, szkoda tylko, że Arkadio jest tak dramatyczny w wykończeniu jak ostatnio prawie zawsze

Może to ja mam zaniżone wymagania ale pierwsza połowa była niezła. Niemcy bez okazji(?), niezła organizacja w obronie, doskok to zawodnika z piłka, były jakieś próby gry piłka. Druga połowa to już klasyczna obrona Częstochowy z jakimiś kontrami jak niewidomi, but still 

swoją droga Niemcy są przesłabi (jak na ich standardy af kors) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, airmax napisał:

Druga połowa to już klasyczna obrona Częstochowy z jakimiś kontrami jak niewidomi, but still 

ale z tych kontr naprawdę mogło coś dobrego wyniknąć było ich kilka i były naprawdę nieźle przeprowadzone, zazwyczaj na końcu tych akcji w meczach stawkę nie będzie biegał Milik, więc jest szansa, że to odda

z drugiej strony Niemcy nie mają 9tki już ile? od czasów Klose i Gomeza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Jak dla mnie to byl najlepszy mecz kadry od lat.

- POTRAFILISMY PRZYJAC PILKE
-wymienic kilka podan
-gralismy k**** w pilke pierwszy raz od nie wiem kiedy

W drugiej polowie mniej przy pilce, ale dalej gralismy w ten sam sport, ode mnie szacunek.

Polska 167 podań, Niemcy 702 podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Jak dla mnie to byl najlepszy mecz kadry od lat.

- POTRAFILISMY PRZYJAC PILKE
-wymienic kilka podan
-gralismy k**** w pilke pierwszy raz od nie wiem kiedy

W drugiej polowie mniej przy pilce, ale dalej gralismy w ten sam sport, ode mnie szacunek.

Meczu nie oglądałem, ale jak rozumiem 18-2 w strzałach dla Niemców plus 75 procent posiadania przez nich piłki plus 69 procent naszej celności podań nie oddaje obrazu meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No staty widzialem oczywiscie po meczu i byl szok z kolegami po meczu bo imo nie bylo tak tego widac, ale jak ogladalismy na zywo to byla zajaweczka po tym Czesio futbolu. Nikt nie oczekuje chyba, ze bedziemy mieli przewage w podaniach czy posiadaniu z Niemcami, roznica na plus to imo mniej lag, skuteczniejsze lagi, ale przede wszystkim jakiekolwiek poukladanie i pomysl w ataku i rozgrywaniu pilki.

Mi sie ten mecz podobal bardzo osobiscie, znajomym to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

No staty widzialem oczywiscie po meczu i byl szok z kolegami po meczu bo imo nie bylo tak tego widac, ale jak ogladalismy na zywo to byla zajaweczka po tym Czesio futbolu. Nikt nie oczekuje chyba, ze bedziemy mieli przewage w podaniach czy posiadaniu z Niemcami, roznica na plus to imo mniej lag, skuteczniejsze lagi, ale przede wszystkim jakiekolwiek poukladanie i pomysl w ataku i rozgrywaniu pilki.

Mi sie ten mecz podobal bardzo osobiscie, znajomym to samo.

Z agrentyna było 19-2 w strzałach dla Argentyny 73 procent posiadania Argentyny i 77 procent celnych podań polski.

Z Niemcami było 18-2 w strzałach dla Niemców 75 procent posiadania Niemców i 69 procent celnych podań polski.

Z tym że Argentyna została mistrzem świata a Niemcy nie wyszły z grupy, a 3 dni temu nie wygrali z Ukrainą

Nie widziałem meczu, ale po statach to wygląda jakby Szczęsny zagrał jeden z lepszych meczów w karierze, a różnią te 2 mecze tylko wynik i poziom rywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

byl szok z kolegami po meczu bo imo nie bylo tak tego widac

Nie no było widać :P zwłaszcza w drugiej połowie gdzie już była genetyczna dominacja Niemców. W pierwszej Niemcy mieli inicjatywę ale dobrze ich ograniczaliśmy, był fajny agresywny doskok i praktycznie nie mieli żadnych okazji. W drugiej już tych okazji mieli dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rozczarowany naszą grą. Mecz towarzyski u siebie z przeciętną jak na nich reprezentacją Niemiec. Statystyki oprócz najważniejszej nie przekłamują jak wyglądał ten mecz. Jak na MŚ w Katarze nasz wynik obronił nam Szczęsny. Różnica taka, że Michniewicz wyglądał, że odpowiada mu jak ta nasza gra wyglądała, natomiast Santos miał minę podczas tego meczu jakby nie mógł patrzeć na to co widzi.

Ciągle przeciętnie wygląda ta nasza pomoc, Zieliński niewidoczny a jeszcze bardziej schowany Sebastian Szymański. najbardziej mnie rozczarował Bereszyński, jeśli chodzi o defensywę to na swoim poziomie, natomiast mimo, że tym razem grał na swojej pozycji to gdy mamy piłkę w ogóle nie próbuje wyprowadzić piłki, wymienić kilka podań tylko laga wzdłuż linii do przodu. Boczni obrońcy we współczesnej piłce odgrywają bardzo ważną rolę w prowadzeniu gry ofensywnej a u nas to ciągle jest na poziomie Ekstraklasy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.