Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ni y jak cała?

Możesz mi pokazać państwowego sponsora w Lesznie, Toruniu , ? Czewie? Stali Gorzów? Krośnie czy Gurdziądzu

Nie mówię ,że nie mają w ogóle ale jednak kiedy lige psuła Rafineria w Unii Tarnów ,, Teraz Motor Lublin ma nagle chore pieniądze i liga nie nadąża

Nie pamietam struktury sponsorskiej we Wrocławiu ale obecnie to chyba tylko Motor ma tak ostry państwowy sponsoring

PGE jest sponsorem tytularnym całej ligi jest od 8 lat.

Motor Lublin - Orlen, Bogdanka

Unia Leszno - Enea

Stal Gorzów - Enea, KGHM

Włókniarz - Tauron

Wrocław - KGHM

Krosno - Orlen

Oj biedaku - gdzie na żużel nie pojedziesz tam Sasin obok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Motor Lublin - Orlen, Bogdanka

Unia Leszno - Enea

Stal Gorzów - Enea, KGHM

Włókniarz - Tauron

Wrocław - KGHM

Krosno - Orlen

To podaj mi jaki procent budżetu oni generują. Bo to ,zę są jednym ze sponsorów to fajnie ale nawet nie są tym najważniejszym zazwyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

A na Resovii po co 1 liga jak tam 800 osób przychodzi. W Głogowie po co?  

Warszawa 1,5 mln mieszkańców. Kibiców tylko 15 tys :)

 

Z jednym i drugim przykładem trochę Cie ponioslo. Nawiasem mówiąc 800 czy 1200, to Resovia od wielu lat nie gra na swoim stadionie, stąd na pewno mniej jest ludzi niz gdyby grali u siebie. I nie jest to kwestia jazdy autobusem 5 przystankow dalej, czy 5 mun dłużej autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

To podaj mi jaki procent budżetu oni generują. Bo to ,zę są jednym ze sponsorów to fajnie ale nawet nie są tym najważniejszym zazwyczaj

Pisałeś: Możesz mi pokazać państwowego sponsora w Lesznie, Toruniu , ? Czewie? Stali Gorzów? Krośnie czy Gurdziądzu

No to pokazałem

Godzinę temu, Szabla napisał:

Z jednym i drugim przykładem trochę Cie ponioslo. Nawiasem mówiąc 800 czy 1200, to Resovia od wielu lat nie gra na swoim stadionie, stąd na pewno mniej jest ludzi niz gdyby grali u siebie. I nie jest to kwestia jazdy autobusem 5 przystankow dalej, czy 5 mun dłużej autem.

Jak Resovia grałą na swoim stadionie to przez ostatnie 35 lat nie miała frekwencji wyższej niż 1300 osób na mecz. Głogów oficjalnie miał w tym roku niższą frekwencję niż Puszcza. Resovia pewnie, też ale ich działacze dokonują cudów z liczeniem i podają chociaż 1000 bo potem byłby wstyd na całą Polskę. Zresztą w transmisjach Polsatu widać zawsze pusty stadion. Na derby dostali 1600 biletów i a przyszło ich 720 osób choć twierdzili że więcej, ale wystarczt porównać ze zdjęciami Wisły w klatce. Ogólnie szkoda klubu, bo pamiętam jak na derby przychodzili konkretnymi liczbami.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz głupoty. Już pierwsze zdanie to bzdura do kwadratu. Na resztę nie ma co tracić czasu. Skoro jesteś taki mądry (lub przemarzały, wielu sobie odpowiednią opinie wyrobilo), to wiesz dlaczego przyszło 720 widzów. A jak nie wiesz, to pomyśl... pomyśl... A może wpadniesz na to.

Działacze cudow dokonują? Po co jak deltusie nagrywają robią Stopklatki i liczą każdego widza na stadionie.

Nie dostałeś kiedyś po głowie od Resovii, że tak się prujesz? I od Ukraincow I chorego na covida tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Szabla napisał:

Piszesz głupoty. Już pierwsze zdanie to bzdura do kwadratu. Na resztę nie ma co tracić czasu. 

Udowodnij że to bzdura. Proste. Opieram się na danych z relacji prasowych zamieszczonych w papierowych wydaniach Nowin Rzeszowskich i Tempa oraz liczbach podanych na stronie 90minut.pl

Trochę mi to kiedyś zajęło czasu, ale jest ładnie opracowane. Pokaz mi swoje dane i wtedy porównamy. Jak znajdę błąd u siebie to wtedy skoryguje. 

Może nie doprecyzowałem w pierwszym zdaniu, bo chodziło o średnią frekwencję w poszczególnych sezonach. 

Nie wiem dlaczego przyszło ich 720 skoro dostali pulę 1600 osób. Blisko mieli. 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

Udowodnij że to bzdura. Proste. Opieram się na danych z relacji prasowych zamieszczonych w papierowych wydaniach Nowin Rzeszowskich i Tempa oraz liczbach podanych na stronie 90minut.pl

Trochę mi to kiedyś zajęło czasu, ale jest ładnie opracowane. Pokaz mi swoje dane i wtedy porównamy. Jak znajdę błąd u siebie to wtedy skoryguje. 

Może nie doprecyzowałem w pierwszym zdaniu, bo chodziło o średnią frekwencję w poszczególnych sezonach. 

Nie wiem dlaczego przyszło ich 720 skoro dostali pulę 1600 osób. Blisko mieli. 

I liga baraże. Potem doprecyzowales, więc nieważne.

Nie liczyłem średnich wg mediów. Kto ma chodzić, ten chodzi. Co do derbów jest wielu ludzi, którzy na stadion znienawidzonego komunistycznego tworu nie pójdą. Innym, którzy wychodzili z blokowej klatki i byli pod stadionem się nie chce (nie piszę o kibolach, czy w ogóle o mlodych, tylko kibicach w wieku większości ojców i dziadków. Tak, oni też tworzą frekwencje).  Kto uważa, że granie na nie swoim stadionie (nawet w tym samym miescie) nie jest przyczyną mniejszej frekwencji, jest albo głupkiem, albo ignorantem albo nie chce przyjąć prostych faktów i koleracji pomiędzy pewnymi czynnikami.

Dlaczego przyszło 720? Powód jest napisany powyżej. Do tego rywal Resovii będący wtedy gospodarzem nie chciał otworzyć sektora z boku. Wielu kibiców (zwlaszcza starszych) nie chciało stać z kibolami, pod sektorowa, być zadymionym przez race i dostać gazem pieprzowym w twarz (bo wielu dalej tak widzi większość meczow).

Z reszta, tak jak pisałem, kto ma chodzić, będzie chodził, nawet jak rywal bedzie grał w Lidze Mistrzów, a Resovia w I czy II drugiej lidze.

Resovia przetrwała komunizm, Ferenca, IV ligę i będzie dalej trwać pod bialo czerwonym sztandarem jak Polska, na pohybel niepoprawnym marzycielom spod bialo-niebieskiej flagi.

 

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szabla Dodaj jeszcze coś o tRRAdycji i tym RResoviackim DNA. A tak na poważnie to zostaw sobie te oklepane formułki dla jakiejś wewnętrznej grupy resoviaków. Nie rób wstydu klubowi. Nie wywlekaj tej propagandy na zewnątrz. 

Piszesz o nie graniu na swoim stadionie, a problem jest taki że od 1992 roku średnia frekwencja na Wyspiańskiego nie była nigdy wyższa niż te 1300. 

15 minut temu, ptak napisał:

 Resovia miała 2000.

Ci to mieli milion. Nabiła im Wisła Kraków która przyciągnęła miejscowych kibiców Wisły oraz derby (tu frekwencje zrobili pracownicy miejskich spółek którzy dostali bilety za darmo). Stal nabilaby im, ale nie chcieli dać większej ilości biletów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DLT_Braddock napisał:

@Szabla Dodaj jeszcze coś o tRRAdycji i tym RResoviackim DNA. A tak na poważnie to zostaw sobie te oklepane formułki dla jakiejś wewnętrznej grupy resoviaków. Nie rób wstydu klubowi. Nie wywlekaj tej propagandy na zewnątrz. 

Piszesz o nie graniu na swoim stadionie, a problem jest taki że od 1992 roku średnia frekwencja na Wyspiańskiego nie była nigdy wyższa niż te 1300. 

Jak chcesz. Nie chcę mi się grzebać  liczyć itd.

Wole 1300 resoviakow od 10000 sam wiesz kogo. Ale zostawię to dla wewnetrznej grupy resoviakow.

9 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Ci to mieli milion. Nabiła im Wisła Kraków która przyciągnęła miejscowych kibiców Wisły oraz derby (tu frekwencje zrobili pracownicy miejskich spółek którzy dostali bilety za darmo). Stal nabilaby im, ale nie chcieli dać większej ilości biletów :)

Tak. Wisła przyciągnęła. Nie myślisz chyba, że tyle samo przyciągnie Skrą Częstochowa, czy x lat temu Izolator Boguchwała?

Udowodnij o pracownikach miejskich spółek nabijających frekwencje. Ilu ich było. 10? 20? 50? Czy 1000, żeby była różnica warta wzmianki.

Stal, to może sobie nabijać, ale naiwniakow w butelkę swoją tępą propagandą.  Focha strzelili, bo zasady przyznawania biletów dla nich były dokładnie takie same, jak oni przyznawali Resovii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szabla napisał:

Jak chcesz. Nie chcę mi się grzebać  liczyć itd.

Wole 1300 resoviakow od 10000 sam wiesz kogo. Ale zostawię to dla wewnetrznej grupy resoviakow.

Ale tych 1300 to nawet nie było często. A co do starszych, to przecież chodzą na mecze Resovii. Ten dziadek Rozbórski od tryliardów %, gwiazda twittera jest zawsze :)

Wyjasnij jeszcze reszcie Polski dlaczego wielu resoviaków przez cały mecz nosi kominiarki. 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szabla ok, winien ci jestem przeprosiny. Znalazłem jeden sezon w którym Resovia na własnym stadionie miała średnią frekwencję wyższą niż 1300. To był sezon 2009/10.

Tak to od roku 1993 roku było naprawdę marnie. Frekwencja 300-700 przez 85% okresu.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze z Czarnymi Pawlowsiów, czy Wolczanka są niezwykle atrakcyjne i przyciągają mnóstwo publiki. Tylko durnie wybraliby Wiśle Kraków.

Wklej skreeny, linki itp. Mnie się szukać nie chce, to Ty usilnie próbujesz coś udowodnić. Ale co?

Czego nie napiszesz 100 do 300. Przecież wy wiecie lepiej ilu kibiców chodzi na Resovie.

P.s. Zdjęcia wykropkowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Shell. Gorka. Ganianki po derbach. Wasze ucieczki do wierzowcow i rzucanie kamieniami i plucie. Faktycznie  mogę nie pamietac. Ale dzięki za młodego. Uznam to jako komplement  choć tego nie chciałeś, ale jak zwykle podluguszesz się swoimi domysłami, a nie faktami

Nie lubię że ślepcem o kolorach rozmawiać. Na dodatek że ślepcem  który lubi insynuować lubi półprawdy, cwierc prawdy i gówno prawdy. Dlatego dalsza dyskusja nie ma sensu.

Uznajmy, że chodzi 700 średnio 500 może 600, 900 jak Wisla gra i 8000 jak są derby i wejda sympatycy drugiego rzeszowskiego klubu oraz la familia wejdzie.

Wygrałeś smyku.

P.S. z resztą Twojego klubu wciąż w Lidze Mistrzów nie ma, więc raczej to nie ten topic na dyskusje o euro futbolu.

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.