Skocz do zawartości

Nowy sezon w Fantasy


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Nowi gracze, którzy dopiero co kilka dni temu wyrazili chcęć gry nie muszą potwierdzać swojego udziału :)

 

co do draftu...mam nadzieję, że info będzie odpowiednio wcześniej i cała "ceremonia" :D też o normalnej porze :)

Gdy już będą znane ostateczne składy poszczególnych lig zaczniemy ustalać terminy draftu w poszczególnych ligach. Ustalaniem terminów zajmą się powołani komisarze w poszczególnych ligach.

Z praktyki najcześciej wypadają w przedziale piątek wieczór - niedziela wieczór.

 

Aha i oczywiście obowiązkowy tryb to draft na aplecie, więc zachęcam nieobeznanych do zapoznania się z topiciem o aplecie, a wszystkim przypominam o przetesowaniu PCta na kombaktybilność z Javą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że byłem pomocny :)

Byłeś bardzo pomocny. Big THX :) .

Dzięki tym danym składy lig 1÷3 mamy teoretycznie już zamknięte.

Teoretycznie, bo praktycznie jakieś 11 osób może jeszcze wypaść :D - przypominam o potwierdzaniu dalszego udziału. W tym roku zapewnie zapisy lig ruszą już na początku drugiej połowy września, więc natenczas trzeba już mieć domknięte składy.

 

Ciekawe jak Ci ktoś miał pomóc jak temat zablokowałeś :P no ale na szczęście są sprytni... 8)

Szczerze mówiąc liczyłem na udzielenie pomocy w tym topicu :P

 

PS. Chyba nie będziesz robił dwóch nowych lig? może zwiększymy ilość zawodników w każdej lidze? Wystarczy nawet o 1 miejsce;]

Tak, prawdopodobnie skończy się na jednej nowej lidze. W grę wchodzi jednak tylko powiększanie tej nowej, ligi 1÷4 zapewne pozostaną w dotychczasowym kształcie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, prawdopodobnie skończy się na jednej nowej lidze. W grę wchodzi jednak tylko powiększanie tej nowej, ligi 1÷4 zapewne pozostaną w dotychczasowym kształcie

Czyli nie każdy kto chce dołączyć do zabawy w tym roku sie w niej znajdzie. Z tego co widać nowych, chcących dołączyc jest wielu a miejsc chyba mniej. Będzie jakies losowanie czy moze według stażach lub postach nowi będą dołączni? Na czym to będzie polegać :?:

 

EDIT:

Potwierdzam swój udział w FBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie każdy kto chce dołączyć do zabawy w tym roku sie w niej znajdzie. Z tego co widać nowych, chcących dołączyc jest wielu a miejsc chyba mniej. Będzie jakies losowanie czy moze według stażach lub postach nowi będą dołączni? Na czym to będzie polegać :?:

Spokojnie, miejsca starczy dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.