Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i proszę Was o pomoc :smile:

Otóż zakupiłem niedawno PS3 i chciałbym pograć na nim w NBA 2K15. Czy to będzie opłacalna inwestycja? Czy wersja na PS3 mocno ustępuje tej na PS4?

Edytowane przez Radzimir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

Tego nie wiem, bo nie gram w ten tryb.

 

Może KIEDYŚ uda się zrobić stałą ligę e-nba, gdzie każdy z każdym będzie grać po kilka razy + plejofy i te wszystkie piękne sprawy.

Ja mam jeszcze dwóch pewnych ziomków więc zapowiada się niezły fun.

 

Ale niech najpierw wszyscy będą w miarę dostępni - pośpiechu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

Tego nie wiem, bo nie gram w ten tryb.

 

Może KIEDYŚ uda się zrobić stałą ligę e-nba, gdzie każdy z każdym będzie grać po kilka razy + plejofy i te wszystkie piękne sprawy.

Ja mam jeszcze dwóch pewnych ziomków więc zapowiada się niezły fun.

 

Ale niech najpierw wszyscy będą w miarę dostępni - pośpiechu nie ma.

 

na innym forum o innej tematyce zmontowałem 10 osób i tam graliśmy po 12 min kwarta mecz lige . elegancko było

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, ale ja pracuje za dużo poza chatą aby móc się w to bawić, szkoda.

 

Kwarty po +10 minut to jest to, zawsze tak grałem w tryby single player

 

 

Jaki macie rekord w quick games i kim szarpiecie?

 

Ja cos kolo 30-10 i oczywiście Wizz ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram head-to-head. Tylko jak ktoś ze znajomych chce zagrać to wtedy ale w sumie to nie wiem czy 10 takich meczów zagrałem w sumie.. Ale bilans powinien być niezły.

 

Dla mnie frajda to myGM, grzebanie w tym wszystkim od środka. A kwarta gram 10 min czyli jeden mecz wychodzi ok godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poprzedniej edycji jest możliwość kupienia klubu od obecnego właściciela i powiem tylko tak - to jest dopiero masakra.

Kosztuje to co prawda 50k VC ale nie musisz spełniać wtedy tych zachcianek szefa typu 20 wygranych u siebie itp.

Można budować klub całkowicie wedle własnego uznania.

Naprawdę polecam(jak ktoś ma oczywiście) wydanie na to tych 50k.

 

Ja już nie miałem co z tą kasą robić bo zawodnika miałem podjebanego. A za to zakupienie klubu jest złote trofeum więc kupiłem głównie dlatego. No i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobisz profit w sezonie bodaj 30 milionów to 1k VC na koniec sezonu. No i nigdy Cię nikt nie zwolnii - nie zależnie od prowadzonej polityki w klubie :)

 

Ja kupiłem Knicks i po ok. dwóch sezonów Carmelo zaczął niesamowicie gwiazdorzyć. Ale to do przesady i o byle co.

Niestety wcześniej mnie namówił na przedłużenie kontraktu z no trade clause, co było moim błędem. Nie mogłem go nigdzie oddać, nawet za skrót.

A że miałem kilka fajnych prospectow to go zwolnilem I nikt nie był na mnie zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubiłem się w to bawić jak byłem młodszy. Dzisiaj nawet jak z ciekawości włączę fantasy draft to zagram mecz lub nawet niecały i wyłączam - bo to takie nie realistyczne jest.

 

Ale prawdziwa wtopa 2k to jest w online leagues - nie ma tutaj fantasy draft. A nie ma nic lepszego jak zrobić z ziomkami live draft I wybierać w losowej kolejności a potem rozgrywanie meczów i negocjowanie trejdów.

Oby to poprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.