Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram sobie w tryb My League i wybrałem sobie Memphis, zrobiłem wymiane Prince + Tony Allen za Parsonsa i Aminu,  do tego wrzuciłem Cartera do s5 i pierwsza piątka wygląda : Conley / Carter / Parsons / Zach / Marc , świetnie każdy siebie uzupełnia a rzucanie Carterem fadeaway'e jest magiczne :smile:  Do tego codziennie  jeszcze zagram sobie z  2 lub 3 online mecze:) Kompletnie odpuściłem sobie My Carrer i My Team bo po prostu nie mogłem wytrzymać z tym, że co mecz ktoś kontuzja czy to Drummond czy Gay a kupienie karty, która leczy kontuzje, a do tego trwa ona 12 meczy , tak ! 12 meczy jest cholernie drogie.Myśle, że gdyby nie tak częste kontuzje to dalej bym sobie pogrywał w ten tryb, ale tak jak mówilem teraz najwiecej gram w My League miśkami i mecze Online w których mam bilans 27 wygranych i 8 przegranych :smile:

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki tryb najlepiej zagrac gdzie gra sie cala druzyna i jest malo do ogarniania ? :smile:

Zdecydowania My League , jedyna rzecz jaka robisz to wymiany ale to przecież też nie jest konieczne  , no i po sezonie oczywisice Draft Trainingi , przedlużanie ławki trenerskiej , podpisywanie Free Agents itp ale to jest easy :)

 

My Gm nie polecam Tobie bo nie dość, że trzeba znać bardzo dobrze angielski to do tego pełno spraw klubowych do załatwiania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowania My League , jedyna rzecz jaka robisz to wymiany ale to przecież też nie jest konieczne  , no i po sezonie oczywisice Draft Trainingi , przedlużanie ławki trenerskiej , podpisywanie Free Agents itp ale to jest easy :smile:

 

My Gm nie polecam Tobie bo nie dość, że trzeba znać bardzo dobrze angielski to do tego pełno spraw klubowych do załatwiania :smile:

 

A czym to sie rozni od My Gm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w My Gm jesteś menadżerem i załatwiasz wszystkie sprawy klubu w tym finanse , kibice , przebudowy np Hali itp z tym, że wlasnie duzo tam jest rozmów z różnymi sponsorami, reklamami no i mozna sie zagubić, mi akurat ten tryb nie podpasił.

W MY League wybierasz team no i najprościej mowiac grasz mecze sezonowe + oczywiście Playoffy jak sie dostaniesz, najzwyklejszy tryb sezonowy, polecam tobie ustawienie kwarty na 10 min i ustawienie,że 29 meczy w sezonie a nie np 58 czy więcej bo znudzi ci sie i z mojego doświaczenia nie skończysz całego sezonu bo nie będzie ci sie chciało grać tyle meczy , a tak to grasz z każdym tylko po 1 razie no i szybciej będzie miał Playoffy oczywiście :smile:

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki tryb najlepiej zagrac gdzie gra sie cala druzyna i jest malo do ogarniania ? :smile:

 

Polecam zagrać w MyLeague 1 sezon z Fantasy Draft, ja w 2K13 zagrałem 8 sezonów po 82 mecze i w każdym miałem praktycznie inny skład, zawodnicy rzadko się powtarzali. Fajna zabawa naprawde, wszystkich zawodników idzie poznać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis sposob na farmienie vc w tej edycji nba ? Bo granie nie rozwinieta odpowiednio postacia jest tak zjebane w tej grze ze szok.. odechciewa sie az grac . Zawodnik porusza sie jak drewno , odbija sie od kazdego , glownianego layupa na ktory ma na 81 nie moze wykonczyc... jesli jest takowy sposob to prosze o podanie bo nie wiem co robic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis sposob na farmienie vc w tej edycji nba ? Bo granie nie rozwinieta odpowiednio postacia jest tak zjebane w tej grze ze szok.. odechciewa sie az grac . Zawodnik porusza sie jak drewno , odbija sie od kazdego , glownianego layupa na ktory ma na 81 nie moze wykonczyc... jesli jest takowy sposob to prosze o podanie bo nie wiem co robic..

Sprawdź stronę do tyłu napisałem sposób + nie wiem o co Ci biega, mając 73 ovr robiłem 40/10/10 z 60% z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Kupiłem NBA 2K15 w wersji cyfrowej na PS4. Sprzedawca pokazał mi jak pobrać grę. Najpierw ściągała mi się aktualizacja, następnie sama gra, która ważyła niecałe 3gb. Trochę mnie zdziwiło, że tak mało, ale zaraz po pobraniu odpaliłem grę. Niestety mogę zagrać jedynie pierwszy mecz San Antonio - Miami. Nie mogę w żaden sposób przejść do menu głównego gry. Z meczu mogę wyjść tylko poprzez Quit, co cofa mnie do ekranu z Durantem, gdzie mogę nacisnąć jedynie X, aby przejść dalej. Zagranie całego meczu również nic nie daje. Zaniepokojony tym faktem wszedłem w ekranie głównym konsoli w opcje "Informacje" o NBA 2K15. Tam zauważyłem podpunkt stan pobierania. Mam teraz około 15gb na 46.99gb. Czy po pobraniu całości gra będzie działała normalnie? Domyślam się, że tak jednak dziwi mnie w takim razie, że w ogóle mogę odpalić grę, skoro tak naprawdę nie jest jeszcze ściągnięta. Może mnie ktoś uspokoić albo powiedzieć co mam zrobić? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Kupiłem NBA 2K15 w wersji cyfrowej na PS4. Sprzedawca pokazał mi jak pobrać grę. Najpierw ściągała mi się aktualizacja, następnie sama gra, która ważyła niecałe 3gb. Trochę mnie zdziwiło, że tak mało, ale zaraz po pobraniu odpaliłem grę. Niestety mogę zagrać jedynie pierwszy mecz San Antonio - Miami. Nie mogę w żaden sposób przejść do menu głównego gry. Z meczu mogę wyjść tylko poprzez Quit, co cofa mnie do ekranu z Durantem, gdzie mogę nacisnąć jedynie X, aby przejść dalej. Zagranie całego meczu również nic nie daje. Zaniepokojony tym faktem wszedłem w ekranie głównym konsoli w opcje "Informacje" o NBA 2K15. Tam zauważyłem podpunkt stan pobierania. Mam teraz około 15gb na 46.99gb. Czy po pobraniu całości gra będzie działała normalnie? Domyślam się, że tak jednak dziwi mnie w takim razie, że w ogóle mogę odpalić grę, skoro tak naprawdę nie jest jeszcze ściągnięta. Może mnie ktoś uspokoić albo powiedzieć co mam zrobić? Pozdrawiam!

Z tego co wiem, na PS4 na początku możesz sobie pograć SAS - Miami nawet bez sciągnięcia gry do końca, to jest taki smaczek żeby sie nie nudzić czekając na koncowe pobranie gry :smile: Musisz poczekać az ci sie sciągnie te całe 40 giga i wtedy spokojnie gra ci ruszy z wszystkimi ekipami :)

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do farmienia to dziwi mnie taki sposób grania ale to też żaden problem.

Mój znajomy gra na rookie i non stop nap****ala pick-and-roll, co daje mu wsada w każdej akcji. Jemu zależy żeby zrobić badge typu postersizer itd.

 

Ja od początku grałem na superstar 10-minutowymi kwartami. Co mecz mam A+ I minimum 1100VC.

Do tego dochodzą darmowe codzienne VC z apki na telefon i od niedawna PickAndWin.

 

Wg mnie nie ma tragedii

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.