Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co ale czy Wam też Tryb Online Match zaczął plynnie chodzić i najprawdopodobniej naprawili i polepszyli serwery 2k ? Mecze teraz mi chodzą płynnie i wgl nie mam żadnych ścin , gra sie tak jak z komputerem ;)
Zaraz wbije na MyTeam i sprawdze, jeśli tak jest to za-je-bi-ście! ;)

 

@EDIT2

 

A JEDNAK NIE :D w końcu da się normalnie grać online..

 

Jest może jakaś liga założona? Może ktoś założy?

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś oryginał i wywala mnie do pulpitu na samym początku uruchamiania gry. Miał ktoś taki problem?

Wcześniej na piracie wszystko śmigało pięknie.

 

Ale gra wywala cie do pulpitu w sensie , że gra sie minimalizuje i poźniej nie da sie już włączyć czy wywala cie do pulpitu i gra sie kompletnie zamyka?

 

Bo jeśli to 2gie to przeinstaluj gre na dysk D a nie na C czyli steamowy , miałem kiedys taki problem z Left 4 Deadem , przeinstalowanie mi pomogło zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gra wywala cie do pulpitu w sensie , że gra sie minimalizuje i poźniej nie da sie już włączyć czy wywala cie do pulpitu i gra sie kompletnie zamyka?

 

Bo jeśli to 2gie to przeinstaluj gre na dysk D a nie na C czyli steamowy , miałem kiedys taki problem z Left 4 Deadem , przeinstalowanie mi pomogło zdecydowanie.

Od początku instalowałem na innym dysku. Po przeinstalowaniu jest "progres", bo teraz dochodzi do logo drużyn i się zatrzymuje, nic się nie dzieje. Ktoś wie jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zapytać czy macie może jakieś sposoby na zarabianie MyTeam Pointsów jak i VC, których jak zawsze brakuje ? Widziałem na YT, że wiele osób posiada już pełne kolekcje stad moje pytanie jak zarabiać zarówno MyTeam Pointsy jak i VC ? Jeśli macie jakieś sposoby to rzućcie opis :D Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o vc, graj my gm- z tego leci sos i ofc maj playa.

Generalnie 'bawiłem' się na początku w giełdę, kiedy ludzie jeszcze kupowali.

Większość MTowej waluty dorobiłem się na 'kup tanio- sprzedaj drogo', ale jak już wczesniej wspomnialem rynek zdechl.

Rynek jest przesycony ( koło 3K graczy online w porywach na pctach) ludzie już nie kupuja, parkietów, trenerów i innego gówna, więc sie nie opłaca tego sprzedawać.

Domination/challenges to fajny sposób aby sobie dorobić MT. Jak bedę mial wiecej czasu na dniach to oddam za frajer moich 'złotych' graczy dla e-nba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o vc, graj my gm- z tego leci sos i ofc maj playa.

Generalnie 'bawiłem' się na początku w giełdę, kiedy ludzie jeszcze kupowali.

Większość MTowej waluty dorobiłem się na 'kup tanio- sprzedaj drogo', ale jak już wczesniej wspomnialem rynek zdechl.

Rynek jest przesycony ( koło 3K graczy online w porywach na pctach) ludzie już nie kupuja, parkietów, trenerów i innego gówna, więc sie nie opłaca tego sprzedawać.

Domination/challenges to fajny sposób aby sobie dorobić MT. Jak bedę mial wiecej czasu na dniach to oddam za frajer moich 'złotych' graczy dla e-nba ;]

Nie grałem w ogóle w tą serię - czy to oznacza, że motyw z kartami kompletnie nie wypalił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.