Skocz do zawartości

New Detroit Pistons 2014/15


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

nie doceniasz ich, rzucili 17 trójek.

Ano trójka mi umknęła, doceniam ich, choć kilka trójek wpadło wyjątkowo szczęśliwie, najgorsze to niestabilność formy przy systemie SVG, jak jest dzień to tak jak z CAVS jest super, tylko później pewnie znów będzie dolinka rzutowa, chyba że ew. niedyspozycja będzie dotyczyła 2 z 8 rzucających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, witajcie w nowym świecie, w rzeczywistości, gdzie w Detroit umieją grać w kosza. :) Dla mnie to jak prezent pod choinkę, w ostatnich 3 meczach zespół wygląda na nowo narodzony, to aż się chce oglądać!

 

Linsanity 2.0

 

Sam nie wierzę w to co widzę, ale DRE TO JEDNAK BESTIA. Nareszcie gra tak jak trzeba, wykorzystuje przewagę fizyczną jak młody Shaq, jak Howard i nikt inny poza nimi. 20zb.to norma, parę bloków również. Gdyby nie komiczny procent FT to byłby obecnie centrem no.1 (może za DMC).

 

Grad trójek - chyba najgorszy pod tym względem zespół w lidze zaczął niszczyć przeciwników tą bronią, bijąc własne rekordy organizacji. How good is that?

 

Meeks - dzisiaj do przerwy 6/6 za trzy, to chore. Na to czekałem cały sezon, tego brakowało jak tlenu.

 

Nie można było się pozbyć tego klauna Smitha wcześniej???

 

Jesteśmy na Wschodzie, playoffy jeszcze nie są chyba bezpowrotnie stracone.

 

Mała próbka, ale jakże optymistyczna na nowy rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 4:0 ale wygrana z Knicks (bez Melo, Amare, Hardawaya, Shumperta, Dalemberta i w trakcie meczu kontuzja Bargnaniego) to formalność i mam wrażenie że motywacji starczyło na 2 kwarty (2 i 3), znów ponad dziesięć - 13 trójek (39%) trafionych

 

testem będą najbliższe mecze 

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 4:0 ale wygrana z Knicks (bez Melo, Amare, Hardawaya, Shumperta, Dalemberta i w trakcie meczu kontuzja Bargnaniego) to formalność i mam wrażenie że motywacji starczyło na 2 kwarty (2 i 3), znów ponad dziesięć - 13 trójek (39%) trafionych

 

testem będą najbliższe mecze 

Jestem przekonany, że kontuzja Bargnaniego była kluczowa w porażce Knicks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win to zawsze win, niezależnie z kim się gra. Podoba mi sie ten odjazd w 2-3 kwartach ostatnio, miażdżymy wtedy rywali. Znowu 20 zb. Dre - wow. Nie wiem o co chodziło na początku sezonu, ale już gra tak jak powinien zawsze.

 

Teraz, po meczu z Kings (tu musi być W), czekają już poważni przeciwnicy - @SA, @ DAL, ATL, BKN, @TOR, NO, @IND. Wyrwać tu ze 2-3 zwycięstwa będzie dużym sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.