Skocz do zawartości

New Detroit Pistons 2014/15


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A co tak konkretnie ma poprawić Greg ??? Wypchnie smitha znów na trójke i bardziej na obwód.

 

Problem Pistons to fatalne rozegranie, chaos w ataku. Nawet moje Jazz w tej chwili nie gra takiej padaki w ofensywie. Przyjście Monroe niczego nie poprawi w tej materii za to dość dobra obrona którą teraz mają Tłoki moim zdaniem sie posypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie można było to przewidzieć - wszystko powtarza się z zeszłego roku, tym razem jako farsa. W tym składzie coś zdziałać mógł tylko trener, który będzie stanowczo egzekwował swoje polecenia. Na razie nic podobnego nie ma miejsca, co wskazuje na niskie IQ playerów, nie tylko na parkiecie, ale i poza nim. Liczenie, że Monroe coś poprawi to szaleństwo, on chce już tylko wyłącznie dograć sezon do końca i zawinąć się z miasta duchów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mamy pierwszy win. Wyszarpany w fatalnym stylu, po koszmarnej końcówce, ale jest... Wbrew przewidywaniom Monroe postanowił pociągnąć ten wózek i udało się, bo KCP nareszcie złapał skuteczność za 3. Smith w dalszym ciągu cegli, z tym że teraz czyni to z odległości 1-2 metrów a nie 4-5.:D Jest progres. Na plus można mu zaliczyć obronę na Melo, wraz z C.Butlerem zrobili dobrą robotę pod tym względem.

Nie wiem czy można ten mecz uznać za światełko w tunelu, wszak to tylko NYK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3-9 and counting...

 

Nie mogę napisać nic optymistycznego. W zasadzie tylko powrót Meeksa może cokolwiek ruszyć do przodu (wiem jak to brzmi...).

 

Drummond - uwstecznia się, wciąż bezsensowne faule, wolne rzuca gorzej niż kiedykolwiek, zagubiony, obrażony (?), wolny, bezużyteczny. PER 12.17 mówi w zasadzie wszystko.

 

Monroe - stuka swoje cyferki 15-10, robi to w miarę stabilnie, w obronie nadal dymany przez wszystkich.

 

Smith - karykatura koszykarza, szkodnik, tragiczna skuteczność (36% FG, 20% 3p. - wielki LOL), buczenie publiki jak próbuje odpalić coś z dystansu to już klasyka :smile:

 

Jennings - nieoczekiwanie ostatnio bierze na siebie ciężar gry i jakoś mu to wychodzi, 47% zza łuku robi wrażenie (dzisiaj 1-9, hehehehe), obecnie lider drużyny.

 

KCP - Crapwell-Poop ;) ma przebłyski, potrafi sieknąć serię trójek, ale nadal jest to gracz 3-and noD, nadawałby się na idealnego zmiennika na pozycje 2-3 a tak hula sobie w najlepsze w s5.

 

Reszta to pionki, jedna z najgorszych ławek w lidze, co parę meczów na plus pokaże się Butler czy Singler albo Augustin, ale to zdecydowanie za mało. Jeszcze Jerebko jako tako wygląda, obecnie pierwszy zmiennik.

 

SVG - nic nie zmienił, te lata bez pracy zdecydowanie mu zaszkodziły. Powoli, ociężale polepszył obronę, ale atak jest chyba najgorszy w lidze, nie da się tego na trzeźwo oglądać. Wiadomo, ze z gówna nie ulepi się złota, ale liczyłem, że to chociaż będzie drużyna. Wielki zawód na razie jak dla mnie.

 

Widoki na przyszłość - Ch.. d*pa i cegieł kupa. Najgorsza, obok 76ers i LAL ekipa w obecnej NBA, wstyd kibicować tym ziomkom, a to już będzie ćwierć wieku z Tłokami...

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamałem się i dzisiaj obejrzałem jednak mecz Suns z Detroit. Już żałuje. Mecz taki, że zęby bolały. Na hali nie wiem czy 50% siedzeń zajętych. Cisza jak w lesie świetnie było słychać kozłowanie piłki, uwagi trenerów podczas gry, trash talking zawodników itd...
Do tego gra: oba teamy zagrały właściwie na swoim poziomie, więc nie wiem czego się czepiam. PHX w swoim stylu czyli bezsensowne rzuty, nie siedzi mi a koledzy na wolnych pozycjach ale ch** przełamię się. No i znany numer czyli +10 i za chwilę -1 na tablicy wyników a końcówka to kwintesencja ich gry - 1:40 sekund do końca 85-77, mamy piłkę i co? 3 straty, 3 trójki przeciwnika  i na 0:30 do końca punkt w plecy. Ale na koniec Pistons mając nas na widelcu najpierw gubi piłkę - szczęśliwie Morris wybija ja na out - a w kolejnej akcji Jennings dostaje piękną czapę.
To chyba juz nie na moje nerwy. Współczuję kibicom  bo co prawda Philly cięzko będzie w tym roku przebić ale może się okazać, że słabszych to tam niestety nie ma. Jennings co by o nim nie mówić to poza tymi pudłami za 3 nawet nieźle zagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaphod nie przejmuj się. Tyle żeśmy z tymi Tłokami wytrzymali upokorzeń to i teraz damy radę. Ostatnio taka marnizna była za wczesnego Granta Hilla i Allana Houstona. Zapowiada się siódmy sezon z rzędu poza PO (tyle w historii klubu jeszcze nie było).

Ciekawe kiedy Drummond się odnajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest granie 3 wysokimi, o ile Moose jeszcze radzi sobie w malowanym w off, tak Smith i Drummnond na siłę, jeden na jeden pchają się i albo wpadnie (częściej jednak nie), Meeks jak wróci to można eksperymentować z KCP na 3 albo teraz próba z Butlerem, bądź JJ, oby udało się opchnąć Smitha, bo Jennings jakoś się broni grą (zwłaszcza w porównaniu do D.J. Augustina - który mnie rozczarowuje), jak patrzę na grę Drummonda to jest on omijany w grze, brak alley oopów, gry po zasłonie, Bynumite - nie podejrzewałem, że za twoją grą będę tęsknił…, czas patrzeć na draft 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pisałem, że Will Bynum jest najlepszym rozgrywającym Pistons. Hehe

 

SVG ma najgłupszy pomysł z graniem Drummondem tyłem do kosza. To, że ktoś ma potencjał i warunki nie oznacza, że musi być od razu dominatorem post-upa. Drummond rozwija się teraz w kierunku B, wcześniej próbowano go rozwijać w kierunku A - a skutek będzie taki, że nie będzie potrafił nic, również w obronie gdzie na razie jest cienki jak barszcz z torebki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.