Skocz do zawartości

New Detroit Pistons 2014/15


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Monroe przecież skończy za 3 lata jak Carl Landry 2.0, więc dawanie mu 60/5 to w sumie hojny gest w jego stronę.

 

A tak w ogóle to sporo brzydkich słów padło w stronę Willa Bynuma. Oczekuje przeprosin na priv, a jak nie to poczujecie co to znaczy smak full court press w wykonaniu Bulterierka - śmieci spokojnie nie damy wam wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedyny, ale ja naprawdę nie mam nic przeciwko zostawieniu wszystkich trzech najczęściej wspominanych w temacie zawodników. Tak naprawdę każdy z nich daje drużynie jakieś pozytywy. Jedyną głupotą jest wystawianie ich wszystkich razem w s5. Grega widziałbym jako backup dla obu pozycji Bigs (Smith  - PF, Drumm -C), co spokojnie daje mu około 30 mins/game. Tylko jego wymagania finansowe są nieco wygórowane.

Jako SF niech śmiga wtedy najlepszy spośród Singler/Jerebko/Butler, czy nawet trochę na siłę KCP (ponoć pozycje SG i SF są w dzisiejszej NBA wymienne... :positive: )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedyny, ale ja naprawdę nie mam nic przeciwko zostawieniu wszystkich trzech najczęściej wspominanych w temacie zawodników. Tak naprawdę każdy z nich daje drużynie jakieś pozytywy. Jedyną głupotą jest wystawianie ich wszystkich razem w s5. Grega widziałbym jako backup dla obu pozycji Bigs (Smith  - PF, Drumm -C), co spokojnie daje mu około 30 mins/game. Tylko jego wymagania finansowe są nieco wygórowane.

Jako SF niech śmiga wtedy najlepszy spośród Singler/Jerebko/Butler, czy nawet trochę na siłę KCP (ponoć pozycje SG i SF są w dzisiejszej NBA wymienne... :positive: )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... To co odstawiał w minionym sezonie w Tłokach to lekkie przegięcie... Rok temu było znośnie, a trzy lata temu wręcz dobrze pod tym względem. Choć cztery lata temu było najlepiej, gdy wcale nie rzucał za trzy... :onthego:  Ktoś z tego forum go wtedy trenował, że był w stanie dostrzec takie niuanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia czy nie to i tak zmierzało donikąd. Jedyna pozycja na jakiej może grać Josh Smith i na jakiej ma pozytywny wpływ na swój zespół to silny skrzydłowy gdzie nikomu nie ustępuje fizycznie, daje bardzo wiele w help D, mega się przydaje w smallbaluu i transition jako 4ty biegający zawodnik w lineupie i nawet nie kaleczy tak spacingu (wierzę, że jest w stanie rzucać 30% za trzy - wtedy jak na podkoszowca nie jest to tak fatalny wynik, byle nie poczuł się zbyt pewnie). A na centrze mają Drummonda, który zaprawdę chyba nie rozwija się tak jak powinien, ale obecnie w NBA ma prawdopodbnie największy potencjał wśród wysokich (Embiida nie licze, choć jak sobie pomyśle to Drumm i tak może być lepszym prospectem od niego z nieco inną rolą) i być może nowy sztab w MoTown ładnie go ustawi.

 

Jedynie szkoda, że nic za niego nie wzięli bo teraz się okazuje, że go wyhodowali na marne, ale i tak nieraz bywa.

 

Mimo to Pistons jakieś tam powody do optymizmu mają - Caldwell Pope w lidze letniej wymiatał i bardzo mu kibicuje bo to jest niemal prototypiczny 3&D. To + nowy trener + rozwój Drummonda - pewnie będą gdzieś się kręcić pomiędzy loterią a playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka jest prawda, czy Greg okazał się oszołomem chcącym nierealnej kasy, czy może Pistons nie zaoferowali nic sensownego. Tak czy inaczej na granie nim na QO to kiepska perspektywa i raczej stracą obie strony. W takiej sytuacji przynajmniej jedno jest jasne - Monroe gra z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka jest prawda, czy Greg okazał się oszołomem chcącym nierealnej kasy, czy może Pistons nie zaoferowali nic sensownego.

Pewnie jest jak piszesz, ale mi najbardziej by imponowało, jakby zdał sobie sprawę, że granie obok Drummonda to jest zła opcja dla niego i stąd chęć bycia wolnym agentem. Ciekawe czy jakby DET zachowało swój pick to wzięliby Vonleha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Monroe podpisał Qualifiying Offer. No to chyba czas jednak na rozmowę z NOP albo z jakąś mocną drużyną, bo Monroe może vetować tylko kto będzie chciał go i co w zamian, swoją drogą to szkoda talentu ofensywnego, ale jego obrona zwłaszcza w malowanym była tragiczna… zatem do dzieła handlowego

 

Ps. Smith podobno trenuje nad siłą i masą będzie grał na 4 w pierwszej piątce, zobaczymy jak to wyjdzie pod nie byle jakim trenerem SVG - przy zaangażowaniu może wróci do najlepszych gier z czasów gry w ATL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg podpisał QO i postanowił pojeździć DUI za co dostał zawieszenie na dwa mecze. Ponadto podczas spisywania popuścił w gacie. Ups - taki duż chłop:) Rywale będą mieli czym go prowokować w czasie meczów.

Tak więc teraz chociażby za karę, będzie musiał grać z ławki. 30 minut i tak dostanie bo coś mi się wydaje, że nawet SVG nie da rady opanować Josha i często wkur....   go będzie sadzał na ławę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg podpisał QO i postanowił pojeździć DUI za co dostał zawieszenie na dwa mecze. Ponadto podczas spisywania popuścił w gacie. Ups - taki duż chłop:) Rywale będą mieli czym go prowokować w czasie meczów.

Tak więc teraz chociażby za karę, będzie musiał grać z ławki. 30 minut i tak dostanie bo coś mi się wydaje, że nawet SVG nie da rady opanować Josha i często wkur....   go będzie sadzał na ławę.

 

Podobno cały incydent zatrzymania miał miejsce 14 lutrego, a nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg podpisał QO i postanowił pojeździć DUI za co dostał zawieszenie na dwa mecze. Ponadto podczas spisywania popuścił w gacie. Ups - taki duż chłop:) Rywale będą mieli czym go prowokować w czasie meczów.

Tak więc teraz chociażby za karę, będzie musiał grać z ławki. 30 minut i tak dostanie bo coś mi się wydaje, że nawet SVG nie da rady opanować Josha i często wkur....   go będzie sadzał na ławę.

 

To tak tylko napisałeś, żeby wzbogacić info czy faktycznie jakieś źródła podają, że zwieracze Grega nie wytrzymały zatrzymania przez policję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.