Skocz do zawartości

New Detroit Pistons 2014/15


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to trzymanie Monroe na QO przez rok nie ma sensu, typ będzie robic kwasy i myśleć tylko o FA a wypadałoby wreszcie zrobic zespół w Motown. No i nie obraziłbym sie za pozbieranie jakichś picków, ostatnio to Detroit było stroną dymaną, fajnie byłoby się zmienić w dymająca.

 

Drumm-Smith to może wypalić, a Dromm-Greg nie wypali na pewno, jak już się wzięło Josha to trzeba mu dac pograć w normalnym układzie. Na SF dalej dziura, nadal myślę o Arizie, ale raczej Wizz są na niego zdecydowani za grubszy hajs. Zaatakowałbym po Parsonsa. Może Granger za jakieś drobiniaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trzymanie Monroe na QO przez rok nie ma sensu, typ będzie robic kwasy i myśleć tylko o FA a wypadałoby wreszcie zrobic zespół w Motown. No i nie obraziłbym sie za pozbieranie jakichś picków, ostatnio to Detroit było stroną dymaną, fajnie byłoby się zmienić w dymająca.

On nie wygląda mi na konfliktowca i nic na to nie wskazuje. Przesiedzi rok, będzie pracował mocno, bo to będzie jego CY. Na bank nie będzie się opierdalał, bo to nie będzie w jego interesie. 

 

Jeśli weźmie QO na ten rok, to Pistons nic za niego nie dostaną w sezonie. Powinni już teraz się z nim grzecznie dogadać na jakiś s'n't. i nagrodę pocieszenia Nic poza tym im nie zostało. W jego przypadku nie mają szans być stroną dymającą, czas na to minął w lutym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Davis powoli zwieksza zasieg swoich rzutow.

 

Pistons powinni sprawdzic kierunkowy do Luizjany juz dawno i zapytac o Andersona.

 

Obecnie draft troche zaniza assety pistons ale warto poprobowac.

 

Jak widac ostatnio wszystkim wychodzi bokiem granie slabo dopasowanym skladem.

 

Kilejny rok sie ludzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że po poprzednim sezonie już nikomu nie przyjdzie do głowy, że Monroe Smith i Drummond mogą grać razem, a jednak .... 

 

Jednego z nich muszą oddać i musi to być Monroe. Smith po słabym sezonie ma za niską wartość, aby wziąć za niego coś wartościowego. W sumie z Monroe jest podobnie, cały poprzedni sezon czekałem, aż znajdą za niego fajną wymianę. No ale teraz to już ostatni dzwonek, póki ktoś jeszcze coś za niego odda. Dwie fajne opcje na wymianę już uciekły, POR i NOP. 

 

Smith jest lepszym fitem dla Drummonda i zwyczajnie w świecie jest lepszym PF, z większym skillem na tą pozycję. 

 

Monroe mógłby zostać tylko w przypadku wymiany Drummonda, a takie opcji chyba w ogóle w Detroit nie biorą pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras ale skąd u ciebie wiara, że da się pogodzić Monroe i Drummonda? W ogóle ile znasz przypadków, że dwóch centrów niepotrafiących grać poza pomalowanym grało obok siebie ? Utah z Derrickiem i Kanterem przy czym widzieliśmy, że Kanter też bardzo obniżył loty na PF. NIe wiem jak możesz myśleć, że SvG to ułoży.

 

Co do Smitha: ja podaje DRAPM, ty piszesz, że Atlanta nie pogorszyła się znacząco w obronie. Obie metody mają błędy ale nie kupuje zazwyczaj takiego wyciągniętego z kontekstu "po jego odejściu zespół X grał lepiej, gorzej". NIe uwzględnia to wielu rzeczy, zmiany rosteru, systemu, trenerów, poziomu konfy itd. Zresztą w 2012 mieli 6 obronę, 2013-10 a po odejściu Smitha 14, więc różnica i tak jest, chociaż sporo grali bez Horforda. 

 

Nie wiem czemu nikt go nie chce, Lina trochę klubów chciało a jest w trzeciej dziesiątce PG. Greena nikt nie chciał a był bliski MVP Finals rok temu. Ten argument jest trochę z dupy. Nie chcą go bo ma bardzo słaby rzut, spory kontrakt i zwyczajnie go nie potrzebują. Ile jest klubów, gdzie by się przydał ? 

 

67 a 62 to spora różnica. Oczywiście Monroe oddaje więcej rzutów spod dziury ale ma więcej post up plays niż Smith, którego 0-3 feet to głównie transtition i rotacja po picku. Nie mówię, że Smith lepiej gra pod koszem (bo nie gra) ale lepiej kończy nad obręczą. 

 

Co do transition napisałem przecież- Monroe biega bardzo dobrze jak na Centra, jak na PF przeciętnie.

 

Co do TS 52% : napisałem ci przecież, że wiem, że spadła mu efektywność po przyjściu Drummonda ale to tylko potwierdza fakt, że nie odnajduje się i to nic dziwnego bo nie potrafi grać dalej od kosza a Drummond ma większy sufit. 

 

Ty piszesz, że Greg to duży talent, rasowy post player, dobry zawodnik i takich się nie odpuszcza. Ja uważam, że w ciągu ostatnich dwóch sezonów ciężko odnaleźć u niego jakieś pozytywy a nie ma sensu trzymać w zespole dwóch centrów dublujących się skillsetem. Taka filozofia- trzymajmy go bo jest dobry jest imo głupia bo dobry to może będzie ale nie obok Druma. Lepiej takiego zawodnika oddać i szukać wzmocnień tam gdzie najbardziej ich potrzeba. To nie draft, gdzie można iść po największy talent nie patrząc na fit, 

 

Przede wszystkim podaj mi przykłady z ostatnich 10 lat, gdzie taka para wysokich się sprawdziła.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ile znasz przypadków, że dwóch centrów niepotrafiących grać poza pomalowanym grało obok siebie ?

 

robinson-duncan.jpg

 

Jaki jest najlepszy duet wysokich, który miał okazję grać razem? Duet niski-niski (Pipp-MJ) i niski-wysoki(mamba-Shaq) chyba dla każdego oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac ale jak się do ma do tego co napisałem ? Duncan ma mid range, face up game bardzo solidny/bardzo dobry. Radzi sobie poza pomalowanym bez zarzutu czego nie można powiedzieć ani o Monroe ani o Drummondzie. 

 

Rozumiem, że tak jak po zeszłorocznym finale przeżywałeś pół roku porażke, tak teraz do każdego tematu będziesz wrzucał Spurs ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyliśmy przy przyjściu SVG na cud, a ruchy są takie, że żal komentować.

Najpierw przepłacony Meeks, teraz zawodnik na którego grę po prostu nie mogę patrzeć, nic nie robiąca kupa mięsa...
Do tego brak transferu Monroe podczas draftu, wcześniej utrata picku, ale to wynikało z wcześniejszych ruchów.

Jedynym pozytywem do tej pory są  2 występy KCP w lidze letniej
Pozostaje liczyć na eksplozje talentów i Drummonda i KCP, inaczej nic ciekawego się nie zbuduje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chetnie zobaczyl wytradowanie Monroe i zalatwienie jakiegos PF'a ala Chris Bosh pod Drummonda. Ale najgorsze ze praktycznie nie ma nikogo takiego. Niech traduja Monroe za dobrego SG+picki, np. za Jeremiego Lina. Stuckey nie da rady.

Nie bardzo wiem jak to skomentować... Może zapoznaj się bliżej z tematem,ok? SG Lin, Stuckey....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jesteśmy na świetnej drodze do zostania najnudniejszą ekipą ligi...

 

Najnudniejszą? Z Jenningsem, Joshem, komediowym potencjałem Graya? Nah, not even close :)

 

Btw, jak dotąd tragiczne ruchy SvG. Strach pomyśleć, co jeszcze wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP oczywiście zawiódł w zeszłym sezonie, ale jako jeden z nielicznych ma potencjał, żeby się jeszcze rozwinąć. Głównie chodziło o fatalną ofensywę, którą jest nadzieja że poprawił. Zresztą, kibic Pistons chwyta się każdej szansy, to chyba zrozumiałe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz? Podstawa do budowy nowego zespołu, cholera. 

a na co niby mamy liczyć? Offseason w wykonaniu SVG fatalny. Wiadomo, że ciekawi FA nie przyjdą. Nowych ciekawych prospektów brak, a KCP widać że jest w formie.

 

Poza tym zamiast słowa podstawa użyłbym słowa nadzieja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.