Skocz do zawartości

New Detroit Pistons 2014/15


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej połowie z malowanego Raptors trafiali prawie wszystko, obrona wyraźnie się poprawiła po przerwie - Stan musiał ciekawie mówić zwłaszcza, iż pierwszy czas wziął przy wyniku 4:2…, Jennings i Monroe to zdecydowanie inni gracze po odejściu Smitha, Drummnond od trzech meczy (choroba) jakiś ślamazarny bez ikry, kolejnym zawodnikiem, który ostatnio swoje robi to JJ, zawsze pkt+zbiórki, mimo chyba najwolniejszego się składania do rzutu wśród graczy NBA

 

9:1, myślę że z  NOP będzie dobrze i 10:1, chyba że znów dadzą poszaleć w malowanym - tym razem Davisowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się, że wczoraj wyłaczyłem mecz po pierwszej połowie, Toronto robiło co chciało. Jakoś mi się nie chciało wierzyć (znowu!), że dadzą radę to odwrócić... A jednak. To się robi jakaś specjalność, te 3-4 kwarty, chociaż w Detroit każdy i wszystko może obecnie zaskoczyć. Bohaterami byli ostatnio i Jennings i Monroe i Augustin i Drummond i Meeks - cieżko wyczuć i w tym tkwi siła.

Teraz NO, IND, PHI. 3-0 mile widziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale tak z ręką na sercu powiedz - czym takim sobie zasłużyliście?

Przede wszystkim cierpliwością - mówię o nas kibicach - niesezonowcach - bo przecież od 5 lat gra tej drużyny to męczarnia do oglądania - kiepski ball movement - Stuckey, Knight, Bynym, Jennings - w zasadzie zero pomysłu na atak, gdzie głównie silenie się na indywidualne akcje, gdzie pod koszem Monroe z pudła po kolejnym nie trafionym rzucie wydawał najcześciej jęk -(UAA - nie mylić z Wojtkiem Złotoustym) patrząc się płaczliwe w stronę arbitrów

Warto wspomnieć  o tuzach na ławce - Kuester (dno), Frank (jakby Tank) czy Cheeks (co ja tu robię) to mało ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, to się musiało tak skończyć. Drummond chyba faktycznie jest chory - 2 pkt, 2 zb. to nie jest normalne, nawet przeciwko Asikowi. Trójka też nie siedziała, JJ 0/5, tego się nie dało wygrać.

Niepokoją mnie te pierwsze kwarty, są strasznie słabe.

Teraz koniecznie trzeba wygrac na przełamanie z IND i PHI, nie mogą wrócić do przegrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że stracą Monroe, który mógłby wymiatać pod Stanem. Przed sezonem CLE by może wymieniło Wigginsa na Drummonda, a tak nie ma za bardzo niskiego, którego ktoś by oddał za Andre, plus Greg i tak pewnie zmieni klub po sezonie.

 

Ale takie coś z Bucks np:

 

Henson + Jabari za Andre, wtedy

 

Diwidinde+Meeks+Jabari+henson+Monroe by było całkiem git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zbiera 23 piłki w meczu to trzeba podziękować za grę, jest problem z Drummondem ciągle nie rozwiązany jak się odbuduje na ławce to może przemyśli co to jest zaangażowanie i hardwork na deskach, trzeba walczyć jak chce się być w PO

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.