Skocz do zawartości

Utah Jazz 2014/15


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze lepiej. To Mavs, Clippers i pewnie ktoś jeszcze zacierają rączki. Śmiesznie by było, gdyby przyłożył rękę do wyrzucenia OKC z PO. 

 

To powiedzcie jaki jest ten pick, chociaż ciężko mi uwierzyć, że nie mogli czegoś lepszego za niego dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej. To Mavs, Clippers i pewnie ktoś jeszcze zacierają rączki. Śmiesznie by było, gdyby przyłożył rękę do wyrzucenia OKC z PO. 

 

To powiedzcie jaki jest ten pick, chociaż ciężko mi uwierzyć, że nie mogli czegoś lepszego za niego dostać. 

Dokładnie, Perk jest do buyoutu. Co do picków to jakaś zagmatwana sprawa. Niby podają, że dwa (1 i 2 runda), do tego prawa do jakiegoś Tibora Pissy z Barcy i niejakiego Granta Jarretta. Ale to wszystko via Twitter bo szczegółów nigdzie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz Ty. Człowiek ma wieczór wolny od kosza a i tak spędza go wisząc na komórce bo Jazz zrobiło wymianę. Nie wiem co powiedzieć. Był do wyciagnięcia I.Thomas z suns i to z pickiem LAkers a my k.... wzmacniany Thunder oddając Kantera i to za pick chronuony w loterii i który będzie ok 20 miejsca i na bank nie wyciągniemy tak zawodnika o poziomie Kantera. Ja wiem że JAzz mając Goberta nie potrzebowała Turka ale nie oddaje się gościa za darmo i to za PErkinsa nie biorąc w zamian ani picku w TOP 10 ani żadnego młodego gracza. Idiotyzm stulecia i to jeszcze wzmacniany konkurenta z własnej dywizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz Ty. Człowiek ma wieczór wolny od kosza a i tak spędza go wisząc na komórce bo Jazz zrobiło wymianę. Nie wiem co powiedzieć. Był do wyciagnięcia I.Thomas z suns i to z pickiem LAkers a my k.... wzmacniany Thunder oddając Kantera i to za pick chronuony w loterii i który będzie ok 20 miejsca i na bank nie wyciągniemy tak zawodnika o poziomie Kantera. Ja wiem że JAzz mając Goberta nie potrzebowała Turka ale nie oddaje się gościa za darmo i to za PErkinsa nie biorąc w zamian ani picku w TOP 10 ani żadnego młodego gracza. Idiotyzm stulecia i to jeszcze wzmacniany konkurenta z własnej dywizji

 

Nie no lepiej było go zostawić i puścić wolno po sezonie jak wcześniej Sapa i Jeffersona. Widać nie było w planach przedłużenie umowy z Kanterem to chyba jasne, że chcieli go spuścić już teraz. Tego rodzaju wymiany mają to do siebie, że trudno jest wyciągnąć równie wartościową paczke. Akurat Jazz wymiany za Kantera szukali od kilku dni i widocznie to była najlepsza paczka jaką dostali. 

Z tym rywalem z dywizji to też nie szalej, bo OKC go raczej po sezonie nie przedłużą, a w tym sezonie to jedynymi rywalami dla Jazz są ekipy tankujące, a w tym pozbycie się Kantera raczej nie przeszkodzi. 

 

Swoją drogą buyout Perka to spory  błąd, najlepszy w lidze obrońca na Howarda byłby dobrym mentorem dla Goberta i nawet w pół roku mógł go sporo nauczyć.  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą buyout Perka to spory  błąd, najlepszy w lidze obrońca na Howarda byłby dobrym mentorem dla Goberta i nawet w pół roku mógł go sporo nauczyć.  :rolleyes:

W 2 miesiące. 

 

Określenie mentor byłoby dobre, gdyby Perk tam miał być chociaż z 1.5 sezonu. W takiej sytuacji weteran w stylu Perka, nie oferujący prawie nic na boisku i oczekujący tylko do końca sezonu i odejście po zejściu umowy, prędzej ma wyjebane niż czegoś zechce coś przekazać i się przykładać do współpracy. 

 

Lepiej dla niego i zespołu będzie, jak go wykupią. Najgorsze będzie, jeśli zechcą go przytrzymać na siłę, gdy on zechce się dogadać i pograć jeszcze o coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie spojrzeć Jazz po oddaniu Kantera wygląda jak świetnie broniący zespół. Ani Blazers ani Spurs nie wyglądali choć przez chwilę jak zespół który może powalczyć. Wiadomo to przełom lutego i marca gdzie większość zespołów gra na luzie i nie ma co wyciągnąć wniosków ale podoba mi się to jak teraz wygląda rotacja w Jazz, jak grają w obronie, jak zbierają , jak im idzie pick and roll.

 

Dziś (sorry Ignazz )ale Jazz wygrywało na luzie nawet kiedy Hayward koszmarnie pudłował z czystych pozycji ( choć swoją agresją wyłapywał dużo fauli) . Dante na dzień dobry zamknął Parkera i ten nie miał chwili swobody a Rudy to Rudy co to dużo pisać facet sprawia że zawodnicy niechętnie robią wjazdy pod kosz kiedy on tam stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawi mnie czy jednak Gobert nie zostanie już teraz DPOYem. Jazz w lutym obroną nr1. Jazz w listopadzie było obroną nr 30 ( no czasem Lakers dawali do wiwatu

 

Jeśli chodzi o Rim protection miażdży konkurencję. Wciąż pozwala na poniżej 40% jako jedyny w lidze i wciąż kontestuje najwięcej rzutów w lidze. Ja wiem że wywalenie Kantera pomaga niemniej Rudy powinien być na poważnie rozpatrywany do DPOya i na koniec mój ulubiony wpis ostatnich dni

 

My gut says the Utah Jazz will see the biggest increase in wins from this season to '15-'16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu się rozpisywać. Jazz wywaliło gangrenę w obronie - Kantera. Favors jak ma obok siebie w końcu rim protectora to pokazuje to w czym jest cholernie dobry czyli w obrone pick and rolla ( ciekaw jestem czy niektórzy nadal rzygają na moje zdanie że jest on jest lepszy od Robina Lopeza). Do tego Exuma na razie idzie drogą Rubio czyli niesamowity obrońca coraz lepszy kreator a to wciąż młokos który siłowo i kondycyjnie nie wyrabia i nie wykorzystuje swojej głównej broni tzn niesamowicie szybkiego pierwszego kroku który za rok dwa powinien dawać mu dużo pkt z wjazdów i dużo asyst z kick outów

 

No i w końcu mamy zdrowego Hooda który daje bardzo solidny rzut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięstwa ale pamiętajmy że poprzez zatrucie/przeziebienie/zawieszenie nie zagrał Zachariusz (podstawa ataku Grizz) Tony Allen (plaster na Haya)oraz kluczowy rezerwowy Conleya Udrih.Nie zmienia to faktu ważnego zwycięstwa i odbioru zmiany grania Jazz

Hood to inna para kaloszy bo czekałem na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trey jako starter jest słaby ale jako rezerwowy pg jest idealny. Wtedy ze spokojem rzuca bo nie ma aż tylu dobrych obrońców naprzeciw sobie. To taki idealny między między za słaby na s5 za dobry na ławkę ale mi to pasuje

 

A co do obwodowego to idealny byłby Wes Matthews bo jednak Hayward jest lepszy jako trójka zwłaszcza w obronie bo jednak przy tendencji do grania dwoma combo guardami większość jest za szybka na Gordona i lepiej jakby on bronił wyższych cięższych graczy.

 

Alec niestety ma tendencje do przeginania w atakowaniu kosza i ma słabą trójkę więc taki Wes albo Danny Green to idealne uzupełnienie tego zespołu - Ale na Boga ci dwaj są idealnym uzupełnieniem każdej ekipy poza Golden więc takie marzenie może mieć każdy - jednak może Wes będzie pamiętać że to Jazz mu dało szansę

 

A Gobert już teraz wygląda jak największa pomyłka w historii Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Gobert już teraz wygląda jak największa pomyłka w historii Denver

Spokojnie, Nurkic to tez bestia :) 

 

Jazz z najlepszą obroną w lutym - i'm lovin' it.

 

Damn You Burks! Tyle pieniędzy w błoto. Plus jest taki, że nikt na maxa Haya nie narzeka.

A nie mówiłem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.