Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie w drugiej połowie miał wtedy jakoś 1/3 czy coś w tym stylu dawno to oglądałem, a 10' to akurat wtedy w 4q pociągnął najbardziej Gasol, szczególnie w obronie. 

Ale gadka była o chowaniu, a to nie miało miejsca. Bryant w 4q z Bostonem był wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w drugiej połowie miał wtedy jakoś 1/3 czy coś w tym stylu dawno to oglądałem, a 10' to akurat wtedy w 4q pociągnął najbardziej Gasol, szczególnie w obronie. 

 

'10 też widać dawno nie oglądałeś

 

weźcie nie śmiećcie

 

btw. Bryant po kontuzji wyglądał akurat nieźle, jak na szybko powrót po Achillesie. wiadomo, że potrzeba było czasu, ale kwestia ogrania i wejcia w rytm. jak chcecie się bawić we wróżbiarstwo to droga wolna, ja w każdym razie pozostawiam tę kwestię otwartą:

 

 

edit:

 

z innej beczki - nasz nowy nabytek na ligę letnią

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też nie bardzo rozumiem skąd, niektórzy wyciągają te czarne scenariusze odnośnie Bryanta (tzn w przypadku Rappara rozumiem, że z dupy jak wszystko inne co wypisuje). Ja tu bym się raczej obawiał ewentualnych kolejnych kontuzji, ale jeżeli będzie zdrowy to naprawdę się nie zdziwię jak będzie kręcił się przez długość trwania tego kontraktu w okolicach 23/5/5 bez wielkiej różnicy w skuteczności w stosunku do ostatnich lat.

 

To co mu pomoże w utrzymywaniu wciąż wysokiego poziomu to nie bazowanie w dużym stopniu na szybkości i atletyźmie, ale na świetnej technice, pracy nóg i umiejętności gry tyłem do kosza (Parker kryjący postupującego Bryanta lol ) Problemem będzie oczywiście obrona i tu już na pewno ważne będzie zapewnienie wokół niego odpowiednio defensorów, którzy zrekompensują jego braki.

 

Co do bajek o Lebronie i Melo cóż wizja gwiazd kombinujących jak tu razem trafić do jednego zespołu nie podobała mi się w 2010 roku i nie podoba mi się dzisiaj. Dwóch takich gości w zespole rozumiem bo nikt nie zdobywa tytułów w pojedynkę, ale jak już jest trzech to nie wiem coś mi w takim podejściu do sprawy nie leży.Tak czy inaczej daję małe szanse na to, ze Lakers podpiszą jednego z nich, a w dwóch już kompletnie nie wierzę. Mam tylko nadzieję, że szopka jak rozpocznie się z ich udziałem we wtorek szybko się zakończy i Lakers zostaną jeszcze jacyś wartościowi FA do podpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bajek o Lebronie i Melo cóż wizja gwiazd kombinujących jak tu razem trafić do jednego zespołu nie podobała mi się w 2010 roku i nie podoba mi się dzisiaj. Dwóch takich gości w zespole rozumiem bo nikt nie zdobywa tytułów w pojedynkę, ale jak już jest trzech to nie wiem coś mi w takim podejściu do sprawy nie leży.

 

też nie jestem fanem takich rozwiązań, tyle że na model San Antonio jest już za późno, bo Bryant i ew. Gasol są za starzy, by czekać na rozwój młodych, więc ja nie mam w gruncie rzeczy nic przeciwko władowaniu się w Melo, zwłaszcza, że Love wydaje się już być poza zasięgiem.

 

wycisnąć co się da z dwóch ostatnich sezonów Bryanta a potem zacząć z czystą kartą i Randlem ciągle na rookie K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z uderzeniem po samego Melo i uważam, że on obok Bryanta wbrew różnym opiniom funkcjonowałby całkiem fajnie. On Kobe i Randolph to dobry trzon, pozostaje tylko kwestia tego czy udałoby się ich obudować odpowiednimi rolsami, którzy mogliby zapełnić luki defensywne takiej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

“If they are unable to land Anthony or James, the Lakers are also expected to have a strong interest in Washington free-agent forward Trevor Ariza, Raptors guard Kyle Lowry, Detroit center Greg Monroe and Phoenix forward Channing Frye, according to sources.”

Panie, chroń nas przed Arizą. Przed Fryem zresztą też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gasol has strong ties to Lakers star Kobe Bryant, who has advocated for his return, and a deep affinity for Los Angeles and the franchise he won two NBA titles with. While the constant trade rumors stung, Gasol learned to live with them and has a level of expectation that a new coaching staff would prioritize him more than Mike D’Antoni did, sources said.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Frye, wyoptował a.. niby te serducho zdrowe, sprawdzam szybko (11.1 P 5.1 R 0.8 B  ) i ma te $6,400,000.. się zastanawiam czy mu sypną gdzieś dużo więcej. Myślę 7-8 to max. Sypie te 3 fakt, zbiera... ale on wyoptował bo wie, że tam ciasno bliźniacy Morris się rozwijają jest Plumle, jest Len.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki! Widząc takie nazwiska w waszych wyborach trochę się zapominacie. Lakersi muszą się "sprzedawać" to jest biznes! Takie działanie jak w SAS budowanie drużyny na spokojnie w okół cichych nazwisk nie pasuje do Lakersów. Na ostatnich stronach już Melo jest wymieniany. Nie chodzi o to czy to będzie funkcjonować tylko o to czy hajs się będzie zgadzał. W tym przypadku zatrudnienie Melo jest bardzo możliwe. Mimo że Randla uważam za dobrego picka, jest możliwość że gdzieś poleci z kimś w paczce za duże nazwisko. Raczej się spodziewam przeczekania 2 lat na duże nazwisko. A nawet to że LeBron dostanie kontrakt to mnie nie zdziwi. Jak dojdą do 65mln capa to z LeBronem i tak wyjdą na + pod względem $$ bez żadnych problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frye wyoptował prawdopodobnie dlatego, że woli bezpieczeństwo związane z dłuższą umową

 

Secundo line-up X-KB-Randle-Frye-X osobiście mnie przeraża. Kotwica Kołobrzeg by nawet w ofensywie mogła zaszaleć.

 

no to się szykuj, bo Frye czy nie, wiele lepiej wyglądać to raczej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frye wyoptował prawdopodobnie dlatego, że woli bezpieczeństwo związane z dłuższą umową

 

 

no to się szykuj, bo Frye czy nie, wiele lepiej wyglądać to raczej nie będzie

To też miałem napisać, związane z ciasnotą i tym, że mu nie dają nowej umowy w trakcie trwania tej lub po zakończeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to on nie chce dużo więcej, tylko na dłużej. Przemyślał chłop sprawę, widzi Tuckera/Morrisów/Warrena, pod koszem Lena/Plumlee, względnie poza Tuckerem młodzież więc mogą chcieć go odpuścić. Gość dobry do SAS wobec tych wymagań Diawa, w LAL wobec pozyskania z draftu Randle'a raczej nie ma tu miejsca dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają maxa LeBronowi. Za 2 lata Kobe zejdzie z kontraktu i zostają jeszcze 3 lata z LeBronem i wolnym capem i dobrymi FA. Nie ma i nie będzie lepszej opcji. Nie mają nic do zaoferowania? Słoneczna kalifornia życie celebryty, miasto aniołów, obiecujący pick. Gracze uwielbiają grać w Los Angeles. Najlepsza opcja a LeBron w pojedynkę robi conference finals = kolejne $$. Przypominam że ten klub jest warty ponad miliard dolarów. Podobnie było z Realem po co ściągali Bale'a gdy mieli Ronaldo i wypłacali prawie 100mln eurasów. A w koszykówce 1 gracz ma jeszcze większy wpływ na losy spotkania. LeBron albo gówniaki za 5mln i max 8 miejsce gdyż West jest to strong right now.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.