Skocz do zawartości

New York Knicks 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Co lepsze,Melo stwierdził że poszedł tam gdzie są większe szansę na mistrzostwo.

 

Knicks > Bulls.

 

W przyszłym sezonie na pewno nie, ale już za rok:

- Knicks będą mieli tylko 40 milionów w kontraktach więc będą mieli miejsce na maxa i jeszcze jeden w miarę wysoki kontrakt a w skądzie będą Melo, Iman, Hardaway JR, Calderon, JR Smith, Acy.

 

Więc jeśli pójdą w jakieś combo w stylu Gasol-Dragic to widziałbym ich w roli contendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Contedera na wschodzie to może i tak,bo wschód jest teraz tak biedny że masakra,ale mimo wszystko według mnie Dragić,Jr,Melo,Calderon,Iman,Gasol Melo <<<<<<< Rose,Melo,Gasol Noah Gibson Jimmy Butler(który wyrasta na zajebistego obrońce),ten słynny Mirotić jezeli się sprawdzi.Jeżeli mówimy o szansach na mistrzostwo oczywiście.No i Derek Fisher <<<< Thibo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Derek Fisher <<<< Thibo

 

Dość śmiała teza biorąc pod uwagę jak dobrzy są niektórzy trenerzy od pierwszego meczu w lidze (choćby sam Thibo). Wg nie Fisher AŻ tak dobry nie będzie, ale na razie ciężko wróżyć w fusów.

 

Druga rzecz - na chwilę obecną na pewno brałbym Dragica ponad Rose. Bez chwili zastanowienia. 

 

Trzecia sprawa - Butler jest spoko, ale nie widzę dlaczego Shumpert nie miałby być zawodnikiem na jego poziomie skoro juz pokazywał, że bronić świetnie potrafi a w ataku chyba nawet potrafi więcej niż Jimmy. Bulls mają xfactora w postaci Gibsona który jest zajedwabiście niedocenianym ultimate role playerem. Ale ich kibice z kolei przeceniają Żoakima (więc się to wszystko trochę równoważy).

 

No i zobaczymy czy Pau się juz spalił czy tylko towarzystwo z hollyłuda tak źle na niego działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,przynajmniej jeżeli chodzi o Rose'a.Jeżeli Rose wróci tak jak się na to zanosi i po tym co mówią o nim ci co widzą go na zgrupowaniu kadry,to nie ma żadnego logicznego powodu dla którego można brać Dragicia nad Derricka.Dragić zagrał zajebisty sezon w przeciętnych Suns,ale jak grałby pod kimś innym niż Hornacek który zrobił z niego wymiatacza?To wielka niewiadoma,tak samo to jak odnajdzie się Fisher.Np Kidd jako debiutant niezbyt dobrze się spisał.Z Shumpertem zgoda,postawmy tam znak równości.

 

Thibo spisał się świetnie,ale zauważ że był asystentem różnych trenerów od 1989 roku.Fisher wchodzi od razu do głębokiej wody,a przykład Kidda pokazuje to,że nawet jeżeli byłeś mądrym grajkiem,weteranym i floor liderem to nie musi to oznaczać,że będziesz dobrym trenerem.Zbyt dużo niewiadomych według mnie.Ale czas pokaże jak to się rozwinie :smile:.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Contedera na wschodzie to może i tak,bo wschód jest teraz tak biedny że masakra,ale mimo wszystko według mnie Dragić,Jr,Melo,Calderon,Iman,Gasol Melo <<<<<<< Rose,Melo,Gasol Noah Gibson Jimmy Butler(który wyrasta na zajebistego obrońce),ten słynny Mirotić jezeli się sprawdzi.Jeżeli mówimy o szansach na mistrzostwo oczywiście.No i Derek Fisher <<<< Thibo

Stary, uważaj z tymi znakami <<<<<,  bo według najnowszych danych, to Fisher ma 82, a Thibodo 84. 

 

 

 

No i przelicz jeszcze raz Dragica, Jr, Melo, Calderona, Imana, Gasola i Melo bo mi wyszło, że mają łącznie 423, a Tobie chyba coś poniżej 410......................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na plus dla nowego coacha, że Bargsa i Stoudemire'a nie stawia do s5. szkoda tylko, że nie podpisali w lato Eda Davisa - byłby jak znalazł. Tak czy siak, za rok niech uderzą po pare Monroe+Millsap, a jak starczy kasę to niech podpiszą jeszcze Dannego Greena i zespół konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ach to moje NY...

 

Tak na szybko kilka przemyśleń:

 

Jak oddali Feltona to piłem 3 dni hehehe :D

 

Jak widzę grę Amare to mnie aż zaciska. Kąpiele w winie jakoś nie pomagają po bronionej stronie parkietu. No ale 23 mln dolarów można sobie pofolgować. Ma zrywy w ataku, ale ta ospałość w obronie wszystko niweczy.  

 

Przydałby się Calderon, który mógłby za mordę trzymać akcję w ataku. Nie żebym miał coś do Larkina, który okazał się małym pitbullem, i widocznie zmiana scenerii była mu potrzebna, ale doświadczenie Hiszpana bardziej by się przydało. Nie pozwalałby na samowolkę w ataku, i bardziej ustawiał te "trójkąty"

 

Shumpert widocznie odżył w tym łamanym systemie. Oszczędności oszczędnościami, ale żeby Jax się nie przeliczył w off-season, kiedy po Shumpa zgłosi się parę ekip. Liczę, że zostanie. Dobrze broni i poprawił atak. Może nie będzie drugim Pippenem, ale może być ważnym graczem na przyszłość.

 

Melo jak to Melo. Gra na przyzwoitym poziomie. Miał kilka meczy zadyszki (+ to obolałe kolano) ale widać, że teraz będzie już tylko lepiej. Widać, że pozostały naleciałości z izolacji Woodsona, ale to także do tyczy reszty ekipy.

 

J.R Smith to dla mnie zagadka. Oglądaliście wystąpienie Jaxa przed meczem z Atlantą? "Zawodnicy muszą być jak palce jednej ręki. Jak palec nie funkcjonuje nie zapniesz sobie koszuli, lub rozporka" ciekawe czy miał też na myśli rozwiązywanie sznurówek. Powinni go oddać do Indiany za Copelanda jeżeli znowu pojawi się taka możliwość. Ale czy Larry będzie po "Bron Ready" gotowy na kolejna porcję charakterku  w prowincjonalnej Indianie? Chyba nie. Mimo iż ma największy wskaźnik asyst w karierze, to taki sam mam strat. niech go Jax odda jak najszybciej.

 

Jason Smith robi różnicę. Jego rzut z półdystansu to czysta klasa. Powinien częściej wchodzić w S5. Za małe pieniądze taki zysk!

 

Delambert nawet jakoś jest zmotywowany, za co mu chwała. Ale przydałby się rasowy C z większymi chęciami. Chandler poleciał z powodów ekonomicznych, ale taki Jarmaine O'Neal dalej pozostaje wolny, a dobrze grał w GSW w poprzednim sezonie, i może dałby kilka dobrych minut na parkiecie. Wolny jest jeszcze Okafor, ale on ma chyba coś ze zdrowiem nie tak.

 

Hardaway j.r jak dostaje dużo minut, to gra na poziome. Kiedy z kolei Fish wystawia go na kilka minut w roli "statysty" chłopak nie może złapać rytmu. Dlatego też powinni oddać J.R by nie blokował minut dla młodego.  

 

Ciekawe jak to dalej będzie funkcjonować w tym sezonie. Było kilka meczy, które powinni definitywnie wygrać. Jackson ze zmianami w składzie i z jakimikolwiek transferami ma podobno czekać, do stycznia. Ten sezon i tak miał być przejściowy, i kibice nie powinni oczekiwać za dużo. Nadchodzący off-season ma być przełomowy. Zejdą umowy STATA i Bargnianiego (będę pił przez tydzień)

 

Obawiam się meczu z 76ers w sobotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to moje NY...

 

Tak na szybko kilka przemyśleń:

 

Jak oddali Feltona to piłem 3 dni hehehe :grin:

 

Jak widzę grę Amare to mnie aż zaciska. Kąpiele w winie jakoś nie pomagają po bronionej stronie parkietu. No ale 23 mln dolarów można sobie pofolgować. Ma zrywy w ataku, ale ta ospałość w obronie wszystko niweczy.  

 

 

Sorry Przemku ale Ty chyba piłeś od lutego 2011, jak Knicks oddali Feltona do Denver. :) Przecież Amare od początku gry w Knicks w obronie nawet nie statystuje, on schodzi z drogi rywalom. Domyślam się że w PHX było podobnie :D

Ogólnie fajny post, taki optymistyczny ale nijak mający się do tego co się dzieje w nowojorskim buredliku. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Przemku ale Ty chyba piłeś od lutego 2011, jak Knicks oddali Feltona do Denver. :smile: Przecież Amare od początku gry w Knicks w obronie nawet nie statystuje, on schodzi z drogi rywalom. Domyślam się że w PHX było podobnie :grin:

Ogólnie fajny post, taki optymistyczny ale nijak mający się do tego co się dzieje w nowojorskim buredliku. hehe

 

Piłem jak wrócił niestety z Portland i teraz jak poszedł w wymianie do Dallas razem z Chandlerem :D

 

A co się dzieje w Nowojorskim burdeliku? to właśnie co napisałeś, czyli burdelik i trzeba to przyjmować na wesoło bo inaczej wrzody czy inne tam paskudy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był gotowy na początek sezonu, ale doznał urazu ścięgna podkolanowego i możliwe, że wróci na mecz z 76ers

Nie wróci, wczoraj na treningu próbował wziąść na plakat woznego z hali, ale ten go zablokował i Bargs ponownie wskoczył na listę kontuzjowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja tam nie widzę w NYK przyszłości w persepktywie 2-3 lat

 

bez przesady. Ich salaries za rok będzie wyglądać dobrze (tylko Melo,Calderon i Smith pod kontraktami) więc bedzie miejsce na jakiegoś FA (Gasol?) plus pick za zatankowany obecny sezon. Przy mądrych decyzjach i odrobinie szczęścia da się z tego zrobić solidny zespół.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie z tym Gasolem? Co nie spojrzę to NYK albo LAL niby mają czymś go skusić. No ale pytam się tylko czym? Przecież to byłby krok do tyłu dla gracza, który będzie miał 30 lat i będzie chciał podpisać ostatni wysoki kontrakt w tej lidze. Gasol jeżeli odejdzie to do klubu, który da mu możliwość wygrania ligi i podpisze z nim maksymalny kontrakt. NYK ani LAL mu tego nie gwarantują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.