Skocz do zawartości

New York Knicks 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę powodu dla którego większy szacunek miałoby budzić pójście na gotowe od spróbowania budowy wokół siebie mistrzowskiego teamu. LeBron powszechnie chwalony za przenosiny do CLE, bo ma ekpię z którą może powalczyć o tytuł, Melo krytykowany za pozostanie w NYK, gdzie póki co jest ch..., d... i kupa kamieni. Można go krytykować za szopkę, którą odstawił, ale sam fakt wyboru NYK, walka z jakby nie było jego drużyną, z jego miasta jak dla mnie na wielki plus. 

No sławnie o to porównanie do LeBrona chodzi. Zauważ ze james nic juz nikomu raczej udowadniać nie musi, facet wygrał juz to co wygrać na tym etapie kariery powinien i jego legacy, nawet jeśli z wieloma rysami juz robi z niego HOFa,

Melo to aktualnie kolejny przepłacony al-star z zadatkami na superstara, ale bez żadnych, podkreślam żadnych sukcesów, a jeśli weźmiesz pod uwagę ze za chwile puknie mu 31 lat tego czasu raczej nie ma za wiele.

Wziął kasę, której w sumie na tę chwile ma juz mnóstwo, a której  miałby tylko niewiele mniej all around gdyby zagrał o coś konkretnego i zainteresował sobą sponsorów w wiekszynm stopniu niz teraz.

Knicks mają kolejny plan długoletni, za kadencji Melo już chyba trzeci a na przestrzeni całej poprzedniej dekady + tych czterech lat nie wiem nawet który

Była szansa przekonać sie z jakiej gliny jest Anthony- czy zależy mu na 130 bankach i wygrywaniu (pewnie możliwy z kimś s'n't- lakers?), wygraniu czegoś konkretnego (Bulls), lub ewentualnej walce o finał (Rox).

Stanęło tylko na kasie!

Facet nawet pochwalił ruch z Calderonem, który uczynił Knicks jeszcze słabszym zespołem, byle tylko zmieścić kontrakt Melo

Jax ma duży kłopot, bo o ile za 2 lata wejdzie nowa umowa (przy założeniu ze sezonu nie opóźni lokaut), to Melo już wtedy będzie wchodził w 33 rok i jego produktywność zacznie szybko spadać

melo to jest projekt na tu i teraz dla każdej organizacji i raczej jest tego świadom, za 2 lata niezależnie czy w knicks, Rox czy nawet idealnych pod niego Bulls będzie za późno na bycie filarem sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo za długo czekał z tym swoim teatrzykiem. Teraz nikogo już to nie jara.

Carmelo właśnie zyskał jakieś dodatkowe 30 milionów baksów, kilkadziesiąt pustych highlightów na SportsCenter i uśmiech swojej małżonki, ale praktycznie stracił miejsce w takim prawdziwym "Hall of Fame", bo do Hall of Fame na pewno się dostanie.

 

Kobe-esque

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Jasona Smitha kolejnego polamanego do rotacji PF/C.

 

Jesli wszyscy byli zdrowi to mozna mowic o FORMIDABLE :tongue: a tak to proponuje zaklad typu czy Amare, Bargs i nasz nowy nabytek zagraja w sumie 120 meczy w sezonie under/over ;)

 

Straszna bieda i musimy liczyc na Ariza like CY w wykonaniu Amare, Bargsa i Dalamberta (nie wiem czy nadzieja pokladana w tej "3" to nie najostrzejsza brzytwa jesli chodzi o chwytanie w lidze...)

 

O dziwo ciagle wierze ze mozemy dostac sie do PO co daje nam kolejny rok gry o nic.

 

Phil podobno kupczy Shumpertem i Smithem (cos sie wspomina o Ersanie z Bucks...). Ogolnie nikt nie wie co chce zrobic Jackson (przypuszczam ze on sam nie wie).

 

Podsumowujac kontrakt Melo nas uwalil i nie jestem szczesliwy ze bedzie u nas przez nastepne 5 lat.

Ponoc jemu (chyba jedynemu) podoba sie obecny sklad i kierunek w ktorym leca Knicks!!! To znaczy ze moze cos ugramy w okolicach 2021.

 

p.s. Kurcze chyba intensywnie rozgladne sie za jakas druga opcja do kibicowania, jakas druzyna ktora ma lepsza przyszlosc i moze o cos powalczy, nie wiem moze jakies Bucks czy cos ;)

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam se polecę obejrzeć jakiś meczyk. Obiecałem toruńskiej ekipie ze zorganizuje wypad na mecze NBA i NY jest dobrym startem. Można się podłączyć jakby co ale we wrześniu chłopaki składają podania o wizę a ja czekam na kalendarz NBA aby zobaczyć co grają w ferie zimowe i kiedy wpadają Ostrogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością okrutną czekam na grę w składzie Calderon - Hardaway - Smith - Anthony - Bargnani...

Toż to będzie piłka ręczna - nikt stopy nie postawi poza tym półkolem namalowanym w okolicach siódmego metra.

 

A tak poważnie, to jestem ciekaw co tam się urodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no obecnie sytuacja NYK nie wyglada zbyt swietliscie, szczególnie z brakiem luzu w finansach przez kontrakt Stata
(i w sumie nie zbyt potrzebny kontrakt Bargnaniego). Jednak sa pewne pozytywy. Hardaway Jr sie rozwija i staje sie dobra opcja ofensywna, moze juz i w tym sezonie przerosnie JR Smitha jesli chodzi o sile z lawki, ba moze nawet bedzie w pierwszej 5-tce jesli Shump jednak odejdzie. Plus upgrade na pozycji rozgrywajacego (ale szczerze, po takim sezonie co Felton mial, to kazdy PG byl by upgradem) i mysle ze Calderon bardzo sie z Melem zgra. No i oczywiscie Melo, który spedzi caly sezon pod okiem Phila Jacksona, moze okaze sie w koncu liderem który kazdy fan Knicksów chce. Mysle ze playoffs, a moze nawet home court bedzie jednak dalej niz 1 runda bym sie nie spodziewal, a nastepne FA bedzie ciekawe jak juz sie Stata kontraktu pozbeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie byl ze rozgoryczony fan bulls pisze

 

Knicks nie powinni byli isc w melo

To zawodnik na dzis, na teraz a ostatnia rzecza jakiej en zespol potrzebuje to dlugi tlusty kontrakt jakiegos grajka, wokół ktorego i tak nie mozna nic zbudowac. Melo to nie jest i nie bedzie lider, gtg czy nazwijcie to jak chcecie

Facet ma juz 30lat, a knick nie maja mozliwosci stac sie topowym zespolem w przeciagu dwoch sezonów.

Lepiej bylo odpuscic melo i zaczac powazna przebudowe, no ale knicks w sumie od 12lat robi to samo. Sciagaja nazwiska z ich kontraktami i raz na 5 lat awansuja do po

 

W tym roku nie awansują, raz ze nikt sie nie oslabil z tegorocznych po teamow to knicks akurat sa slabsi, bo teraz ich centrem jest andrea...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zamiast Monroe bardziej jakiś ogarnięty z D center, może Marc się skusi na blask NY ;)

 

co do Erica to jak się dzieli gałą z Dragiciem to z Melo też by nie miał problemów więc ja jeste za - nie wie tylko co na to Jax i jego system ;)

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale jak do tej pory w sklad big3 wchodzili wielokrotni all-starzy z przynajmniej jednym MVP. Jak na moj gust w przypadku tych dwoch panow to jest spore naduzycie, paka owszem zacna, ale na dzis dzien to tylko material na solidnych graczy w przyszlosci. Do tego osoba Melo jako lidera tej trojki to bardziej powod do smiechu niz strachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.