Skocz do zawartości

New York Knicks 2014/15


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może, dlaczego Cole Aldrich gra tak mało mimo tego, że póki co wygląda na najlepszego wysokiego NYK? Biorać pod uwage Jego ostatnie mecze zeszłego sezonu, summer league oraz to, że NYK nie mają nic do stracenia, typek powinien dostawać po ~30min spokojnie. Kojarzę go podczas krótkiego epizodu z Sacto, gdzie świetnie współpracował z Tyreke jako rollujący do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie jest to gracz, który może zagrozić NYK w walce o jak najwyższy pick :) Bardzo spoko roles, robiący to co potrafi. W obronie też w większości przypadków łapy w górze.

 

BTW masz już jakiegoś rookiego na oku dla Knicks Karpik? Mi mocno się widzi Karl Towns. Jak nie uda się zaś go lub Okafora, to zdecydowanie dałbym maksa Monroe. Jeśli NYK nadal chce grać trójkąty, to taki wysoki jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu za dużo patrzeć na NCAA w tym roku, ale z tego co widziałem to Towns robi najlepsze wrażenie. Jakby nie udało się dostać picku w TOP3, to Hezonja i D'Angelo Russell mi się rzucili w oczy.

 

Ja bym zdecydowanie nie dawał maksa Monroe. Nie pokazuje się takich pieniędzy niebroniącym centrom, chyba, że jesteś jakimiś Hornets, Bucks czy Wolves i nikt inny nie chce do Ciebie przyjść. Nie żebym uważał, że FAs będą do NYC walić w tym roku drzwiami i oknami, ale wolę jakby co rok poczekać na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekanie na nowy sezon - check!

Czekanie na zgranie - check!

Czekanie na przełamanie - check! 

Czekanie na powrót zbawiciela Calderona - check!

Smutna refleksja, że jednak nic z tego nie wyjdzie - check!

Czekanie na transfery - in progress

Czekanie na oficjalny sygnał, że tankują - check!

Czekanie na lato 2015 - in progress

Czekanie na loterię draftu - in progress

Czekanie na start sezonu 2015-2016 - in progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może jestem głupi, ale dalej wierzę w plan Jacksona... 

 

A czemu miałbyś nie wierzyć ? Przecież czyszczenie salary pod 2015 i tanking, to jedyny rozsądny kierunek w sytuacji Knicks. Każdy ogarnięty GM robiłby to samo. Ciesz się, że GMem nie jest jakaś marionetka Dolana, która już teraz opchnełaby spadający kontrakt Amare'a za Joe Johnsona albo Derona.

 

Jedyne o co można sie przyczepić, to max dla Melo, ale on cały czas ma w tej lidze status wielkiej gwiazdy i jakby coś poszło nie tak, to nie jeden klub by go do siebie przygarnął za jakiś prospect i picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałbyś nie wierzyć ? Przecież czyszczenie salary pod 2015 i tanking, to jedyny rozsądny kierunek w sytuacji Knicks. Każdy ogarnięty GM robiłby to samo. Ciesz się, że GMem nie jest jakaś marionetka Dolana, która już teraz opchnełaby spadający kontrakt Amare'a za Joe Johnsona albo Derona.

 

Jedyne o co można sie przyczepić, to max dla Melo, ale on cały czas ma w tej lidze status wielkiej gwiazdy i jakby coś poszło nie tak, to nie jeden klub by go do siebie przygarnął za jakiś prospect i picki.

Ale ja to pisałem przed tą czystką którą urządził. Teraz ma 33 mln na wydanie + szansę na top 3 w nadchodzącym w drafcie. 

 

A w zespole zostanie w lato: Melo, Calderon, Prigioni ( o ile obydwu nie odda jeszcze teraz) Hardaway jr. i Early. 

 

Jax mistrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to pisałem przed tą czystką którą urządził. Teraz ma 33 mln na wydanie + szansę na top 3 w nadchodzącym w drafcie. 

 

A w zespole zostanie w lato: Melo, Calderon, Prigioni ( o ile obydwu nie odda jeszcze teraz) Hardaway jr. i Early. 

 

Jax mistrz. 

 

Teź się jaram bo mam nadzieję że rok tankowania wystarczy by dobry basket wrócił do MSG. 

Ale tak powaznie to kogo mogą skusić na FA? Nie wiem kto by chciał grać w trójkątach i nie był dziurą w obronie bo takich to my już nie potrzebujemy :P

Gasol, był by spoko ale nie wiem czy to się uda 

 

Poza tym coś czuję, że NYK dostaną od ligi ten #1 pick ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol, był by spoko ale nie wiem czy to się uda 

 

Poza tym coś czuję, że NYK dostaną od ligi ten #1 pick ;)

 

 

Marc Gasol będzie miał latem do wyboru - Spurs ( bo mają kasę i go chcą) Memphis ( bo mają kasę i dobrze się tam czuje) , Lakers i Knicks - ponieważ on nie ma żony która chce robić karierę na wybiegach to raczej pójdzie do klubu który mu gwarantuje walkę o pierścień i to w ciagu roku dwóch a więc stawiam na San Antonio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gasol, był by spoko ale nie wiem czy to się uda 

 

Poza tym coś czuję, że NYK dostaną od ligi ten #1 pick ;)

 

 

Marc Gasol będzie miał latem do wyboru - Spurs ( bo mają kasę i go chcą) Memphis ( bo mają kasę i dobrze się tam czuje) , Lakers i Knicks - ponieważ on nie ma żony która chce robić karierę na wybiegach to raczej pójdzie do klubu który mu gwarantuje walkę o pierścień i to w ciagu roku dwóch a więc stawiam na San Antonio

 

 

Spurs to byłaby dla niego najlepsza opcja, dla nich zresztą też :grin:

 

Mam nadzieję, że tą kasę którą tak ciułają wydadzą na sensownych FA a nie na jakieś dziury w obronie które ceglą...

 

EIDT: któs z Goran, Gasol, Wesley czy Green byłby całkiem w porzo ;) 

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.