Skocz do zawartości

Finał PLK


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jaki skład będzie za rok. Niestety te składy co rok są inne.

 

W drużynach zachodnich czy nawet tych mocniejszych Polskich - mam tu na myśli zespoły, których jasnym celem jest walka o tytuł i gra w Europie występuje jednak stabilizacja składu. Stelmet swój trzon Polaków trzyma od dawna, zagraniczni gracze podpisywani są na więcej niż 1 rok ( Djurisić, Moore ) albo często wracają i są znani sztabowi - Dragicević. Jeśli poszła by jasna deklaracja i były by oficjalnie zadeklarowane że Toruń gra w pucharach to jest dodatkowa karta przetargowa przy negocjacjach z obecnymi i przyszłymi zawodnikami. Większość czarnych graczy, którzy jeszcze nie spadli nisko w hierarchii stawia taki warunek.

 

 

No niestety teraz chyba Stelmet wygra... Zamojski robi co chce

 

EDIT

 

Mecz i emocje lepsze niż w finałach NBA.... No i Florence Machine

 

Polskiemu Cukrowi wyraźnie brakuje ognia w rzutach za trzy żeby powalczyć na prawdę ze Stelmetem. Jeśli twoim najlepszym rzucającym zza łuku jest Aleks Perka to jednak będziesz miał ciężko walczyć o tytuł. Pod koszem Mbodj robi swoję, Trotter i Weaver też ale brakuje jeszcze jednej osoby ( albo Wiśnie w b.dobrej formie ), który rozciągnie grę i rzuci trójeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ddtorun.pl/pl/13_sport/10694_kto_odejdzie_czy_twarde_pierniki_zagraja_w_europie_ile_zarobili_na_sprzedazy_biletow.html

 

Prezes PC Toruń mówi, że chce aby drużyna była mocna i grała w Eurocup (lepszy to wybór niż BCL moim zdaniem - pewniejszy finansowo). Budżet ma być około 10 mln zł - ciekawe ile z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to mrzonki.

 

Aby zamknąć budżet na poziomie 7 mln potrzeba zrobić akcje kup udział mieszkańcy.

 

Dodatkowo bardzo mocno zastanawia mnie zapis aby 10 procent budżetu wykorzystać na prace z młodzieżą.

 

700.000 pln do zakładanego miliona na zajęcia z młodymi to może i fajna inicjatywa ale patrząc na polskie piekiełko to będzie typowy skok na kasę bo takiego budżetu nie maja niektóre klubu pierwszo lub drugoligowe.

 

Bardzo chętnie poznałbym szczegóły wydawania tej kasy bo już mi to .....

Co do sezonu i srebra to jest to fantastyczna niespodzianka.

 

Szkoda ze to mój pierwszy sezon gdzie nue byłem na żadnym meczu pidczas gdy wcześniej miałem karnety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Cieszy mnie zestaw finału, szczególnie Anwil. Na studiach miałem sporo znajomych z Włocławka i mam jakiś sentyment do tego klubu. Pamiętam ich rywalizację ze Śląskiem, Henia Wardacha (miał cukiernie blisko mnie) zawieszenie kolesia który rzekomo straszył sędziego rosyjską mafią, Igor Griszczuk chyba.

Szkoda, że nie zagra Toruń, byłoby wesoło

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć to Stelmet zgłupiał . Chyba z 5 strat pod rząd. A Anwil trafiał wszystko i to nie były łatwe rzuty często dobrze brionione

 

Zazdroszczę tym, którzy byli na tym meczu. Rewelacyjny mecz

A daj spokój.Człowiek w 2003 przy pierwszym i jedynym mistrzu byl jeszcze dzieckiem, potem przez 11 lat  był na 99% meczów u siebie i pewnie zaliczył z 50 wyjazdów, a ci mają realną szanse na mistrza jak siedzę w Anglii :].

 

Więcej szczęścia, niż rozumu ten mecz, ale przez te wszystkie lata to Anwil miał zawsze mega pecha, rzuty typu ten Besoka w Gdynii(boli do dziś), dlatego fajnie że karta się odwróciła.

 

Nie leżymy Stali w ogóle, dwa razy przegrali z nami w tym sezonie, matchupy są po stronie Anwilu,  także na prawdę z HCA możemy to wziąć.

 

Nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić ewentualnej euforii we Włocławku po zdobyciu mistrzostwa.Do tego w przyszłym sezonie jak powiedział Milicić, wraca wielka koszykówka do Włocławka(mówi się o większym budżecie i pucharach).

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasta nie lubię bo nic tam nie ma.

 

Ale stara atmosfera doskonała.

Piękna gotycka katedra.. I niezła hala do kosza.. więc już tak nie przesadzajmy z tym ,że nie ma tam nic. Są brzydsze miasta choć fakt faktem ,że deptak we Włocławku to chyba największa melina jaka w życiu widziałem.. No i mega brzydki dworzec... Ale atmosfera na hali niezła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.