Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z forumowiczów miał w sygnaturze przytoczoną historyjkę dotyczącą wyrzucanych butów przez C.Buttlera. Takie sytuacje z "głupimi butami" na +; można ocenić, iż gościu ma poukładane w głowie, i szanuje innych i pracę. Fajnie jakby ta dwójka pograła razem.

 

Mógłby ktoś przytoczyć o co chodziło dokładniej w tej historii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś przytoczyć o co chodziło dokładniej w tej historii?

Chodzi o to, że w szatni C.Buttler wyrzucił parę najek do kosza, a Gianas podszedł wyciągnął je i powiedział: "dlaczego je wyrzucasz to są całkiem nowe dobre buty"

 

Caron Butler remembers tossing out a pair of sneakers, only to have Giannis intervene: "He pulled the shoes out the garbage like, ‘What are you doing? These good shoes!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie patrząc na to to co się dzieje w Bucks, będzie to po Spurs i Lebron team trzecia w kolejce drużyna do kibicowania. Zawodnicy ogarnięci, Jabbari wygląda na fajnego good guya w starym stylu, poza tymmoże i mam spaczony gust, ale mi się tam córka właściciela podoba, stroje też nawet niezłe, Nic tylko go Bucks czy muszę sprawdzić jakie to tam zawołanie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno Bux mieli Jenningsa i Monte, teraz ich trzon stanowią dwaj ogarnięci młodzi. Dostrzegam duży skok jakościowy. To też jeden z powodów, dla których mogą chcieć oddać Sandersa jeżeli się nie ogarnie.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie parę razy obejrzałem w nocy Bucks (głównie ze względu na Giannisa), nie powiem, oglądanie ich to była niezła katorga, ale czuję, że w tym sezonie obejrze znacznie więcej ich spotkań. Potencjał mają duży, od poczatku miałem nadzieję, że wezmą w drafcie Parkera, który wydaje się na prawdę spoko ziomkiem i razem z Alfabetem mogą stworzyć na prawdę niezły trzon drużyny na przyszłość. Swoją drogą ciekawi mnie jaki sufit ma Antek - czy będzie drugim Batumem, czy może stać się nawet kimś takim, jak Paul George.. Postępy robi olbrzymie, nawet w niego nie wierzyłem na początku sezonu, no bo w końcu kto grając jeszcze niedawno w 2 lidze greckiej, gra potem na niezłym poziomie w NBA? Zaskoczył mnie na prawdę pozytywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka z tego, że niektórzy wyczuwają w Parkerze potencjalnego superstara i już teraz zapowiadają, że będą ich oglądać lub czują sympatię do Bucks, bo podobają im się stroje/parkiet/antecośtam(choć go pewnie widzieli w 5 meczach)/czy córka właściciela. k****, przyznajcie szczerze, że jaracie się Jabarim a nie wymyślacie jakieś bzdury. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że o logo drużyny i koszulkach nie pisał nikt gdy najlepszym zawodnikiem był Jennings :(

 

 

Swoją drogą wierzę, że reklamy sprawią, że poświęcałeś(no bo przecież nic w tym względzie od wydraftowania Parkera się nie zmieniło)/poświecisz 2 godziny swojego życia na oglądanie Bucks. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że o logo drużyny i koszulkach nie pisał nikt gdy najlepszym zawodnikiem był Jennings :(

 

 

Swoją drogą wierzę, że reklamy sprawią, że poświęcałeś(no bo przecież nic w tym względzie od wydraftowania Parkera się nie zmieniło)/poświecisz 2 godziny swojego życia na oglądanie Bucks. 

Nie szukaj konfliktu, ja nie pisałem, że będę oglądał Bucks bo mi ich parkiet się podoba... tylko, że po przyjściu Parkera na pewno kilka spotkań postaram sobie zobaczyć. Do ścisłości, jak Jennings był w Bucks to był inny parkiet, od zeszłego sezonu jest nowy, może pamiętasz incydent z ślizgającymi się zawodnikami jak po tafli lodu.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlaczego odpisujesz na mój post skoro nie był skierowany do Ciebie? 

Bo napisałem, wzmiankę o parkiecie i myślałem, że do mnie też pijesz, w ogolę (nie mówię o Tobie tylko o ogóle) śmieszne jest to potem jak ktoś napisze: "ja już wcześniej mówiłem, że on będzie dobry i jest... oglądałem jego spotkania, scouty, widziałem potencjał itd. A jak się spóźnisz to wskakujesz na bandwagon. Tak źle i tak nie dobrze, ale tego się nie uniknie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Słynne bóle dupy": Ból dupy o to, że ktoś w Milwaukee poza Jabarim widzi też inne interesujące rzeczy i przy okazji wydraftowania Parkera wspomina o nich na forum.

 

 

Tylko szkoda, że wspomina się o tym dopiero dzisiaj, a rok temu ich wyśmiewano. 

 

 

 

Bux to i tak w najlepszym wypadku +/- 30W team. Dla mnie cała zabawa polega na oglądaniu rozwoju Greka i Jabariego.

 

 

 

 

Większości osób, które jarają się na dzisiaj Bucks znudzi się oglądanie Parkera po 10 kolejnych porażkach. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.