Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

retro_logo_200w.jpg

 

 

 

 

 

Miłosnicy piwa powinni kibicować stolicy tego szlachetnego trunku w USA czyli Milwaukee ( dobra ziemia) ze stanu Wilsconsin nad Michigan.

 

bezbarwna gra w sezonie i walka o wysoki seed ale w drafcie sprawiła, ze do studia TV na losowanie zespół zaproponował 18 która stała się na krótko sensacją pudelkowych portali all around the world a skala klikania zaskoczyła zapewne samą pannę Mallory.

 

bucks-lottery.jpg

 

 

jak wyglada przyszłość organizacji która ma szanse wybrać topowego prospecta z NCAA?

 

1. Salary 42.000.000 gdzie spadł kontrakt Carona Butlera (8M) i Sessonsa (5M)  ale wkroczył w księgi nowiutki 4x11.000.000$ kontrakt Sandersa, amnestiowany Gooden nie liczący się ostatecznie spada za rok

 

czy tylko mi się wydaje ze tak nie do końca organizacja dobrze rozlokowała $$$?

 

11M Sanders + 8M Mayo + Ilyasova 8M + Zaza 5M + QO Udoha to 6M to dosyć sporo na to co dostali bux w tym roku od nich.

 

2) skład

 

Jednakże jakby stał się cud i Sanders grał tak jak rok temu w CY, zdrowy w końcu okazał się Ilya a Mayo wpadł w ciut mądrzejrzy shooting mode to ekipa z nowym gwiazdorem z draftu oraz ze stosunkowymi tanimi dodatkami w osobach: Knight 4M + Delfino 3M + Gianis Alfabet.2M i Henson 2M oraz zaskakująco dobry Middleton jest z marszu ciekawa ... jesli... tego jest sporo i nie wiem jak może być rozwiązana ta sytuacja ale wydaje mi się że Sanders na razie ma tak zaniżoną sytuację, ze należy obiecać mu Lakers za mega effort w przeciągu 2-3 pierwszych miesięcy ;-)

 

3) zeszły 15:67 sezon

 

dla super rookasa szykuje się super sytuacja bo w tym roku liderem zespołu staj się:

 

Knight który mimo 18/3,5/5 produkował straty 2,6 i nie grzeszył %42% 32%

 

lepszy procentowo Sessions na razie nie ma kontraktu ale pozostaje pytanie czy jest on potrzebny ( z Nealem w sumie nie wyszło) 

 

zaskoczenie moje budzą staty Middletona którego przyznam szczerze przeoczyłem.....

to są jedne z najcichszych numerów w lidze:  12,1/3,8/2,1/1,0 to całkiem znośne cyferki podparte 41,4%3P !!!! do tego zdrowy zagrał jako jedyny we wszystkich 82 meczach

 

zawiód na całej linii Ilyasowa który męczył się z urazami i 11/6,3/1,3 z dramatycznym 41%FG to nie jest produkcja all around playera bo przebił go Henson dobrze się rozwijając 11/7/1,6 na 54%FG!!!

 

słabo/średnio wypadł Mayo  12/2/2 na 41%FG choć trójki znośne 37%

 

sezon życia zagrał Jeff Adrein kolejny cichy bohater 11/8/1 !!!na 51%FG korzystając z 25 minut... 

 

reasumując to ekipa średniaków gdzie potencjalni liderzy Sanders/Ilya/Mayo zawiedli na całej linii ale wraz z nowym narybkiem szybko moga odrobić stracony sezon i dać trochę radości kibicą...

 

IMO dość szybko poprzez nową gwiazdę jak Bux trafi dobrze może to byc ciekawy zespół tylko tych niewiadomych sporo bo max nieszczęścia ich spotkał rok temu i nagromadzenie się słabiutkich występów było albo wypadkowa pecha albo WYJĄTKOWO złej atmosfery gdzie leń ciągnie lenia na dno......

 

IMO to główne pytanie dla tej organizacji... czy to przypadek czy wrodzone lenistwo i zły wpływ jednych na drugich... sytuacja Neala (oddany do Bobs)  z którym w spurs nie było problemów jest ZASTANAWIAJACA

 

najbardziej szokujące jest to że taki dość błotny skład WYKRĘCIŁ najgorszy wynik defRtg 111.8 (30th of 30) ... rozumiem dziury Knight/Neal/Mayo ale w osobach Sandersa i Ilyasowy powinno być ciut lepiej niz szare dno ligii.. gorzej być nie może.

 

4) Rotacja

 

masa średniaków sprawia że rotacja jest ciężka do ostateczniego rozstrzygnięcia i wybór draftu może niestety zablokować rozwój innych młodych bo zapewne przyjdzie do Bux SF Wiggins lub PF Parker...

 

jeden blokuje GIanisa i Middletona a drugi Ilyasowe i Hensona oraz ambitnego Adriena

 

co gorsze to Cavs mają #1 więc nie od nich nalezy wybór a bedzie to miało swoje konsekwencje!

 

Knight+ Mayo+Wiggins+Ilyasova+Sanders z ławką (może Sessions Delfino Gianis Henson Zaza) lub Parker z pytaniem czy Ilyasova może jeszcze pograć na SF (?) IMO poprzez kontuzje już NIE! brzmi swietnie i równo na 10 osobową rotację....

 

KLUB IMO powinien mocno promować ROOKASA i natychmiast przehandlować jego alter ego albo Middletona / Gianisa albo Ilyasove/Hensona może z próbą dodania kogoś z niskich aby wzmocnić inną pozycję niż draftowaną?

 

5) lato

 

pierwsze to wybór

drugie to czy podpisać Sessonsa

trzecie co zrobić z Sandersem

czwarte co zrobić z alterego rookasa

piąte jak wydać brakujące 10.000.000$ w salary ( już po przedłuzeniu Sessonsa i podpisaniu #2)

 

i ostatnie: JAK TO WSZYSTKO OGARNĄC?

 

IMO bardzo CIEKAWY OFFSEASON z 5 pytaniami 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla tej organizacji ale bedzie najlepiej dla nas wszystkich jak Bucks znikna z powierzchni ziemi raz na zawsze.

Kiedy ostatnio Bucks naprawde cos znaczyli? Odpowiednio 30 i 40 lat temu!

Od tamtej pory sa szarakami ligi, nikt nie umie w tym miescie stworzyc porzadnej druzyny.

 

Jesli juz mam sie wypowiadac o ich przyszlosci to porozmawialbym z Sandersem czy w ogole ma zamiar w przyszlosci grac w kosza czy lac sie po klubach z innymi czarnuchami. Jak nie to wyslac go w cholere za picki.

Na FA sa w miare fajne nazwiska ktore moglby sie przydac Bucks w przyszlym sezonie ale kto chcialby tam grac?

Jak dla mnie to wybiora Wigginsa albo Parkera doczlapia sie do PO z 2 razy po czym przehandluja go albo sam odejdzie

True story bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 20 lat  Golden było aż 16 razy w loterii , Clippers też. PEwnie wielu było takich fanów jak Ty co twierdziło że najlepiej jakby ich zaorali bo nikt nie pamięta kiedy ta ekipa coś znaczyła a tu nagle jeden draft 2009 zmienił wszystko w obu ekipach plus potem odpowiednie dobranie weteranów jak Bogut czy Paul

 

@ ignazz

Co do meritum - coś mi nie pasuje Twoje salary bo Bucks mają 47 baniek w salary na przyszły rok na 12 graczy + pick nr 2 zabiera im dodatkowe 4,7 mln więc mają 12 baniek na to aby je roztrwonić a przede wszystkim spróbować dostać jakiegoś sensownego rozgrywającego

 

Parker/Wiggins to lepsze od wszystkiego co tam u nich biega na skrzydłach więc będą brać tego który im bardziej będzie pasować - Bucks to była najgorsza obrona ligi i jedna z najgorszych ofensyw. Powiedzmy że powrót Sandersa poprawi ich obronę ale i tak pewnie będą brać Wigginsa bo jednak na pozycjach 1-2 to u nich jest straszna bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bux na przełomie wieków próbowali coś robić, ba, raz dotarli nawet do finałów konferencji.

 

Koszykówka to zabawny sport. Czasami z połączenia przeciętniaków wychodzi zespół, który jest w stanie zagrozić największym i teoretycznie bardzie utalentowanym, a innym razem wykręcamy 15-67. Nie jestem w stanie przypomnieć sobie twarzy więcej niż 5 graczy Bux z poprzedniego sezonu, wszyscy na parkiecie zlewali się w jakąś szarą, bezkształtną masę. Nie chce mi się sprawdzać, kto jest/był GM;em odpowiedzialnym za ruchy w poprzednim offseason, ale w Wisconsin powinni go zanurzyć w smole, obtoczyć w pierzu i przepędzić ze stanu na kopniakach

 

Będę niekonsekwentny. Czepiałem się tankowania Sixers, ale w przypadku Milwaukee naprawdę nie widzę innego wyjścia. Oddać wszystko co tylko się da (poza Giannisem i Hensonem) i budować od zera. Takiego Ilyasovę może ktoś weźmie, z Majonezem i Sandersem będzie trudniej (ok, z Larrym pewnie też ktoś zaryzykuje). Załatwić trenera z posłuchem albo z ręką do rozwijania młodych, umówić Sandersa na sesję z psychoterapeutą, powciskać innym co tylko się da.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego Sandersa? Gość sezon temu wydawał się być naprawdę fajnym prospectem. A że potem wywinął orła na baletach i się zkontuzjował, to już trudno. W czasach, w których DeAndre jest uważany za jednego z nalepszych rim protektorów w lidze, Sanders może okazać się skarbem. Ba, Czarnym Szpliterem, który potrafi pierd,alnąć z góry.
Dałbym mu szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie że trochę ta ekipa odżyje po wyborze ich oby Frenczaplejera

 

no i oby Parker/Wiggins był dla nich kimś ważnym a nie takim Francisem ;-)

tego im akurat zyczę ale niech rozpoczną od prawidłowego etosu pracy i będzie dobrze ;-)

 

w sumie na wschodzie poziom #3 nie jest az tak trudny:

 

Bulls mogą nie wrócic z kontraktem Rose'a

Wizz się rozsypać bez MG i TA

Nets sami wiecie co

nawet przyszłość Indiany choc teraz wydaje się spokojna taka może nie być

1-2 trejdy

1-2 dobre drafty

 

i mamy ekipę dobra lub beznadziejną ;-)


 

 

@ ignazz

Co do meritum - coś mi nie pasuje Twoje salary bo Bucks mają 47 baniek w salary na przyszły rok na 12 graczy + pick nr 2 zabiera im dodatkowe 4,7 mln więc mają 12 baniek na to aby je roztrwonić a przede wszystkim spróbować dostać jakiegoś sensownego rozgrywającego

 

Parker/Wiggins to lepsze od wszystkiego co tam u nich biega na skrzydłach więc będą brać tego który im bardziej będzie pasować - Bucks to była najgorsza obrona ligi i jedna z najgorszych ofensyw. Powiedzmy że powrót Sandersa poprawi ich obronę ale i tak pewnie będą brać Wigginsa bo jednak na pozycjach 1-2 to u nich jest straszna bieda

 

ja tam liczyłem to tak że Sassons dostaje jednak kontrakt ale nie dają QO Udohowi bo IMO to strata kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego Sandersa?

 

Mniej więcej tego:

- bójka w barze

- złe traktowanie swoich piesków

- publiczne wylewanie żali odnośnie ilości otrzymywanych minut

- kłótnie z innymi zawodnikami przy dziennikarzach

- cały worek debilnych techników i flagrantów

- kontuzje

- pogwałcenie przepisów o narkotykach

 

Fajna lista, co nie? A to tylko poprzedni sezon.

 

Facet ma papiery na granie, ale zawsze coś go rozprasza. Bux mogą nad nim popracować, ale jeśli zgłosi się ktoś chętny, to ja nie wahałbym się ani sekundy.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Bucks wezmą Embiida, to moim zdaniem szybko powinni wykonać telefon do Oklahomy. Perkins + Lamb/ ewentualnie jakies picki za Sandersa. Z Lamba mogą jeszcze być ludzie, a w Milwaukee mógłby rozwinąć skrzydła. Z drugiej strony Ibaka + Sanders to koszmarny duet dla przeciwników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo w ich ruchach zależy od tego, kogo wybiorą Cavs. Jeśli Ebiida, to będzie trochę trudniej. Ale jeśli Joel się ostanie, to powinni w niego pójść, bez zastanowienia. 

 

To też sobie wyliczę... ale może trochę nietypowo. 

 

1. W kogo bym inwestował?

Knight - już pokazał, że startową jedynką to on raczej nie będzie. Ale warto go trzymać, bo wartość ma małą i za wiele nie dostaną, a mało też zarabia jeszcze przez dwa sezony. Ukierunkowywałbym go do roli 6th mana na 1-2, idealnie mi do tego pasuje. 

Giannis - proste

Henson - tani i będzie z niego radość 

rookie - bez komentarza :) 

 

2. Niech sobie gra, zobaczymy co z tego będzie, bo szanse na oddanie bez brania czegoś na gorszej umowie są minimalne. 

Mayo - nie ma się co oszukiwać, chętnych wielu nie znajdą. Lubię OJ (podobnie jak Knighta i Sandersa), ale raczej już nic wielkiego nie zdziała. Strasznie nierówny. Może po wygaśnięciu obecnej umowy podpisze z jakimś contenderem i zabłyśnie rzucając jakiś wielki rzut w PO z ławki, ale nic poza tym. Może ciekawie wyglądałby przy silnym i mocnym PG. 

Ilyasova - może się odbuduje, chociaż na takiego rolsa i tak zarabia za wiele. 

Delfino&Zaza - też nie są jacyś strasznie drodzy, a skład trzeba kimś domknąć. Swoją drogą, nie wiem dlaczego, imię Zaza zawsze będzie mi się kojarzyło z tym z Ojca chrzestnego 3. Mimo wielu lat Pachulii w lidze. 

Middleton&Wolters&Adrien - trochę nie pasują do tytułu, ale dałem ich tutaj. Tani i młodzi, warto zatrzymać i obserwować. 

 

3. Po drafcie zdecydujemy co z tobą zrobić. 

Larry, głupiutki Larry - tutaj wszystko jasne. Jeśli trafi do nich Embiid, trzeba szukać wymiany, żeby nie tracić na nim jeszcze bardziej. Najlepiej w draft night i próbować wyrwać jakiś dalszy pick lub młodego, nawet przejąć jakąś krótką wysoką umowę. Widziałbym go w OKC (widzę również, że dvd93 połapał mój pomysł z innego tematu), mają co oddać... ale gdyby był do wzięcia za future 2nd round pick to i do Lakers bym go przygarnął. Może Mavs? Celtics? Chętni się znajdą, wszystko zależy od ceny, jaką krzykną w Milwaukee. Jeśli wybiorą Wigginsa/Parkera/Exuma to nie ma tematu. 

 

4. Ignazz, jak możesz ich rozważać?!

Udoh - jeśli Bucks nie kopną go w dupę i zaproponują QO, to będą kompletnymi idiotami. Typ jest zbędny, a jego QO w wysokości 6 mln mówi wszystko. Zostawiłbym go, ale za minimum. 

Sessions - to ogór, nie warto inwestować moim zdaniem. Po co ma blokować miejsce takiemu Knightowi lub komuś z FA lub draftu. 

 

5. FA

Ely słusznie zauważył, że powinni wpakować wolną kasę w PG. Dobrych kandydatów jest dwóch i obaj pasowaliby mi do gry razem z Mayo w s5 i Knightem jako tym trzecim, ale kto chciałby tam iść? Chodzi oczywiście o Lowry'ego i Bledose. Temu drugiemu musieliby dać maxa, to jasne, i liczyć że Suns nie wyrównają. Pierwszemu też sporo, żeby zechciał tam grać. 

 

Podsumowując... draft to słowo klucz na przyszłość. Dopiero po nim można zacząć coś robić myśleć. A jeśli świetnie trafią, to lepsze czasy (PO?) mogą nadejść już niedługo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie że trochę ta ekipa odżyje po wyborze ich oby Frenczaplejera

 

no i oby Parker/Wiggins był dla nich kimś ważnym a nie takim Francisem ;-)

tego im akurat zyczę ale niech rozpoczną od prawidłowego etosu pracy i będzie dobrze ;-)

 

w sumie na wschodzie poziom #3 nie jest az tak trudny:

 

Bulls mogą nie wrócic z kontraktem Rose'a

Wizz się rozsypać bez MG i TA

Nets sami wiecie co

nawet przyszłość Indiany choc teraz wydaje się spokojna taka może nie być

1-2 trejdy

1-2 dobre drafty

 

i mamy ekipę dobra lub beznadziejną ;-)

 

ja tam liczyłem to tak że Sassons dostaje jednak kontrakt ale nie dają QO Udohowi bo IMO to strata kasy

 

Tzn ich gwarantowane na przyszły to

 

11 mln Sanders

16 mln na Mayo i Ilyasove

5,2 Zaza

3,25 Delfin

3, 5 Iwan tzn Knight

3,9 łącznie na Hensona i Greka

1,5 mln ma Raduljice

1,8 łącznie na Middeltona i Woltersa ( )teorii mogą 1 lipca wywalić Middeltona ale nie sądzę aby za 920 tys znaleźli kogoś

 

To daje jakieś 46,15 i to bez oferty dla Udoha. Mają jeszcze 920 wpisane na Chrisa Smitha ale to mi się wydaje niegwarantowane

 

Salary na przysły rok

minimum ma być ok 57 mln a cap na poziomie 63-65

 

 tego co widzę to nr 2 draftu w pierwszym roku dostanie 4,1 mln

 

A więc Kozły będą mieć 50,2 mln wydane na 12 graczy i jakieś 12 baniek do wydania.W teorii mogliby szarpnąć się na takiego Vasqueza czy Lowry'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek ;-)

 

przecież napisałem "

 

Udoh = strata kasy"

a Sessonsa dałem w jedno z kluczowych pytań czy podpisywać.... gwoli ścisłości

 

choc tu akurat nie jestem taki pewnien czy go tak zrzucić bo jeżeli po takim sezonie byałaby przecena to czemu nie?

przy dobrym podpisanym kontrakcie mógłby być dość dobrym dodatkiem do Sandersa Larrego ;-)

aż tylku PG to nie ma a na takiego rezerwowoego zawsze się ktoś znajdzie jak się Tobie podstawowy połamie w RS.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek Brandon Knight to parodia koszykówki. Niech go wyrzucą za jakieś 2 rundowe picki z 2020 roku. 

 

Bucks przyszły sezon tankują i dopiero za rok w lato spodziewałbym się poważnych zmian a jak dobrze rozdaliby Sandersa i Mayo to mogą myśleć o zostaniu jedną z lepszych ekip na wschodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ekscesach Sandersa, nie wiem kto będzie gotowy go wziąć. Przychodzą mi do łowy C's jeśli Bucks wzięliby umowę G-Wallace'a, albo Hawks jeśli chcą przesunąć Horforda na 4.

PG to myślę, że zostawią tam Knighta, a Sessionsa powinny odpuścić albo zostawić za niewielką kasę. Mayo powinni się pozbyć, ale to samo pytanie się nasuwa, kto go weźmie z jego 16mln przez kolejne 2 lata i po kiepskim sezonie.

Udoha jak napisał Matek powinni puścić skoro są Sanders (jesli zostanie), Zaza, Raduljica czy Henson.

 

Nowy owner, franchise player, paru rolesów może za 2 lata Bucks staną się naprawdę fajną ekipą, choć kto wie czy na słabym wschodzie jeśli będą zdrowi nie będą się bić o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

Mnie tam ten Sessions ani trochę nie czaruje i tańszych PG na jego poziomie na ławkę można dostać z FA na luzie. Dodatkiem jakimś do Sandersa to on też nie będzie, najwyżej straszakiem. I nikt nie będzie go w przypadku rozmów o Larrym rozpatrywał w kategorii "atrakcyjny dodatek". To do niego trzeba byłoby dawać dodatki, żeby ktoś chciał go przejąć. 

 

Jeśli dadzą mu jakieś 16/4 to będzie błąd. 

 

Sorry za tego Udoha. Tyle napisałeś, że po przeczytaniu wszystkiego zakodowałem sobie, że dałbyś mu QO. 

 

@wowo

A ja Knighta lubię i jako pierwszego rezerwowego na 1-2 widzę jak najbardziej. Może Billupsem nie będzie (huh te przeddraftowe porównania), ale jest młody, ma dobre warunki i w dodatku tani jeszcze przez jakiś czas. Łatwo mówić "pozbyć się", ale kimś skład trzeba domknąć. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcą tankować to IMO i Mayo i Knight to powinni być ich podstawowe pionki, mogliby sie pokusic o Thomasa ale jesli nadal tank to Vasquez powinien dla nich byc tym gosciem tudzież taki Aaron Brooks.

Lowry raczej na to nie pojdzie.

 

Ogrywac ogrywac i jeszcze raz ogrywac Hensona, Abecadło i Parkera/Wigginsa, zostawic Woltersow, Zaze i Adrienow, Delfin nigdzie nie pojdzie po takim sezonie, Sessions jest im zbedny, powini szukac młodych.. Napier? w jakims draftnight dilu.

 

ciezko bedzie spuscic Turka, choc mysle, ze chetny by sie znalazł za jakas cene rozsądną, choc kontrakt ma suty

Mddltn to dobry material na zmiennika.

 

Wiggins i Alfabet mogliby grac wymiennie na sg/sf, Henson w pyte minut jako pf ewl. na srodku z jakims small ballem Heat/pieruny.

 

Sandersa mogliby tez pchnac, moze jako mentor albo uczeń rim protector dla Cuzyna ;] 

 

włsciwie przy takim pełną geba starterze Hensonie to i Monroe by sie ładnie odnalazł.

 

marzeniem byłby Henson w trykocie Kings obok Cuzyna za jakiegos JT+Derrick albo za #8, c*** nawet MacLemura bym poświęcił.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, gdzieś dyskutowaliśmy o PF pasujących do Monroe czy Boogiego i totalnie zapomnieliśmy o Hensonie. Trio absolutnie do zatrzymania to on, ABC i rookie. Knight z ławki jeszcze jako tako ujdzie, ale nie przywiązywałbym się do niego. Zaza tak samo. Chętnie napisałbym coś o przydatności Adriena czy Middletona, ale jak już wspomniałem, nawet nie wiem jak oni wyglądają.

 

Sandersa widzę w Mavs, może pod komendą Carlisle naprostowałby się. Resztę tej wesołej gromadki ciężko będzie opchnąć za cokolwiek z rękoma i nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać w pierwszej kolejności Wigginsa i wtedy zostawić Sandersa. Jak pójdzie z jedynką, to wtedy Joel, a Sandersa próbować gdzieś opylić, najlepiej w pakiecie z Mayo (marzy mi się deal z Pelikanami za Gordona lub Tyreke: Tyreke - Alfabet - Ilyasowa - Henson - Joel to byłby anty small-ball :) ).

 

Na PG bym nie podpisywał  nikogo, a za rok uderzył porządnie po Dragica. Moja top4 ekipa, w top2 z tych szorujących dno. Mają szansę coś stworzyć, perspektywy są. Tylko niech wyjebią GMa, a w Jego miejsca wstawią córkę ownera - powinna być dobra w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czułe że szybko powstaną tematy o drużynach z top loterii ale nie myślałem że aż tak szybko

 

jak dla mnie to wezmą Wigginsa a Sandersa będe tam dalej dusić

jak się ogarnie to może po jeszcze 2 latach tankowanie coś chłopaki wyciągną ciekawego i może PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

Mnie tam ten Sessions ani trochę nie czaruje i tańszych PG na jego poziomie na ławkę można dostać z FA na luzie. Dodatkiem jakimś do Sandersa to on też nie będzie, najwyżej straszakiem. I nikt nie będzie go w przypadku rozmów o Larrym rozpatrywał w kategorii "atrakcyjny dodatek". To do niego trzeba byłoby dawać dodatki, żeby ktoś chciał go przejąć. 

 

Jeśli dadzą mu jakieś 16/4 to będzie błąd. 

 

 

 

OK

 

to poproszę listę graczy nie będących na rookie contract tak za 4M$na rok robiących 16/3/5 i zza luku prawie 36%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy nie chce mi się robić... może być jeden, pierwszy z brzegu przychodzący mi do głowy?

 

Kendall Marshall 9/3/9 przy 40% zza łuku przy ponad 3 minutach mniej od Ramona. Za niecały milion, wzięty na strażaka do Lakers z FA przy wysypie kontuzji na rozegraniu, nikt inny go nie chciał

 

Sessions tyle robił w Bucks, gdzie miał duże minuty (>32). To ogór. Ogólnie widzę, że za mocno patrzysz w tym przypadku na staty per game, ale to nie jest ani trochę miarodajne przy tym, co mieli w Bucks. Serio uważasz, że taki S.Blake miałby gorsze numery w tym otoczeniu? Ktoś musiał to nabić i ma to w większości średnie znaczenie, tak jak np. w 76ers (gdzie ET podbijał w pewnym momencie pod 20 ppg w tym sezonie, a w Pacers zniknął). Nawet do roto strach było kogoś od nich brać, bo zawodnicy raz grali mecze >30 min na ładnych numerach, żeby w następnym wejść na <10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.