Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka że z miejsca na maxa dla Melo mają w tej chwili tylko :

Mavs , Suns ( ale oni mają co zrobić z Bledsoe), Lakers i Pistons.

 

Jest jeszcze Jazz i 76 ers ale do obu ekip nie przyjdzie.

 

@ Mycek

Knicks by musieli mieć porządnego rozgrywającego bo Felton to już prędzej nadaje się na giełdę ropy taka z niego baryłka. Tyson już drugi rok z rzędu ma głęboko w D wszelkie D zarówno team jak 1 na 1. Knicks w tym roku bez Melo to byliby zespołem na poziomie Bucks. Melo zostając w Nowym Jorku musiałby sobie założyć że rok ma na wegetację i kontemplowanie świata mody a wygląda to tak że nagle mu się odpaliła ambicja i chce powalczyć o coś więcej.

Knicks w tej chwili poza Melo i trochę Hardawayem nie ma nikogo kto powinien biegać na parkietach NBA

 

 

Jak patrzę kto będzie wolnym agentem za rok to myślę że taki Z-Bo postanowi przetestować rynek w tym roku. Kto wie czy Gay też tak nie zrobi. Za rok forwardom i centrom może być trudniej a w tym wciąż jest 12 klubów które będą mieć powyżej 10 mln do wydania więc pewnie kilku uzna że lepiej w tym roku powalczyć o nowy dłuższy kontrakt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to jest liga przepłaconych graczy i taka jest prawda. Dla co poniektórych nikt, może poza LBJ jest nie warty swojej ceny i nie ma sensu go podpisywać. Beal - najgorszy w Wizz, Ariza - CY, Lance - czubek, Gortat - drewno itd itd.. Ok, ale to są świetni gracze i komu mamy dawać te 10 mln za sezon jak nie im właśnie? Inaczej superstary zarabiałyby po 15-20 mln a reszta 3-5...

 

Co do Pistons, to KCP może się równie dobrze rozwijać jako sixth man. Lance'a się nie boję, w zespole brakuje gości z jajami, wydają się często przygaszeni i niemrawi a jemu energii nie brakuje. No i jak było powiedziane, jak ma być c***owo, to niech chociaż będzie z tego trochę zabawy. Z 8 pickiem można było się łudzić na jakiś przełom, teraz będzie dużo trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bo negocjuje juz przedluzenie kontraktu z Mem wiec on raczej tam zostanie i namowia go na cos typu 33/3 lub 36/3. Bedzie przy okazji kasa na drugiego Gasola.

 

W odstapienie Gaya nie wierze. Koles dostaje ok. 20 banieka w jego przypadku zejscie z kasy byloby strasznie spore, co mu sie nie oplaca. Za rok dostanie kontrakt 24/3 i bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że z miejsca na maxa dla Melo mają w tej chwili tylko :

Mavs , Suns ( ale oni mają co zrobić z Bledsoe), Lakers i Pistons.

 

Jest jeszcze Jazz i 76 ers ale do obu ekip nie przyjdzie.

 

@ Mycek

Knicks by musieli mieć porządnego rozgrywającego bo Felton to już prędzej nadaje się na giełdę ropy taka z niego baryłka. Tyson już drugi rok z rzędu ma głęboko w D wszelkie D zarówno team jak 1 na 1. Knicks w tym roku bez Melo to byliby zespołem na poziomie Bucks. Melo zostając w Nowym Jorku musiałby sobie założyć że rok ma na wegetację i kontemplowanie świata mody a wygląda to tak że nagle mu się odpaliła ambicja i chce powalczyć o coś więcej.

Knicks w tej chwili poza Melo i trochę Hardawayem nie ma nikogo kto powinien biegać na parkietach NBA

 

 

Jak patrzę kto będzie wolnym agentem za rok to myślę że taki Z-Bo postanowi przetestować rynek w tym roku. Kto wie czy Gay też tak nie zrobi. Za rok forwardom i centrom może być trudniej a w tym wciąż jest 12 klubów które będą mieć powyżej 10 mln do wydania więc pewnie kilku uzna że lepiej w tym roku powalczyć o nowy dłuższy kontrakt .

no ale co, myslisz ze phil przyszedł do nix po to żeby puścić melo i grać tym co zostanie? Nie wiem ale wydaje mi sie ze Phil bedzie ostro naciskał zeby sciagnac takiego wlasnie rondo czy gasola tylko po to zeby przetrwac ten rok, poczekac az kontrakty spadna i budowac od nowa. Melo jest mu potrzebny i phil pewnie znajdzie sposob zeby nakłonić melo na pozostanie w nix. Dochodzi tez sprawa trenera, bo niby melo nie narzekał oficjalnie na woodsona ale widać bylo ze czasami miał go w dupie tak jak i reszta teamu. Carmelo chce wygrywać i Phil bedzie go przekonywał do wygrywania w nix sciagajac mu jakas gwiazde ktora akurat nie swieci + trenera ktory anthonemu spasuje, tylko pytanie czy melo sie na to nabierze bo nawet z np rondo i ogarnietym trenerem nix dalej koncza PO na max II rd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mycek

 

Moim zdaniem Knicks w tym składzie to jest Melo i długo długo nic. Jeśli Melo zostanie na ten rok to mają 89 mln w kontraktach więc nie mają żadnej kasy aby kogoś jeszcze sprowadzić. Picków do handlu nie mają chyba że kogoś kręci rok 2020

 

Phil to by musiał być lepszy w handlowaniu niż Masai aby pozyskać dobrego rozgrywającego a i tak nie ma gwarancji że wejdą do PO - jeśli Melo chce jak mówi o coś powalczyć to odejdzie gdzieś

 

W sumie tak pomyślałem że Cavs mogą się tez postarać o maxa dla Melo bo  w sumie mogą spuścić kontrakt Varejao i Gee i będą mieć 36 mln na 8 graczy + 4,5 mln na Embiida co da im 41 mln na 9 a więc 3 wypełniacze za 0,5 mln więc mają ok 20-21 mln wolnej gotówki

 

Z ciekawych informacji SvG chce jednak zatrzymać Monroe więc tegoroczny rynek wolnych agentów będzie jeszcze uboższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko podbija jego cenę w ten sposób?

 

A może wie, że za Monroe już wiele nie wyciągnie. Mimo wszystko za Josha ma szansę coś dostać, choćby jakiś dobry pick od Kings albo Hornets. Smith tam pasuje, mają wysokie wybory którymi gotowi są handlować - fakt, że wartość Josha spadła, ale to ciągle świetny gracz przy mądrzejszym trenerze i lepszym systemie gry niż to co było w Pistons. 

 

 Knicks nie mają nic do zaproponowania za Rondo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe jesli sie dobrze orientuje jest tego lata RFA, czyli albo po prostu odejdzie [pistons nie wyrównają] albo wyrównają i zostaje  --- nie ma to za bardzo opcji że 'coś za niego dostaną'

 

czyli notabene 'podbijanie ceny' jest 'obniżaniem ceny' : )

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"opcji" kwalifikacyjnej"

To ja już wolę anglojęzyczne wstawki trzy razy w zdaniu, bo to to mi wcale nie brzmi...

 

A żeby coś w temacie napisać, to wygląda na to, że pozbycie się Carmelo za coś przyzwoitego to w tej chwili jedyna rozsądna opcja dla nowojorczyków. Oby tylko nie było w tym roku drugiej odsłony znanego już w kręgach spektaklu pt. "Melodrama".

 

Lance'a nie widzę na tą chwilę nigdzie indziej niż w Indianie i nie chodzi mi o to, że nigdzie nie pasuje, tylko że go po prostu nie wypuszczą.

 

Co do Grega Monroe, to nic nie wiem, poza tym, że za rozsądną/małą kasę chętnie bym go widział w Chicago, jak już wszystkie inne projekty nie wypalą... :panda:

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pistons, to KCP może się równie dobrze rozwijać jako sixth man. Lance'a się nie boję, w zespole brakuje gości z jajami, wydają się często przygaszeni i niemrawi a jemu energii nie brakuje. No i jak było powiedziane, jak ma być c***owo, to niech chociaż będzie z tego trochę zabawy. Z 8 pickiem można było się łudzić na jakiś przełom, teraz będzie dużo trudniej.

 

To nisko sobie zawiesiłeś poprzeczkę. Ja jednak myślę, że jak masz dwa fajne building blocki w osobach Drummonda i Monroe, to nie sprowadzasz sobie za ciężką kasę na obwód gościa, który prędzej rozpieprzy ci szatnię, niż rozwinie się na all-stara.

 

 

c'mon guys! to, że robi 14ppg w biednej ofensywnie indianie to nie znaczy, że nie mógłby być liderem i że to jest jego limit.

 

ale Indiana to nie OKC, żeby natężenie talentu i gwiazd blokowało rozwój, a Stephenson to nie Harden. Nikt mu nie bronił podciągnąć trochę ten przeciętny atak.

 

Jaki jest jego limit, nie wiadomo, może będzie dalej robił postępy, a może po otrzymaniu kontraktu usiądzie na dupie. Jeden mocny sezon w CY, okraszony licznymi red flagami, to trochę mało, żeby gościowi wróżyć karierę gwiazdy.

 

Póki co, to głównie dobry kreator na pickach, z nierównym rzutem i kiepską selekcją. Nie jest wcale jakimś super atletą, wbija się pod kosz dzięki sile i ballhandlingowi, jest nierówny po obu stronach parkietu i wkurza partnerów zarówno tam, zabierając wysokim zbiórki, jak i w szatni.

 

Nie rzucałbym na niego zielonych, dopóki nie poukłada sobie w głowie. A już na pewno nie robiłbym z niego lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe jesli sie dobrze orientuje jest tego lata RFA, czyli albo po prostu odejdzie [pistons nie wyrównają] albo wyrównają i zostaje  --- nie ma to za bardzo opcji że 'coś za niego dostaną'

 

czyli notabene 'podbijanie ceny' jest 'obniżaniem ceny' : )

           mogą coś za niego dostać, jak znajdą chętnego na s'n't

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale Indiana to nie OKC, żeby natężenie talentu i gwiazd blokowało rozwój, a Stephenson to nie Harden. Nikt mu nie bronił podciągnąć trochę ten przeciętny atak.

 

Jaki jest jego limit, nie wiadomo, może będzie dalej robił postępy, a może po otrzymaniu kontraktu usiądzie na dupie. Jeden mocny sezon w CY, okraszony licznymi red flagami, to trochę mało, żeby gościowi wróżyć karierę gwiazdy.

 

Póki co, to głównie dobry kreator na pickach, z nierównym rzutem i kiepską selekcją. Nie jest wcale jakimś super atletą, wbija się pod kosz dzięki sile i ballhandlingowi, jest nierówny po obu stronach parkietu i wkurza partnerów zarówno tam, zabierając wysokim zbiórki, jak i w szatni.

 

Nie rzucałbym na niego zielonych, dopóki nie poukłada sobie w głowie. A już na pewno nie robiłbym z niego lidera.

Kogoś w tej lidze trzeba podpisać. Lance to jednak walczak, jednak przyciąga ludzi na trybuna, jednak przyda się do rozgrywania przy Jenningsowi i do grania picków z wysokimi, ktoś te alleye wrzucać musi. Wiadomo, że można się w niego wjebać głupio, ale kogoś trzeba w tej lidze podpisać, jakieś 32/4 to po prostu kontrakt dobry, a jeśli się coś stanie nagle dobrego w Detroit, to podejrzewam, że dałoby radę z niego zrobić 6th mana, na co ma genialne papiery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

           mogą coś za niego dostać, jak znajdą chętnego na s'n't

 

 

nie znam tak dobrze CBA, ale wydaje mi się że nie po to jest instytucja RFA by można tu jeszcze było zrobić s'n't

 

zresztą poza przypadkiem Davida Lee nie pamiętam, by w przypadku s'n't ktoś dostał za kolesia coś innego niż ochłapy i balasty, ew jakieś picki w 3 rundzie za 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jendras, nie wykluczam, że możesz mieć racje co do Stephensona, tylko szczerze, widzisz jakąś inną szczególnie dobrą opcję dla nich w tym roku? albo w przyszłym? [co do przyszłego roku to zupełnie nie wiem kto będzie FA]

btw Pistons chyba też w to offseason będą [albo i nie będą? choć pewnie tak] przedłużać Drummonda   eeeee sprawdziłem, to dopiero za rok

 

@ Rappar - koleś może jest headcasem, ale kozaczył w finałąch i nie dawał po sobie jechać, + będzie wkrótce sprzedawał sporo koszulek gdziekolwiek nie pójdzie

więc kolesie ze small marketów na pewno wyłożą za niego te 10 baniek na rok

 

kto wie, może podpisze Millsap-like umowe, typu 22-25/2 czy coś? bo nie dziwię się że GMs będą się bali wyłożyć mu spoorą kasę na dlugi okres

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tak dobrze CBA, ale wydaje mi się że nie po to jest instytucja RFA by można tu jeszcze było zrobić s'n't

 

zresztą poza przypadkiem Davida Lee nie pamiętam, by w przypadku s'n't ktoś dostał za kolesia coś innego niż ochłapy i balasty, ew jakieś picki w 3 rundzie za 5 lat

James Harden --> Lamb, Adams, Martin, pick 21 z tego draftu, tego chyba ochłapem nie nazwiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.