Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

jasne w mysl zasady - nie wazne jaki farmzon napisze byleby o mnie mowili bo jestem tak zajebiscie kontrowersyjny

Jakbym miał budować zespół na tu i teraz i mógłbym wziąć wszystkich oprócz jednego z tej piątki to olałbym albo Beala albo Arizę. Nie widzę w tym niczego zajebiście kontrowersyjnego. A tym scoringiem Beal się tak nie wyróżnia, nawet 20 ppg nie rzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniając czołowych SG ligi wypadałoby pamiętać o Joe Johnsonie...cichy zabójca, wciąż znaczy więcej niż Monta Ellis ( chociaż w Dallas Mavericks się wyrobił ), Bradley Beal czy różne DeRozany...

 

 

 

jasne w mysl zasady - nie wazne jaki farmzon napisze byleby o mnie mowili bo jestem tak zajebiscie kontrowersyjny 

 

Ale co on napisał takiego kontrowersyjnego? Ariza, Wall i Nene są na pewno na ten moment lepsi niż Beal. Co do wartości Gortata można się sprzeczać.

 

Witam wszystkich sympatyków NBA. Jakiś czas obserwuje forum i uznałem, że włączę się do dyskusji, mimo że niestety sezon zbliża się do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czego wymagac od goscia w jego wieku? Racja, ze w serii z Indiana niczym specjalnym sie nie wyroznil, ale idac dalej tym tokiem rozumowania wymien mi przynajmniej 5 sg, ktorzy na dzien dzisejszy rokuja lepiej od Beala i nie sa juz w wieku gdzie na jakis szczegolny upside jest juz raczej za pozno. w ogole jak mozna brac wyzej wiecznie polamanego Nene czy Arize, ktory gra na swoim poziomie zazwyczaj w CY?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym pomysłem jest cierpliwość. Trzon zespołu jest, upgrade na ławce też, ostatnie co Pistons powinni robić to pakować się w Lance;a. Mam nadzieję, że poprzedni GM wyczerpał limit głupich kontraktów na dekadę.

zupelnie nie jestem na biezaco z pistons, wiec moze cos mnie ominelo, ale kto z obecnego skladu mialby niby byc 1 opcja na PO?

 

wogole Twoj post zabrzmial jakbys pisal o druzynie 46-36 ktora rok wczesniej miala 20 zwyciestw mniej i odpadla po twardym boju w 1 rundzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oprócz klaya Beal jest najlepszym Sg tej ligi. I podejrzewam, że połowa GM w tej lidze, gdyby mogła wyciągnąć jednego gościa z Wizz to brałaby właśnie jego (a u pozostałych byłby drugim do wyjęcia po Wallu). Żadne Gortaty, Arizy czy Nene nie mają do niego startu, bo takich jak oni jest  w lidze na pęczki, a przy obecnym poziomie SG taki Beal jest na wagę złota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czego wymagac od goscia w jego wieku? Racja, ze w serii z Indiana niczym specjalnym sie nie wyroznil, ale idac dalej tym tokiem rozumowania wymien mi przynajmniej 5 sg, ktorzy na dzien dzisejszy rokuja lepiej od Beala i nie sa juz w wieku gdzie na jakis szczegolny upside jest juz raczej za pozno. w ogole jak mozna brac wyzej wiecznie polamanego Nene czy Arize, ktory gra na swoim poziomie zazwyczaj w CY?

Może po prostu nie dyskutujemy o tym samym. Ja piszę o "tu i teraz", Rappar chyba też a Ty piszesz kto jak rokuje i ile ma lat. Tu i teraz czyli nie na przyszłość gdzie oczywiście wartość Beala powinna rosnąć bo ma 21 lat, talent i chyba głowę na karku. On zresztą został tu wogóle wspomniany jako potencjalny top 3 sg w przyszłości więc trochę wyszła nam dyskusja z niczego ale nawet Beal jako top 3 za parę lat świadczy o słabości tej pozycji chyba że zanotuje on jakiś naprawdę zajebisty rozwój. Co do pozycji SG to z jednej strony mało kozaków mamy na tej pozycji ale za to wydaje się dość głęboka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton był drugim najsłabszym w Pistons, mimo że był ich najlepiej punktującym. Beal jakiejś wielkiej przewagi nie ma w scoringu - 16 punktów przez 36 minut, a w RS już dobrego scoringu nie miał, dobrym obrońcą nie jest, grę kreuje ktoś inny, a samo Wizz jest zbudowane na defensywie. Inaczej, na chwilę obecną sam się pewnie zgodzisz, że:

Wall>Beal

Ariza>Beal

Nene>Beal

Gortat>Beal

Nie zgodzę się. Nie wiem, w czym jest lepszy Ariza od Beala oprócz defensywy. Wall? Momentami grał bardzo średnio, forsował akcję, G2 to zawalił głownie on swoimi rzutami za 3 w pierwszych sekundach akcji. Jak dla mnie Beal zagrał świetne playoffy i mnie zaskoczył pozytywnie, nie każdy potrafi tak grać w playoffs mając jedynie 20 lat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oprócz klaya Beal jest najlepszym Sg tej ligi. I podejrzewam, że połowa GM w tej lidze, gdyby mogła wyciągnąć jednego gościa z Wizz to brałaby właśnie jego (a u pozostałych byłby drugim do wyjęcia po Wallu). Żadne Gortaty, Arizy czy Nene nie mają do niego startu, bo takich jak oni jest  w lidze na pęczki, a przy obecnym poziomie SG taki Beal jest na wagę złota. 

 

Mi trochę przypomina poziomem Kevina Martina...myślę, że np. niewspomniany Oladipo osiągnie więcej w NBA. Oczywiście jako solidny strzelec jest wartościowy i groźny na łuku, ale nie widzę w Nim w jakiegoś ogromnego potencjału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że Beal dobrze rokuje? Ja pisałem o stanie na tu i teraz. I każdy GM budując zespół na tu i teraz, stawiałby resztę S5 nad nim. Gościu nic specjalnego nie grał w RS, zagrał jedną dobrą serię z CHI i tyle. Jest młody, nie pęka w PO, chwała mu za to. Ale Ariza to tym bardziej doświadczony vet i roles o większej wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tu i teraz to masz mozliwosc przeplacenia Arizy pamietajac tez o Gortacie. W takim ukladzie musisz wybrac jednego z nich bo podpisanie obydwu jest srednio realne. No chyba, ze rzeczywiscie pozbywasz sie Beala, ale co atrakcyjnego mozesz za niego dostac? Zostaje oczywiscie Otto Porter, ale nie ma zadnych gwarancji, ze zacznie grac na miare swojego talentu o ile w ogole. Imo zwazywszy na powyzsze Beal jest w tym momencie najbardziej istotnym ogniwem w rotacji wizz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fani knicks.

co z melo ?

Zawsze mowilem ze podpisanie melo przez bulls to sf, ale tak sb teraz policzylem ze jesli bulls oddadza boozera i dunlevego za spadajace kontrakty(tracac dwa picki w I rd) to wliczajac to co zostanie w rosterze + cap holdy to bulls bd mieli ok. 15 baniek w pierwszym sezonie dla melo. Dla mnie jako fana bulls to ciekawa perspektywa, ale czy wiadomo co melo planuje ?

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupelnie nie jestem na biezaco z pistons, wiec moze cos mnie ominelo, ale kto z obecnego skladu mialby niby byc 1 opcja na PO?

 

wogole Twoj post zabrzmial jakbys pisal o druzynie 46-36 ktora rok wczesniej miala 20 zwyciestw mniej i odpadla po twardym boju w 1 rundzie 

 

A Twoim zdaniem Lance nadaje się na pierwszą opcję na PO?

 

Pistons po raz pierwszy od lat mają:

a.) bardzo dobrego trenera

b.) cap space + brak Joe

 

Nie wiem, ile Lance sobie zaśpiewa, ale podejrzewam, że tak z 10 baniek za sezon. Pytanie brzmi: co on jest w stanie zaoferować za te 10 mln? Pierwsza opcja? IMO nie. Dobry kompan w szatni? Hell no. Bardzo fajny roles, kilkanaście punktów i energia? Tak, ale to duża cena za kogoś takiego. No i wolę ogrywać KCP, niech pracuje nad rzutem i za 1-2 sezony problem na dwójce sam się rozwiąże.

 

Jestem za tym, aby chwilę poczekać i zobaczyć, jak SVG to ogranie. Drumm i J-Smoove to fajna para pod koszem, Jenningsa trzeba nieco ucywilizować, może przyjdzie ktoś za Monroe. Zwyczajnie nie wiem, po co im tam Lance. Bardziej potrzeba weterana, który ogranie obronę i rolesów do rzucania za 3 i robienia miejsca dla podkoszowych, a nie następnego w kolejce do pałowania rzutów i zgrywania bohatera.

 

Jestem w stanie zrozumieć walor rozrywkowy takiego wariantu, byłoby no co popatrzeć :smile:

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważasz, że Ariza musi być przepłacony? Beala też nie trzeba się pozbywać. Na razie dostaje swoje pieniądze z kontraktu debiutanckiego. Jak trzeba będzie mu za dwa lata proponować kontrakt w granicach 12 mln za sezon, jaki podobno ma dostać Klay Thompson to wtedy trzeba będzie intensywnie myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nix moga zrobic zeby go zatrzymac ?

bo mi sie wydaje ze iman+mlody hardaway + cos za jakiegos rondo/gasola + marka jackson na lawce i melo podpisuje nowy kontrakt z miejsca.

nix przede wszystkim nie maja zadnych pickow to im na maxa utrudnia pole manewru a takie pozbycie sie Imana i Tima juniora to pozbycie sie polowy talentu z miejsca majac na uwdze np kotrakt Bargnianiego i nietradowalnego JRa, watpliwe zeby Phil na to poszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Trevor będzie starał się o duży kontrakt nie ma wpływu na to, że jest lepszy na boisku od Beala. Ariza to jakieś 5-6 milionów, Beal koło 4 na chwilę. Rzecz jasna mówię o hipotetycznych realiach, bo Beal na pewno dostanie wyższy z racji na rozwój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.