Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

tak na szybko. Bulls wzieli kogo chcieli, przyjscie douga oznacza ze mikeD moze byc tradowany, Bulls mogli lepiej na tym wyjsc (chociazby wziasc harrisa z 16 i wymienic 19 za future) ale juz c***, nie ma zle.

 

c*** mnie obchodzi czy doug bedzie bustem czy nie, teraz gra jest o carmelo. Martwi troche brak tradowania boozera/mikeD, ale jesli usuną jakos tych dwoch pajacow z listy plac to maja na czysto 15,5mln na pierwszy sezon dla Carmelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Mirotic to w ogóle żyje? Już nawet najstarsi górale się pogubili w tym o co chodzi z jego przyjściem do Bulls.

 A z nim jest tak że teraz by musiał wyłożyć z własnej kasy 2,5 mln a za rok odchodzi z Realu za darmo i 2 tygodnie temu skłaniał się na odejście już teraz do NBA ale cholera wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.koszykowka.net/content/2011/04/27/203432/index.jsp

 

15/16, to nie następny sezon... piszę to już po raz enty.

http://www.tubasket.com/noticia/liga-endesa/mirotic-sigue-dudando-si-irse-chicago-o-quedarse-real-madrid-de-depende-su-decision-final/3321461/84

 

Tu masz wprawdzie po hiszpańsku ale napisane że za rok odchodzi gratis a w tym za 2,5 mln a to jest artykuł z tego miesiąca i zakładam że Hiszpanie wiedzą lepiej niż Polacy. Poza tym skoro Mirotić jest jest wyborem z 2011 to o ile mnie nie myli to może podpisać już kontrakt o dowolnej wartości wiec jesli Byki dadzą mu np MLE to bedzie mieć kasę na wykup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Mirotić

 

http://www.euroleague.net/news/i/84995

 

Nie wiem może coś się zmieniło, ale w to wątpię... w 2011 podpisał 5 letni kontrakt, już diabli z wiki ale euroleague to oficjalny temat. Może jakieś dodatkowe klauzule są...

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirotić ostatnie parę miesięcy rozczarowuje ewidentnie coś mu leży na sercu.Jak dla mnie ewidentnie były jakiś spiny na linii Mirotić-klub.Mirotić nie jest i nie będzie wybawieniem Bulls, ale jeśli jacyś zawodnicy pod względem talentu i umięjętności mają zawitać do USA z Europy to na 100% jedną z takich osób jest Nikola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sram na tego mirotica już, meczycie nim jak kaczynski wybuchem w powietrzu

 

przyjdzie będziemy sie zastanawiać czy sie przydaje, ważniejsze jest teraz czy 1go lipca ten Melo nie spierdzieli na zachód albo do miami

wszystkie inne informacje bledną przy tej, a juz tym bardziej mirotic, który nie zagrał nawet minuty w prawdziwej lidze

 

jak dla mnie to na te chwile ktoś w typie mike'a d, a o nim zawsze miałem i miał będę takie samo zdanie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sram na tego mirotica już, meczycie nim jak kaczynski wybuchem w powietrzu

 

przyjdzie będziemy sie zastanawiać czy sie przydaje, ważniejsze jest teraz czy 1go lipca ten Melo nie spierdzieli na zachód albo do miami

wszystkie inne informacje bledną przy tej, a juz tym bardziej mirotic, który nie zagrał nawet minuty w prawdziwej lidze

 

jak dla mnie to na te chwile ktoś w typie mike'a d, a o nim zawsze miałem i miał będę takie samo zdanie

no patrząc na ostatnie dwie dekady i jakie tuzy podpisywały kontrakty z FA pozwól pozostać umiarkowanym sceptykiem odnośnie Melo w Bulls. 

jak podpisze to przyjedzie nam się zastanawiać czy się przydaje czy nie  bo na razie nie zagrał ani minuty w w Chicago.

A odnośnie Niko to piszą że po kontuzji trener ostro tnie mu minuty w zespole  i jest konflikt trener-gracz. mi tam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wira ja tez sobie jeszcze ava nie zmieniłem na CA7, bo wiem ze pax potrafi spieprzyć nawet dogadany deal, ale jeśli juz mam czymś sobie zajmować głowę to niech to będzie ktoś, kto realnie ma szanse wzmocnić ten klub na poziomie contendera a nie tylko zwycięscy dywizji

 

jedrus poczytaj ten topcik, tam powinna paść odp

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałes te finały? bo tam jakieś konflikty w  realu były/są. wie Pan co na rzeczy jest?

Podobno Mirotic przez to gra padakę i chce zmykać na ocean. Podobno

 

 

oglądałem dwa ostatnie z 4 meczy, ale nie śledzę tego tak dokładnie żeby Ci powiedzieć coś o konfliktach w drużynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem swoją opinię w temacie draftowym. Obym się mylił...

 

 

Mam nadzieję, że Chicagowskie wybory jakoś się w sezonie obronią i nie będę rzucał paniami lekkich obyczajów pod adresem Byczego front office'u. Niemniej jednak na tę chwilę jestem załamany. Draft oglądałem z odtworzenia z 3 godzinnym opóźnieniem i sobie przewijałem jak przynudzali. Z #16 Nurkic - ja robię rundkę honorową, fanfary grają, sąsiedzi stukają w kaloryfery, jast milusio, znowu coś gdzieś przewijam, leci Young, leci Ennis - trochę żal, ale z #19 do Wietrznego Miasta - Gary Harris, ciul że gość nazywa się, jak jakiś zapijaczony detektyw w niskobudżetowego kryminału z lat '80 - grać potrafi, wybór mi się podoba, powtarzam cały rytuał z poprzedniego picku, sąsiedzi pownownie nie zawodzą. Nadal jest milusiu. Przewijam byle do kolejnego picku, chyba, że coś mnie gdzieś zaciekawi...

 

No i k**** zaciekawiło. Jęk rozpaczy, po którym tylko słychać szyderczy śmiech niezawodnych sąsiadów...

 

Kiedyś przy okazji plotek o wspomnianym dealu mówiłem, że miałbym dylemat czy z 11 brać winga typu Stauskas/Harris czy jednak Nurkica... Tak dobrze było...Przez chwilę...  :offended:

 

Do McDermotta nic nie mam, ale śmierdzi mi bustem. Obym się mylił. Za niego naprawdę wolałbym któregokolwiek spośród wybranych z #16 i #19. A do tego jeszcze Anthony Randolph. Boję się że Doug w koszykówce NBA będzie ograniczony do spot up shootingu. Pod koszem nie ma co szukać, a na koźle nikogo w NBA nie minie. Oby tylko w tej ograniczonej roli był doskonały i oby Chicago ściągnęło jak najwięcej ludzi wymagających podwajania, co będzie stwarzać dla niego czyste pozycje, lub oby był wybrany dla Knicksów pod kątem potencjalnego trejdu.

 

Trzymam kciuki ofkors, również za kumpla T. Snella z New Mexico.

 

Dzień od samego rana jakiś taki dziwny...

 

Pozdrawiam

 

A tak dodatkowo, to Dirka bardziej przypomina mi nasz wybór drugorundowy Cameron Bairstow

 

 

 

Jeszcze na koniec wspomnę, że w naszym Summer League Roster do Douga McDermotta i dwóch New Mexico Lobos (Snell i Bairstow) dołączy trzeci - undrafted senior PG:

Kendall WIlliams http://search.draftexpress.com/profile/Kendall-Williams-18416/

 

Dodatkowo - undrafted senior PG:

Billy Baron http://search.draftexpress.com/profile/Billy-Baron-16561/

 

Oraz zaskakująco undrafted rok temu:

Brandon Paul http://search.draftexpress.com/profile/Brandon-Paul-5792/

 

 

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.