Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

niegwaranowane+mikeD+19+future za afflalo moze przejsc (tak matek, magic chca sie pozbyc afflalo i mysle ze nie beda krzyczec niewiadomo czego) 

Do czego pijesz? Dobrze wiem, że chcą go oddać i uważam, że bardzo zadowoliłaby ich i #19 solo, bez future picków. A i sama opcja AA w Bulls mi się podoba. 

 

Chyba coś ci się pomieszało mycek, a ja nie wiem o co chodzi, bo sam wcześniej taki pakiet dawałeś za Melo/Love licząc, że ktoś na to pójdzie. I do tego się przyczepiłem. Teraz dajesz to samo za Afflalo, widzisz różnicę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh , do niczego nie pije poprostu założyłem że napiszesz ze to nierówny trade :)

 

Matek ale ja naprawdę zaznaczałem że to miałoby być trade w stylu: lbj do miami za tpe i picki. Dużo bylo takich wymian chociazby w 2010: boozer do bulls za tpe i pick potem to tpe poszlo do minny za ala jeffersona, wspomniany lbj do heat za te picki 2nd rd, i bodajże bosh tez przeszedł na takich zasadach, ze toronto wyciągnęło jeszcze jakies tpe ale tego nie jestem pewny. Poprostu moją główną myslą było to zeby tradowac boozera za tpe do jakiejs philly i potem tpe+pick do nix za melo. A co do Love'a to głównym factorem w potencjalnym tradzie z Bulls miałby być Mirotić i tez o tym pisałem :) . Popatrz na to co się dzieje na forum jeśli napiszesz "dario sarić" każdy go bierze z max 11 numerem, a wydaje mi się ze Mirotić ze względu na swój nieprzeciętny rzut ma winde wyżej niż dario, więc sformułowanie "nikola mirotic" i "pick w top8 tego draftu" traktuje na równi, może błędnie może nie ale naprawdę dla mnie duet mirotic - rubio to coś co postawi minesote w bardzo jasnym swietle - oczywiscie na start. A moja "wizja tradu" z magic jest poprostu taka że 19 i future za afflalo a niegwarantowane+mike to tylko zeby salary sie zgadzało.

 

benon nie za wysoko cenisz tonego snella ?

Afflalo to prawdopodobnie top10 ludzi w nba z miejsca naprawiający kilka bolączek Bulls i w sumie top10 fit dla thibsa. Bo nikt juz chyba nie pamieta ze afflalo to naprawde bardzo bardzo dobry obronca do tego swietny strzelec i gosc ktory zrobi 2-3 kozły przed rzutem co w Chicago jest rzadkością, mowiac o pozycjach 2-3 oczywiscie.

 

I jak to wkoncu jest z tym amniestowaniem ? Jesli bulls teraz okresla sie ze amnestiuja to juz od 1 lipca jego kontrakt przestaje sie liczyc ? czy jednak ten sierpien ?

 

A z afflalo moze tak byc ze to jest plan B. Jest mnostwo "przeciekow" o tym ze melo gada z thibsem, ze thibs najbardziej chce melo i da sie za niego pokroić, ze noah rekrutuje, ze derrick rekrutuje, ze pippen rekrutuje ze zona pippena rekrutuje, ze melo pyta ludzi jak sie zyje w Chicago i naprawde wszystko wskazuje na to ze Melo skonczy w Bulls, tylko "problem" jest taki ze w 2010 wszystko wskazywalo ze Bulls sa juz dogadani z jamesem i boshem i wyszlo jak wyszlo. Ale tez nie powiem, to ze wojnarowski to napisal jakos ostudziło mnie z tym melo bo patrzac na to z boku to wyglada to tak ze melo nie przekonal sie do Chicago i oglosil to managmentowi i Ci zaczeli szukac czegos nowego a wiadomo ze noc draftu to najlpeszy moment zeby cokolwiek upolowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie team pod tytułem: rose-butler-melo-taj-noah + thibs jest tak zajebiscie zbilansowany ze automatycznie wlacza sie o walke o mistrzostwo i za sam fakt posiadania takiego trzonu i samej perspektywy mistrzostwa warto placic luxury.

Ale troche smieszne jest to ze Bulls moga sobie zbudowac wlasnie taki super team ("super team" oznacza teraz bardziej sanantonio niz miami) i nie placic podatku bo: 

za ta piatke bulls placiliby w pierwszym sezonie około 60 baniek a taka piatka skusilaby zajebistych weteranow za moze i nawet minima (pierce,marion,brand,carter,garcia, granger, hinrich,miller,kenyon).

 

Ale jest jeden haczyk: jesli bulls amniestuja boozera to i tak jerry bedzie musial mu placic jakies 14 baniek czyli "smutaczek".

iii

jesli melo przejdzie do bulls to niewiadomo na jakich zasadach i jaki kontrakt bedzie mial, bo jesli to bedzie podpisanie przez bulls to max 15 baniek w pierwszym sezonie, jesli zas snt to okolo 20 baniek za pierwszy sezon (chyba). Chociaz maxa i tak nie moze dostac bo rose juz go zgarnia takze dokladnie nie wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rose,snell,dunleavy,butler,gibson,noah,smith,16,19, rip + 3 capholdy = ~51,5mln$, sc bedzie 63,2 czyli na melo zostaje 12,2(bez capholda) czyli mało. Ale pozbywając się mikeD i powiedzmy snella robi sie ~17 mln na pierwszy rok melo.

 

caly shit polega na tym zeby pozbyc sie boozer'a i mikeD + ew. snella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaki?

 

AA  (7.56) + TPE (od biedy można dać Nelsona i TPE, Nelson ma niegwarantowany to mogliby go chyba zwolnić?) za Boozer (16.8) + Mike Dunleavy (3.0) + Snell (1.47) + pick # 16 (1.47) + pick # 19 (1.27) + picki z kolejnych lat -  Bulls z 2016, Sacramento 2015 i  Portalnd 2016

 

Nie znam się do końca na transferach więc jak się tak nie da, to sorry za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno dla Bulls jak i Knicks najlepiej by było zmontować s&t. Raz, że Bulls nie musieliby tracić kasy na amnestię dla Boozera, a dwa, że nie schodząc poniżej salary cap mieliby ciągle MLE, więc mogliby jakoś w miarę sensownie uzupełnić skład. Knicks zyskaliby pewnie pick + Miroticia albo future pick. No i Boozer fajnie by pomógł być bottom 5 w lidze w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem osobą "with knowledge of Phil's thinking", ale jeśli deal będzie dobry dla Knicks, to mam nadzieję, że Phil zrobi co trzeba. Jeśli Carmelo będzie chciał do Bulls, to tutaj mamy wspólny interes, więc powinni się jednak dogadać.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/233877/Bulls-Offering-Gibson-Snell-Two-Picks-To-Wolves-For-Kevin-Love

 

Bulls z najnudniejszego teamu w offseason od 2010 roku staja sie najbardziej przejebaną maszynka do robienie rumorów, codzennie nowy gosc jest wiazany z Bulls.

k**** ciekaw jestem jesli minna powie tak co Bulls zrobia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmelo + Love w jednym teamie moim zdaniem nigdy z tego nie bedzie mistrzostwa. Talent nie talent, unikalbym Carmelo jak ognia. Choc juz raz wzieli Boozera, a bylo powszechnie wiadomo jakie ma podejscie do gry, chyba niczego ich to nie nauczylo i pchaja sie dalej w podobne gwiazdeczki.

 

Walczylbym o Love + kilka lebskich pomagierow. Jesli okaze sie, ze Rose bedzie zdrowy + mlody talent eksploduje to bedzie bardzo solidny team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.