Skocz do zawartości

na kogo głosujesz w ełrowyborach?


metlik

  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na kogo pójdzie twój głos 25 V?

    • Donald
      2
    • Jarek
      3
    • sld
      0
    • Jasiek Palikot
      1
    • pesel
      0
    • Korwin
      26
    • NARODOWE SIŁY
      1
    • Gowinowcy
      0
    • Ziobryści
      0
    • NIE IDĘ!!!
      10


Rekomendowane odpowiedzi

przypomniała mi się sytuacja Rappara z dzisiaj w nocy. czy wolelibyście spotkać w nocy 3 gejów czy 3 skinheadów? sam miałem w grupie na studiach dwóch gejów i całkowicie mi nie przeszkadzali, nawet mnie rozśmieszali bo jeden był strasznie zniewieściały. geja pasywnego łatwo rozpoznać ponieważ jest "ciotą" ale aktywni to wyglądają jak heterycy a czasami nawet bardziej męsko od nich. cała ta zabawa polega na rozbijaniu autonomicznej grupy jaką jest rodzina. geje tylko służą temu aby zrobić z instytucji "małżeństwa" skansen. a dla singli większa obecności gejów powinna być im na rękę ponieważ jest więcej wolnych dupeczek. ;) "homofobia" to wymysł, ale nienawidzenie kogoś z bycie gejem to dla mnie paranoja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że powielasz model propagandy lewicowej, że gej to zawsze ten miły i dziewczęcy.

Gejów znam dwóch, oboje stereotypowe cioty, ale mam dobrany taki zestaw kumpli, że pod względem poglądów jesteśmy zgodni, więc raczej ciężko mi poznawać innych, raczej przypadkiem się to zdarza.

Nienawiść to mocne słowo - ja pedałów nie lubię, po prostu. Nie popieram ich zabijania czy więzienia, ale z zasady staram się ograniczać kontakty z nimi do koniecznego minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uważam, że nie kolegowałbym się z kimś tylko dlatego, że ma inną orientację seksualną, po prostu mało mnie obchodzi kto kogo woli posuwać, to jego prywatna sprawa

 

homoseksualizm jest jednak zboczeniem i chyba każdy w miarę ogarnięty człowiek jest w stanie łatwo to zauważyć, dlatego nie można w żaden sposób ustępować gejom nadając im przywileje małżeństwa czy adopcji dzieci, ponieważ najzwyczajniej w świecie wyginiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli widzę, że powielasz model propagandy lewicowej, że gej to zawsze ten miły i dziewczęcy.

 

a gdzie to wyczytałeś? akurat takie miałem dwa przypadki. ale wiadomo, że większość pedofilii to homoseksualiści, wiadomo jakie mają problemy psychicznie, jak często walczą ze swoją naturą ale są mniej szkodliwi dla mnie społecznie niż skinheadzi, kryminaliści, gwałciciele czy mordercy (no chyba że to geje). 

ja uważam, że to jest preferencja seksualna niż bycie innym człowiekiem. jak ktoś lubi uprawiać seks z dziurą w płocie to także nie będę mu przeszkadzał. 

 

 

 

homoseksualizm jest jednak zboczeniem i chyba każdy w miarę ogarnięty człowiek jest w stanie łatwo to zauważyć, dlatego nie można w żaden sposób ustępować gejom nadając im przywileje małżeństwa czy adopcji dzieci, ponieważ najzwyczajniej w świecie wyginiemy

 

dlatego każdy lewak Ci powie, że jest za dużo ludzi na świecie :) zostańmy gejami ;] przerażające 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w pedałach nic by nie przeszkadzało, gdyby nie domagali się z tego powodu dodatkowych praw. To jest popieprzone, gdy ogon próbuje kręcić psem. 

 

Co do dzieci - jeśli chcą, to niech piłują aż zrobią. Adopcja? Coś nie halo. A przy okazji dostaną jakąś nagrodę, bo podobno jest wyznaczona dla pierwszego faceta w ciąży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie boję się coraz bardziej, że zanik płci jest jakimś tam stadium ewolucji którego powoli stajemy się świadkiem w krajach wysoko rozwiniętych, chociaż możliwe, że wywołały to tylko lewicowe ruchy w tychże krajach aczkolwiek cała sytuacja jest zastanawiająca

 

tak naprawdę, to jak daleko jesteśmy od tego, że dzieci będą "produkowane"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to wyczytałeś? akurat takie miałem dwa przypadki. ale wiadomo, że większość pedofilii to homoseksualiści,

 

Zasadniczo nie wchodzę w takie dyskusje ale tu gadasz bzdury. 80% pedofilii to przypadki wewnątrz rodziny gdzie ojciec, wuja starszy brat wykorzystuje dziewczynke. Więc za pedofilię w większości przypadków odpowiadają hetero. Przypadku homoseksualnej pedofilii są rzadkie

 

Z tym że i tak mówimy tu raczej o zachowaniach pedofilnych które ludzie mylą z czystą pedofilią która jest związane z kompleksem na temat wad penisa co uniemożliwia kontakt w płcią przeciwną i wtedy następuje wykorzystanie nieletnich bo tak jest łatwiej przymusić

 

P.S. Czy Wy naprawdę urwaliście sie z choinki. Lewicowe ruchy wymyśliły homoseksualizm ??? Co to za bzdury. Homoseksualizm jest tak stary jak nasza cywilizacja. Był zawsze i jakoś nigdy nie wyginęła z tego powodu cywilizacja.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Czy Wy naprawdę urwaliście sie z choinki. Lewicowe ruchy wymyśliły homoseksualizm ??? Co to za bzdury. Homoseksualizm jest tak stary jak nasza cywilizacja. Był zawsze i jakoś nigdy nie wyginęła z tego powodu cywilizacja.

 

nie nie, nie chodzi w ogóle mi o homoseksualizm no bo jednak homoseksualizm jest stary jak świat, ale nigdy osoby homoseksualne nie miały możliwości wyrwania praw równych osobom heteroseksualnym, co jest dziwactwem kompletnym

 

poza tym nie chodzi tylko o gejów, ale sprawa rozgrywa się w tym sensie, że mężczyźni są coraz bardziej kobiecy, a kobiety męskie, przez co (poniekąd celowo, poniekąd przypadkiem) zaciera się między nimi różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzieci - jeśli chcą, to niech piłują aż zrobią. Adopcja? Coś nie halo. A przy okazji dostaną jakąś nagrodę, bo podobno jest wyznaczona dla pierwszego faceta w ciąży. 

Większość przypadków rodzicielstwa par homoseksualnych to chowanie dziecka pochodzącego z poprzedniego, heteroseksualnego związku jednego z partnerów. Daleko nie musimy szukać, Kenneth Faried był bodajże tak wychowany. Biseksualizm jest zresztą strasznie ignorowany (takiego Collinsa przecież można uznać za bi bo żył z jakąś laską wiele lat, niby na zasadzie "ludzie przestaną gadać" no ale raczej ją ruchał a przecież jakby lubiący dziewczyny facet dał się grzmocić innemu np. dla kasy to nikt nie mówiłby o nim "heteryk tylko chciał zarobić" ;] ) Ludzie mają skłonności do postrzegania świata jako czarno-białego, zero-jedynkowego i potem wychodzą z tego jakieś radykalizmy.

 

Czyli widzę, że powielasz model propagandy lewicowej, że gej to zawsze ten miły i dziewczęcy.

A to czasem nie ludzie ze "środowiska patriotycznego" propagują stereotyp geja jako zniewieściałej cioty? Tzw. lewactwo nie odwraca się przecież od Collinsa czy tego Sama z NFL, wręcz przeciwnie cieszą się że geje nie tylko grają w filmach albo projektują ciuchy ale także grają zawodowo w sporty gdzie bez testosteronu przetrwał dotąd tylko Bargnani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uważam, że nie kolegowałbym się z kimś tylko dlatego, że ma inną orientację seksualną, po prostu mało mnie obchodzi kto kogo woli posuwać, to jego prywatna sprawa

 

+1

 

Jest mi obojętnie kto, z kim, jak i ile razy. Co kto lubi. To prywatna sfera życia i niech taką pozostanie.

 

Nie podoba mi się natomiast, że pary homoseksualne domagają się takich samych przywilejów, jak małżeństwa heteroseksualne. Na pewne rzeczy można się oczywiście zgodzić (np. odwiedziny w szpitalu jako rodzina), natomiast adopcje, wspólne rozliczanie się - IMO nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle są przywileje? Nie lepiej i prościej by było dążyć by było ich jak najmniej?

 

Żyjemy w społeczeństwie egoistów, a nie altruistów.

 

Ps. Co do homoseksualizmu to mam pytanie. Czy byłoby nieprawidłowym użycie pojęcia homofilia?

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homofilia

 

Ta definicja jest dla mnie nie do końca zrozumiała gdyż wyklucza "homofilia wyklucza aspekty seksualne"... W przypadku pedofilii, czy zoofilii takiego wykluczenia nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie wchodzę w takie dyskusje ale tu gadasz bzdury. 80% pedofilii to przypadki wewnątrz rodziny gdzie ojciec, wuja starszy brat wykorzystuje dziewczynke. Więc za pedofilię w większości przypadków odpowiadają hetero. Przypadku homoseksualnej pedofilii są rzadkie

Koelner troche pomieszal, ale nie masz racji ELy, bo najpewniej odnosil sie do danych, wedlug ktorych gejow wsrod pedofilow jest znacznie (okolo 20 razy!) wiecej niz w spoleczenstwie, czyli mamy tu do czynienie z nadreprezentacja homoseksualtistow wsrod pedofilow. z kolei na przyklad z tak atakowanymi duchownymi katolickimi w polsce proporcje sa zdaje sie po prostu zachowane. (jednakze sledzac media mozna odniesc inne wrazenie, no ale to jest podobnie jak teraz z Korwinem, ktory w ostatnim czasie jest niesamowicie atakowany - ignorowac go juz nie moga, to staraja sie wysmiac, ale jaja to dopiero beda jesli rzeczywiscie dostanie sie do PE.)

 

P.S. Czy Wy naprawdę urwaliście sie z choinki. Lewicowe ruchy wymyśliły homoseksualizm ??? Co to za bzdury. Homoseksualizm jest tak stary jak nasza cywilizacja. Był zawsze i jakoś nigdy nie wyginęła z tego powodu cywilizacja.

mysle, ze znowu osoba, do ktorej slow sie odnosisz, nie wyrazila sie jasno ;] oczywistym jest bowiem, ze homoseksualizm jako taki istnieje wlasciwie "od zawsze". ale jako ideologia, kora dodatkowo domaga sie szczegolnych praw, jest juz raczej wymyslem tzw. lewicy.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jednakze sledzac media mozna odniesc inne wrazenie, no ale to jest podobnie jak teraz z Korwinem, ktory w ostatnim czasie jest niesamowicie atakowany - ignorowac go juz nie moga, to staraja sie wysmiac, ale jaja to dopiero beda jesli rzeczywiscie dostanie sie do PE.)

 

Korwin się sam ośmiesza. Ostatnio oglądałem https://www.youtube.com/watch?v=DzvyS2ohpac

To, że Szczuka zmasakrowała Korwina to mnie z deka zaskoczyło. Nie pie.olila swoich lewicowych postulatów tylko punktowała Korwina. Korwin coś ostatnio bez formy, albo inni dokładnie go przestudiowali i wyciągnęli wnioski jak go punktować.

 

To jak mówi, że Hitlera mieliśmy dzięki demokracji to szczyt jakiś, przecież ten jego wszechwładny królek, robiłby gorsze rzeczy, a samego Korwina ściąłby przy pierwszej okazji.

 

Bo Korwin w połowie jest fajny jak mówi, że obecny system jest zły, że klasa polityczna to złodzieje, jedzie swoimi hasłami.

Tylko, że do tego nie dokłada żadnego programu. Czy on ma jakiś realny program ?

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To, że Szczuka zmasakrowała Korwina to mnie z deka zaskoczyło. Nie pie.olila swoich lewicowych postulatów tylko punktowała Korwina. Korwin coś ostatnio bez formy, albo inni dokładnie go przestudiowali i wyciągnęli wnioski jak go punktować.

 

 

Szczuka sama się zmasakrowała twierdząc, że wojsko UE(którego nie ma) obroni nas w razie wybuchu wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.