Skocz do zawartości

Serwis Toronto Raptors


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

Hm.. no i z tego co widze stronka jest robiona na rozdzielczosc 800x600 i jak ktos ma 1024x768 to jest tam wolne miejsce po prawej. Moze tam cos dodac?

Niestety stronka jest na 800x600 i raczej tego się nie da zmienić, a nie będe nic pakował w to miejsce bo może wyjść gorzej.

 

Aha.. jeszcze taki maly szczegol... bo jak wejde do jakiegos dzialu to nie ma nigdzie przycisku, linku zeby wrocic na strone glowna..hm.. taki detal, a jednak by sie przydal. Hmm.. jakbyscie potrzebowali kogos do pisania newsow to moglbym czasami cos tam skrobnac bo widze, ze tylko Ty Wróbel piszesz :). Hm... mykam na przerwe ;)

Odnośnik do strony głównej jest po naciśnięciu guzika RAPTORS, a jeśli chodzi i pisanie newsów to bardzo chętnie, przydała by się jeszcze jakaś para rąk do pisania bo koledzy z redakcji chyba zapomnieli o istnieniu strony :? a upominać ich bez przerwy nie będe, prawda Karczuś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dla mnie stornka super. :D :D :D :D :D Ciesze się że wreszcie ktoś chciał się zając prowadzeniem stronki o Raps na serwerze e-nba.pl :) :) :) Wszystko mi się podoba. NIestety menu jest uboższe po odjesciu Cartera. Można by na lidera wypromować np. Bosha i zrobić coś w stylu tego co było z Carterem. Widać jednak sporo niedociągnieć, pod względem odnawiania. News i wszystko są spoko. NA podziw zasługujesz za to że piszesz tam niemal sam. Kiedyś byli jescze jacyś redaktorzy, a teraz piszesz ty i M_A_R_O. Ten ostatni nie pisze już tak czesto, ale licze że to się zmieni po tym jak będzei miał więcej czasu :) Jeśli chodiz o redakcje zastanawia mnie tez wyrzucenie z niej Karczusia. On cyhba nadal jest grafikiem, i nowy grafikę tez on stworzył. Ale nie moja sprawa :P Zgubiłem temat niedociągnieć więcj powracam. Czemu w gażdzetach wciąz sa rzecy związene z Carterem?? Chyba, że to takie gadzety też o byłych graczac :) Mimo wszystko uważam że przydałyb się tez z aktualnymi. Trochę długo Salary cup znajduje się w budowie :? Czemu do odnoścnika do forum, to chyba jest Banner, ten po prawej stronie nadal jest z VC?? Proponuje Alstona lub Bosha. Może tego drugiego bo teraz nie ma lidera, więc byłoby bardziej zespołowo :). Statystyki wogule mi się nie otwierają :? , ale może to winna moja lub coś innego. W Air Canada Centre nie otwiera mi się głowne zdjęcie :( nie wiem czemu, ale może to też moja wina. Raptors Dance Team to mi się nawet stronka nie ładuję :?. A jeszcze do fotek to raczej moja winna bo mi się dzisiaj prawie nic nie otwiera. Co do zdjęc to widze że nie ma już VC. Tutaj myślę, ,można jednak go zostawić. Podzielić dział na obecni, byli. W byłych dać Vinca, McGrady itp. Tylko wszyscy za czasów gry w Raps. Nie wiem czy znajdziesz zdjęcia, ale wierzę w Ciebie :wink: . Tez mi się nie otwiera, ale możliwe powody wyżej. Propoponuję dodać kilka skinów. Możnaby też dodać skórki do tlena. Sam używam tego programu i przydałoby mi się takie coś. Tapet trochę jest,ale też się nie otwieraja, ale pisze o tym wyżej. Więc tak z tego co pamiętam większosc jest z VC. Proponuej dodać sporo z innymi graczami. Można tez podizelić to na obecni/ byli. Pogadać z grafikami niech zrobią kilka z byłymi i kilka z obenymi :) . Banner wciąz jest z naszą niedawno oddaną do Nets gwiazdą :? . Troszke mało artykułow i do tego same podsumowania. :? Kiedys myśłałem, żeby coś stworzyć i do Ciebie napisać, ale było o VC i zanim się zebrałem go już nie było :cry: . Pozatym możęsz tłumaczyć artykuły innych angielskich dodając autora i skąd wziąłeś. Oczywiśćei jesli prawo pozwaloa bo się na tym nie znam. Forum wiadomo świetne :D tylko częsciej zaglądaj :P , nawet jak nie masz czasu :twisted: . O sobie możesz dodac troszkę więcej, jakoś fotkę itp. Pozatym brakuje mi kilku działów. Mógłbyś założyć fan club. Dodać jakoś ankietę, która przez jakiś czas była., filmik. A pozatym stronka jest świetna, to co najważniejsze good, czyli newsy. Sorki, że nie wymieniłem poztytywów, ale nie za bardzo będe was chwalił, bo jescze popadniecisz w samozachwyt :wink: .

PS. Wiem, że jestem wymagający, ale coś na czym mi zależy jest naprawdę dla mnie ważne, a mi na tej stronie zależy bo jest o Raps i na e-nba.pl i to tego spoko autor i pomocnik (pozrawiam). Aha do grafika też nic nie mam. :P Masz we mnie stałęgo gościa. Pozatym jak jesteś wkurzny, za te wady, przypomnij sobie ten cytat z małego księcia " Od każdego trzeba wymagać tyle, ile może on nam ofiarować". Odnieść to w kontekscie twoim i strony i tego ile ja wymagam :P

PS2. Jestem chętny co jakiś czas napisać newsa o meczyku, o innym raczej mi się nie zechce. Ale w sobotę, niedzielę i poniedziałe moge pisać. Czyli mecze z piątku/sobote, sobote/ niedziele i niedziela/poniedziałek. Jak jestes zaineteresowany to gg :D.

Życze długiego życia stronce. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News i wszystko są spoko. NA podziw zasługujesz za to że piszesz tam niemal sam. Kiedyś byli jescze jacyś redaktorzy, a teraz piszesz ty i M_A_R_O. Ten ostatni nie pisze już tak czesto, ale licze że to się zmieni po tym jak będzei miał więcej czasu :) Jeśli chodiz o redakcje zastanawia mnie tez wyrzucenie z niej Karczusia. On cyhba nadal jest grafikiem, i nowy grafikę tez on stworzył.

 

Staram się jak moge pisać codziennie newsy. Maro mi pomaga jak ma czas, teraz wyjechał na ferie więc radze sobie sam. Karczuś nie jest już redakcji za własne życzenie, brak czasu poprostu na pisanie jakiś newsów. Mogę oczywiście na niego liczyć w sprawach graficzny: banner, logo, avki itp.)

 

Zgubiłem temat niedociągnieć więcj powracam.

 

Szkoda, że znalazłeś ten temat :wink:

 

Czemu w gażdzetach wciąz sa rzecy związene z Carterem?? Chyba, że to takie gadzety też o byłych graczac :) Mimo wszystko uważam że przydałyb się tez z aktualnymi. Trochę długo Salary cup znajduje się w budowie :? Czemu do odnoścnika do forum, to chyba jest Banner, ten po prawej stronie nadal jest z VC?? Proponuje Alstona lub Bosha. Może tego drugiego bo teraz nie ma lidera, więc byłoby bardziej zespołowo :). Statystyki wogule mi się nie otwierają :? , ale może to winna moja lub coś innego. W Air Canada Centre nie otwiera mi się głowne zdjęcie :( nie wiem czemu, ale może to też moja wina. Raptors Dance Team to mi się nawet stronka nie ładuję :?. A jeszcze do fotek to raczej moja winna bo mi się dzisiaj prawie nic nie otwiera. Co do zdjęc to widze że nie ma już VC. Tutaj myślę, ,można jednak go zostawić. Podzielić dział na obecni, byli. W byłych dać Vinca, McGrady itp. Tylko wszyscy za czasów gry w Raps. Nie wiem czy znajdziesz zdjęcia, ale wierzę w Ciebie :wink: . Tez mi się nie otwiera, ale możliwe powody wyżej. Propoponuję dodać kilka skinów. Możnaby też dodać skórki do tlena. Sam używam tego programu i przydałoby mi się takie coś. Tapet trochę jest,ale też się nie otwieraja, ale pisze o tym wyżej. Więc tak z tego co pamiętam większosc jest z VC. Proponuej dodać sporo z innymi graczami. Można tez podizelić to na obecni/ byli. Pogadać z grafikami niech zrobią kilka z byłymi i kilka z obenymi :) . Banner wciąz jest z naszą niedawno oddaną do Nets gwiazdą :? . Troszke mało artykułow i do tego same podsumowania. :? Kiedys myśłałem, żeby coś stworzyć i do Ciebie napisać, ale było o VC i zanim się zebrałem go już nie było :cry: . Pozatym możęsz tłumaczyć artykuły innych angielskich dodając autora i skąd wziąłeś. Oczywiśćei jesli prawo pozwaloa bo się na tym nie znam. Forum wiadomo świetne :D tylko częsciej zaglądaj :P , nawet jak nie masz czasu :twisted: . O sobie możesz dodac troszkę więcej, jakoś fotkę itp. Pozatym brakuje mi kilku działów. Mógłbyś założyć fan club. Dodać jakoś ankietę, która przez jakiś czas była., filmik. A pozatym stronka jest świetna, to co najważniejsze good, czyli newsy. Sorki, że nie wymieniłem poztytywów, ale nie za bardzo będe was chwalił, bo jescze popadniecisz w samozachwyt :wink: .

 

1. Gadżety niestety znajduje tylko albo z VC albo z samym logo Raptors:piłki, zegary, czapki, kalendarze itp.

2. Nad banerkiem do forum wogóle się nie zastanawiałem. Będzie trzeba do Karczusia napisać z prośbą o nowy :)

3. Zdjęcia w hali i Dance Team są już zrobione. Dzięki za cynk :P (PS zrobić jeszcze opisy każdej dziewczyny :> ??)

4. Zdjęcia ze starymi gwiazdami Raptors (Antonio Davis, Kevil Willis, Oakley, Damon Studamire czy McGrady) będe musiał poczukać i pewnie je zamieszcze.

5. Artykuły to nawet nie wiem jakie można pisać. Chyba najwyżej jakieś reportaże z graczami, albo komentarze pana Swirsky'ego z Raptors :)

6. Nie wiem jak stworzyć taki fan club, będe się musiał poradzić Gumbiego albo Fokcika.

7. Ankieta była, ale mało osób na nią odpowiadało :(

 

Na forum zaglądam codziennie, ale nie zawsze mam coś ciekawego do napisania, szkoda, że nie trwają u nas dyskusje tak częste i zarzarte jak np. na sixers. Pozdro Gumbi za świetną atmosfere na forum :D

Ja nigdy nie popadam w zamozachwyt, ale dziękuje za miłe słowa o mnie i mój trud.

 

Bardzo dziękuje za te uwagi, napewno wszystkimi się zajmne, już dałem cynk Karczusiowi, zaczynamy działać :D Pozdrawiam fana Raptors :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby też dodać skórki do tlena. Sam używam tego programu i przydałoby mi się takie coś.

Ejj to jest dobry pomysł :P kiedyś próbowałem se zrobić skórke do gg z Carterem ale zaniechałem z powodu (...) :oops: . Kto umie robić skórki w PS :?: ......... Miodas :? ( cos tam ma w podpisie :!: :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby też dodać skórki do tlena. Sam używam tego programu i przydałoby mi się takie coś.

Ejj to jest dobry pomysł :P kiedyś próbowałem se zrobić skórke do gg z Carterem ale zaniechałem z powodu (...) :oops: . Kto umie robić skórki w PS :?: ......... Miodas :? ( cos tam ma w podpisie :!: :twisted:)

Pan Miodas właśnie pracuje dla mojej strony za co Mu bardzo dziękuje, i niedługo pojawią się nowe skiny do gg, winampa i tlena. Troszke cierpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Miodas właśnie pracuje dla mojej strony za co Mu bardzo dziękuje, i niedługo pojawią się nowe skiny do gg, winampa i tlena. Troszke cierpliwości

Ej Wróbel , podpytaj go troche , tak dyskretnie jak sie robi te sqrki 8) Fajnie by było mieć w gg własną skórkę . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ciesze się, że moje propozycje zostały pozytywnie rozpatrzone :) A więc po kolei :

Szkoda, że znalazłeś ten temat

NIgdy nie jest tak dobrze, żeby nie pogło być lepiej. Ulubione powiedzenie mojej mamy po każdej dobrej ocenie......... A tak ogólnie jesli chodiz o cały topic to miałem zamieścić to wtedy kiedy był 100 post, ale czasu nie miałem :P . 200 przgapiłem.., wieć jest teraz.

Ankieta była, ale mało osób na nią odpowiadało

2 osoby to spora grupa :wink: a tak ogólnie to jestem od początku istnienia strony, więc powiem ci czemu. Otóż nie mogłem wysłać swojego głosu. Nie wiem jak u innych ale ja próbowałem dobre 10 razy i ani razu mi nie zaliczył głosu jako wsyłany :? Więc myśle, że tu jest problem.

Nie wiem jak stworzyć taki fan club, będe się musiał poradzić Gumbiego albo Fokcika.

 

Im szybciej tym lepiej, więc niedługo widzę Fan Club :twisted:

PS zrobić jeszcze opisy każdej dziewczyny :> ??

Jestem za :D . Raz że to dziewczyny :wink: a dwa że im więcej szczegółów itp na stronie tym lepiej.

A co do pozostałych postulatów to się ciesze, że się wyjaśniło. Tylko wszystko się otwiera a tapety nie. Napisz jak wiesz czy to moja wina czy twoja/stronki :) I jeszce oi gadzetach możesze wrzucić też z Raptors i ich logiem. Też będzie większe urozmaicenie i komuś kiedys mogą się przydać :D

Pan Miodas właśnie pracuje dla mojej strony za co Mu bardzo dziękuje, i niedługo pojawią się nowe skiny do gg, winampa i tlena. Troszke cierpliwości

Widze natychmiastowe działanie :P Jak ma czas to może też zrobić fajne okno rozmowy czy ikonki. Ikonki to moga być że tak :

-dostępny logo raps świeci się na zielono

-zaraz wracam logo na żółto

-wróce póżniej logo na niebiesko

- niedostępny na czarno

- niewidoczny na biało

To jest rozpatrzenie do tlena, nie wiem czy w gg da się zmieniać. Także wiesz jak umie to możęsz też dać na stronkę

Ej Wróbel , podpytaj go troche , tak dyskretnie jak sie robi te sqrki Fajnie by było mieć w gg własną skórkę .

Myślę, że to nie jest tajemnicą i Miodas by Ci powiedział jak to się robi, tylko zapytaj. Po drugie napisz do mnie na gg, nie masz na forum, a czasmi można pograć w NBA czy wytłumczysz mi coś z tapektami i PS'em. Po trzecie nie pisz tylko TYLKO RÓB TAPETY NA STRONĘ :!: :!: :!: :!: :wink: . Każda się przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedyne co sie nie podoba to grafa i barwy ... jasny niebieski to raczej nie sa barwy Raps :? Powinno byc sporo fioletu troche czrwieni no i biały i czarny obowiazkowo. Oprócz tego to jedyne co mi sie nie podoba to to ze wszystko jest na górze posegrowane na 4 kategorie i dopiero po najechaniu na to sie pozostale wyswietla (Raptors,media,site,inne) ... ale to jest w każdej stronie e-nba.pl, mi sie wogule to nie podoba lepiej wygladają strony jak wszystko jest po lewej stronie, wtedy jest przejzysciej, ale to nie jest najwazniejsze przeciesz :roll:

 

Jezeli chodzi o treśc to wiadomo ze wszystko jest spox tak jak na kazdej stronce o zespole NBA bo nie ma pomysłów na nowe działy chyba ze jakies dziwnez dupy wzięte ale po co takie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedyne co sie nie podoba to grafa i barwy ... jasny niebieski to raczej nie sa barwy Raps :? Powinno byc sporo fioletu troche czrwieni no i biały i czarny obowiazkowo. Oprócz tego to jedyne co mi sie nie podoba to to ze wszystko jest na górze posegrowane na 4 kategorie i dopiero po najechaniu na to sie pozostale wyswietla (Raptors,media,site,inne) ... ale to jest w każdej stronie e-nba.pl, mi sie wogule to nie podoba lepiej wygladają strony jak wszystko jest po lewej stronie, wtedy jest przejzysciej, ale to nie jest najwazniejsze przeciesz :roll:

 

Nowe bwarwy to jedynie moge zmienić kolory po prawej, mam już gotowy projekt (poprostu tło zamiast niebieski jest lekko fioletowe). Jeśli chodzi o guziki na górze, to wcześniejsza wersja strony właśnie taka była, ale teraz chciałem, aby była jak pozostałe z roidzny e-nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informuję, że na stronie doszło do kilku ważnych uaktualnień. Jest już sprawny dział salary cup i fan club. Poza tym doszły nowe informacje na temat tancerek Toronto Raptors. Są nowe artykyuły, dokładnie kilka pytań zadanych do kilku zawodników Raptors. Pojawiłasię także krótka informacja o menadżerze Raptors Robie Babcocku. Jeśli jeszcze chcielibyście, aby jakiś dział pojawił się na stronie napiszcie o tym. Wszelkie komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNIE,SUPER,FANTASTYCZNIE ITP.

Świetna robota. Od początku brakowało mi informacji na temat GM. Od razu jednak jak na dłoni widac, że jak narazie nie notował zbyt odbrych ruchów. Wywiadu też są super, nie wiem skąd je wziąłeś, ale proponuje więcej i poszukc innycj,ale nie tylko pytań. Cytat z wywiadów należy do Araujo :

Postanowienia na ten sezon? - udowodnić swoją przydatność

 

:lol::lol::lol: Kiedy by roiony ten wywiad? może ktos wie.... Plan wykonania, aktualnie 2 % :wink:

Fan Club już mówiłem, szczytne miejsce na podium 8) A tak na marginesie od kiedy Gumbi jest fanem Raps?? :roll:

Jeśli jeszcze chcielibyście, aby jakiś dział pojawił się na stronie napiszcie o tym

Ankieta, filmiki i te dodatki do tlena o któych już mówiłęm

Wszystko jest pięknie świetnie, wystarczy tylko raz na forum napisać :) :)

TAK TRZYMAJ!!!! ŻYCZE DALSZEJ OWOCNEJ PRACY!!!! GO RAPTORS.E-NBA.PL!!!!!!!

PS. Zapomniałem

-Jeśli chodzi o filmiki to mam sporo do zaoferowania, ale za czasów gry VC i głownie z nim. Tutaj tez proponuje podział na byłych/obecnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta, filmiki i te dodatki do tlena o któych już mówiłęm

Wszystko jest pięknie świetnie, wystarczy tylko raz na forum napisać :) :)

TAK TRZYMAJ!!!! ŻYCZE DALSZEJ OWOCNEJ PRACY!!!! GO RAPTORS.E-NBA.PL!!!!!!!

PS. Zapomniałem

-Jeśli chodzi o filmiki to mam sporo do zaoferowania, ale za czasów gry VC i głownie z nim. Tutaj tez proponuje podział na byłych/obecnych

Jeśli chodzi o filmiki to niestety nie mam serwera, na którym móglbym zamieszczać te filmiki. Poza tym, podobnie jak Ty mam tylko te za czasów Vinca, mało kiedy były akcje kolegów z Raptors. Jak coś się znajdzie to popróbujemy.

Ankiete już miałem zamieścić, ale .... nie wieidziałem jakie dać pytanie :oops: . Tlen niestety nie powstaie szybko, bo Miodas nie ma czasu, żeby coś dla mnie zrobić narazie. W zamiarze mam jeszcze zrobić aktualizacje zdjęć zawodników. (wszystkich) Dzięki za miłe słowa na temat strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, za drugiego newsa po kilku minutach,ale na poprzedinego Wróbel już odpowiedział, więc może niezauważyć edycji. Sorry. :)

A więc tak:

1. Dlaczego w Raptors Dance Team niektóre panny mają tylko rok urodzenia??? Jak nie znalazłęś to spoko. Kilka osób jeszce nie ma motta życiowego,ale nie każdy ma. Ja tez nie mam :P chyba że Basket the best :wink: Jedank osoba nie ma też fimu i muzyki. jak nie ma to luzki, zawsze warto alarmować :P I jeszce motta:

"Jack and Jill’s in da house!” - cokolwiek to znaczy :D

Jak nie umiałeś przetłumaczyć to powiedz to na jutro, a najpózniej na piątek powinniem powiedzieć o co chodzi :P

 

"Taniec jest językiem duczy"

A nie powinno być duszy??? Wiem, żę czepiam się najmniejszych szczegółow,ale chcem dla stronki jak najlepiej.

2. Dlaczego jest tak mało zdjęc??? można tez dać byłe Cartera i innych .Pozatym dodanie fotki chyba dużo nie zajmuje więc po meczu też można dodawac i segregować, po jakimś czasie uzbiera sie spora grupa. Pozatym jescze nie otwierają się zdjęcai Williamsa ???

Zapewne masz juz mnie dośc :twisted: Jak chcesz to dalsze uwagi mogę przekazywać na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę KarSp, że jesteś bardzo niecierpliwy :wink:

 

1. Dlaczego w Raptors Dance Team niektóre panny mają tylko rok urodzenia??? Jak nie znalazłęś to spoko. Kilka osób jeszce nie ma motta życiowego,ale nie każdy ma. Ja tez nie mam :P chyba że Basket the best :wink: Jedank osoba nie ma też fimu i muzyki. jak nie ma to luzki, zawsze warto alarmować :P I jeszce motta:

 

2. Dlaczego jest tak mało zdjęc??? można tez dać byłe Cartera i innych .Pozatym dodanie fotki chyba dużo nie zajmuje więc po meczu też można dodawac i segregować, po jakimś czasie uzbiera sie spora grupa. Pozatym jescze nie otwierają się zdjęcai Williamsa ???

Zapewne masz juz mnie dośc :twisted: Jak chcesz to dalsze uwagi mogę przekazywać na gg.

1. Niektóre dziewczyny nie podają roku urodzenia z wiadomych przyczyn :wink: Nie każda ma motto życiowe, albo ulubioną potrawę czy film. To nie jest moja wina, poprostu takie dane znalazłem.

 

2. Jak pisałem wyżej pracuje nad tym. Mam troche zdjęć starych graczy Raptors (tych ważniejszych; Antonio Davis, Jerome Williams, Doug Christie, TRacy McGrady) więc napewno je zamieszcze, ale czekam aż Karczuś mi zrobi nowe odnośniki :? Jak narazie nie mam żadnego znaku od niego, więc muszę czekać. Ale troche cierpliwości KarSp, będą napewno, także przynajmniej po jednym zdjęciu każdego z obecnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie z tancerkami proponuje zrobic ankiete ktora jest najladniejsza :wink:

 

proponowalbym tez zrobic moze cos takiego jak "aleja zasluzonych" - wiem ze raptors to mloda druzyna i niewielu ich tam bylo, ale takich graczy jak carter, mcgrady, davis, stoudamire, christie, oakley itd. moznaby spokojnie umiescic wyrozniajac tym samym ich wplyw na rozwoj druzyny ktory byl przeciez bardzo duzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najładinejsza jest Minerva :) faaaaaajna dupa :twisted: (zaraz se chyba z nią ava walne :wink: )

 

Dołączona grafika mmmmmm..... 8)

 

 

Wróbel ja chciałbym żebyś zrobił w skórkach taki "dział" inne :P zeby można było dodawać wszystkie zrobione przez Miodasa i przeze mnie :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.