Skocz do zawartości

[East 2nd Rd] Heat - Nets


Wyparlo

  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie?

    • Heat w 4
      5
    • Heat w 5
      20
    • Heat w 6
      18
    • Heat w 7
      2
    • Nets w 4
      1
    • Nets w 5
      0
    • Nets w 6
      6
    • Nets w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie od początku transfer Pierce'a i KG do Nets to była jawna beka i ciężko było mi uwierzyć w ludzi, którzy naprawdę twierdzili że Brooklyn to kandydat na mistrza.

 

Pamiętaj, że wypadł Brook Lopez, który byłby zbawieniem w tej serii i przed sezonem raczej nikt się nie spodziewał, że Garnett zejdzie na poziom PLK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g) Kidd wg mnie po odejściu niebawem z ligi Popovicha będzie najlepszym trenerem ligi. Świetny zawodnik, co daje mu szacunek u graczy oraz ogromne zrozumienie tej gry. Paradoks jest taki, że pewnie już było bardzo blisko jego wyrzucenia na początku sezonu, a wg mnie rodzi się najlepszy trener NBA najbliższych lat.

 

Rick Carlise jest jescze młody i prędko na emeryturę nie przejdzie. Ucznia od Mistrza dzieli na razie przepaść.

 

Zresztą ja aż takiego wielkiego potencjału w Kiddzie nie widzę. Nawet w tej serii przegrał coaching ze Spoelstrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

f) Dwyane Wade jest już "Half-Flash". Myślę, że G5 to był jego najlepszy mecz w tych PO i takiego nie powtórzy. Widać, że już jest stary i musi mieć ogromne problemy z plecami/kolanami, bo na boisku w tych PO praktycznie ma ciągły grymas na twarzy.

 

Dobrze to było widać w 2 akcjach, które MUSIAŁ skończyć z góry. Raz przy alleyu zdaje mi się, że w trzeciej kwarcie gdzie złapał piłkę i zaczął po szybkim lądowaniu myśleć co z nią zrobić oraz w pierwszej połowie kiedy to sprawnie wbił się pod kosz, wyskoczył i ledwo doskoczył do obręczy "wturlując" ją po obręczy.

Ten sezon i przeprowadzka do moich kochanych SUNS , gdzie postawią go na nogi na parę sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

e) Epizod Pierce'a i Garnetta na Brooklynie okazał się złym projektem. Pierce zepsuł sobie CV i nie będzie miał całej kariery w Bostonie, a Garnett po poprzednim sezonie powinien zakończyć karierę, bo teraz tylko psuje sobie reputację. Ciekawe, gdzie Pierce wystąpi w następnym sezonie, bo to dalej grajek na dobre 20 minut w tej lidze. Garnett nie nadaje się już do niczego.

 

 

https://twitter.com/BrettNBA/status/466929591542906880

 

ale nie wiem czy brac to na powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można śmiało powiedzieć, że Wade z tego, a  z tamtego roku to dwoje różnych zawodników, czyż nie? Dobrze wiedzieć...

PP w następnym sezonie trafia do San Antonio, akceptuje rolę zmiennika Leonarda i wszyscy są happy. A znając życie pójdzie tam, gdzie mu najlepiej zapłacą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona scena tych PO na Wschodzie:

 

G5. 4 kwarta. 91-93. 0:21 na zegarze. Ray Allen na linii. Cała ławka Nets stoi i robi co się da, żeby Ray spudłował.

 

Pierce i KG siedzą ze spuszczoną głową. Pewne rzeczy się po prostu wie.

 

 

Coś pięknego, że to własnie Ray ich pogrążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że wypadł Brook Lopez, który byłby zbawieniem w tej serii i przed sezonem raczej nikt się nie spodziewał, że Garnett zejdzie na poziom PLK.

Z Loopezem to mogłyby być serio jakieś zawody a tak to trochę szkoda gadać, plus williams stał się straszną pipką powinien typ z połowę obecnego kontraktu przelać na konto Sloana za wypromowanie własnej osoby :P:onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG nie konczy kariery bo ma jeszcE 10 baniek w kontrakcie, naprawde wierzycie ze typ zrezygnuje z takiego siana?

Pierce wroci do Celtics raczej

Nie wiem dlaczego, bo uwielbiam go od zawsze i zarobił zajebiście dużo przez całą karierę, ale KG jest dla mnie kolejnym kandydatem do przepieprzenia szybko całej zarobionej w lidze kasy. I z tych 10 mln nie zrezygnuje. Zostanie, choćby miał zagrać 20 spotkań w przyszłym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.