Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

prezent pod choinke chyba, a nie swiateczny trade. nie podoba mi sie on, wall jest 2x lepszy od melo w tym sezonie i sugerowal bym zeby on nie przeszedl, chyba ze cos dolozysz.

Że co? Nie żartuj sobie, tylko popatrz w rankingi. Fakt, początek Melo miał słaby, co wpływa na ogólny wynik, ale i tak nijak nie jest to dwa razy gorzej (Wall był lepszy o 1/3 albo gorszy o 1/4). Jednak jeśli zaczniesz liczyć od połowy listopada, gdy się Melo ogarnął z nowym systemem, to jest nawet lepszy od Walla.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezent pod choinke chyba, a nie swiateczny trade. nie podoba mi sie on, wall jest 2x lepszy od melo w tym sezonie i sugerowal bym zeby on nie przeszedl, chyba ze cos dolozysz.

To co vetujemy?? Byłoby pięknie, jakby ktoś zawetował wreszcie Washo, który już tyle traidów podważał i nie chciał puszczać.

 

Ode mnie już jedno veto poszło.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no washko przekrecasz teraz, przez ost miesiac janek robi 17/5/12 na 49% z gry, do tego 2 przechwyty, trojka i blok. jak to jest mniej niz melo (25/7.5/3) na 43.5% z gry to ja juz nie wiem. nawet to ze ma o 1.5 straty wiecej nie moze wpłynac na to, zeby janek byl nizej w jakimkolwiek rankingu

Edytowane przez MKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no washko przekrecasz teraz, przez ost miesiac janek robi 17/5/12 na 49% z gry, do tego 2 przechwyty, trojka i blok. jak to jest mniej niz melo (25/7.5/3) na 43.5% z gry to ja juz nie wiem. nawet to ze ma o 1.5 straty wiecej nie moze wpłynac na to, zeby janek byl nizej w jakimkolwiek rankingu

Ustaw sobie ranking na bbm albo fb-ninja.com za okres od 12.11.2014 (czyli od początku ogarnięcia się Melo) i jest on wyżej niż Wall.

A chęć maca wetowania dlatego, że ja chciałem wetować _inne_ trejdy, w dodatku wyrażaną w Lidze Mistrzów, oceniam jednoznacznie negatywnie.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie ranking na bbm albo fb-ninja.com za okres od 12.11.2014 (czyli od początku ogarnięcia się Melo) i jest on wyżej niż Wall.

To może wybierzmy tylko te spotkania, w których Melo był ogarnięty i niekontuzjowany?

 

A chęć maca wetowania dlatego, że ja chciałem wetować _inne_ trejdy, w dodatku wyrażaną w Lidze Mistrzów, oceniam jednoznacznie negatywnie.

Jestem zwolennikiem nie komentowania-blokowania cudzych traidów. Ale jak komuś niepasuje w keeperze deal gay-beal, a tu takie coś leci no to dla mnie sprawa jest oczywista. Zawodnik z ostatniego miejsca dokonuje wymiany, którą nic nie zayskuje. Czytasz zapewno rotoworld, gdzie piszą że Melo może być out niedługo? Sam mam go 1-lidze i jak proponuje go komuś, to dostaję odpowiedź, że jest to mocno niepewna opcja(z uwagi na urazy i to, że NYK tankują sezon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wybierzmy tylko te spotkania, w których Melo był ogarnięty i niekontuzjowany?

 

 

Jestem zwolennikiem nie komentowania-blokowania cudzych traidów. Ale jak komuś niepasuje w keeperze deal gay-beal, a tu takie coś leci no to dla mnie sprawa jest oczywista. Zawodnik z ostatniego miejsca dokonuje wymiany, którą nic nie zayskuje. Czytasz zapewno rotoworld, gdzie piszą że Melo może być out niedługo? Sam mam go 1-lidze i jak proponuje go komuś, to dostaję odpowiedź, że jest to mocno niepewna opcja(z uwagi na urazy i to, że NYK tankują sezon).

Zobacz sobie rankingi, to będziesz wiedział, gdzie Gay,a gdzie Beal. Argument z czapki zatem.

Nie wybieram gier, tylko okres lepiej pokazujący rzeczywistą siłę zawodników. Bo ci to ma za znaczenie dla nabywcy, że Melo grał słabo, skoro już nie gra słabo?

Kontuzje -tak, rotoworld od 2 tygodni pisze, że CA będzie pewnie pauzował i nic z tego nie wynika. Na tej zasadzie, to każdego można uznać za nic nie wartego, bo może się połamać.

Zawetowaliście równy trejd i trudno, ale przynajmniej miejcie odwagę przyznać, że to z powodu chęci utrudnienia mi zwycięstwa :P

Szczególnie Ty,MKA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawetowaliście równy trejd i trudno, ale przynajmniej miejcie odwagę przyznać, że to z powodu chęci utrudnienia mi zwycięstwa :tongue:

Szczególnie Ty,MKA...

Ja Ci się odważnie przyznałem czemu to zrobiłem - wymagało to odwagi, bo chyba nie ulega wątpliwości że żenująca postawa z mojej strony (kierowałem się jednak dodatkowo tym, co dostawałem w odpowiedzi odnośnie Carmelo w roto1, jak i topiciem na temat tego gracza na rotoworld). Wysłałem dokładki taki sam props w roto1 i zobaczymy jaki będzie efekt.

 

Z drugiej strony chyba dobrze, że przynajmniejsz jedna osoba się przyznała, że zavetowała? Ile musi być głosów do veta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby to byla moja sprawa, ale tez nie rozumiem tego weta. Tzn w prozni wolalbym miec Walla niz Melo, ale wystarczy przez chwile spojrzec na tabele by wymiana miala jak najbardziej sens dla obu stron - Pepe oddawal swoje mocne kategorie w tym overkilla w asystach! A bedac na dole tabeli powinien probowac ryzykowac i w tym przypadku byloby to postawienie, ze Melo bedzie lepszy od Walla od tego momentu do konca [co przed sezonem wydawalo sie oczywiste, spojrzcie na ich pensje].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby to byla moja sprawa, ale tez nie rozumiem tego weta. Tzn w prozni wolalbym miec Walla niz Melo, ale wystarczy przez chwile spojrzec na tabele by wymiana miala jak najbardziej sens dla obu stron - Pepe oddawal swoje mocne kategorie w tym overkilla w asystach! A bedac na dole tabeli powinien probowac ryzykowac i w tym przypadku byloby to postawienie, ze Melo bedzie lepszy od Walla od tego momentu do konca [co przed sezonem wydawalo sie oczywiste, spojrzcie na ich pensje].

Do takich "szczegółów", to nawet nie zdążyliśmy dojść, bo chłopaki wciskali weto jakby byli na wyścigach ;)

Ale chyba w keeperze bierze się pod uwagę też inne czynniki, niż potrzeby na aktualny moment + rankingi?

Pewnie tak, tylko nikt nie wie jak wycenić potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby to byla moja sprawa, ale tez nie rozumiem tego weta. Tzn w prozni wolalbym miec Walla niz Melo, ale wystarczy przez chwile spojrzec na tabele by wymiana miala jak najbardziej sens dla obu stron - Pepe oddawal swoje mocne kategorie w tym overkilla w asystach! A bedac na dole tabeli powinien probowac ryzykowac i w tym przypadku byloby to postawienie, ze Melo bedzie lepszy od Walla od tego momentu do konca [co przed sezonem wydawalo sie oczywiste, spojrzcie na ich pensje].

 

Też nie moja sprawa, ale wystarczy, że Melo opuści z 10 gier więcej niż Wall (co biorąc pod uwagę sytuację Knicks i kolana Anthonego jest bardzo prawdopodobne) i już się robi przepaść między nimi na totalach. Ja bym wolał poszukać innej opcji na pozbycie się overkilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.