Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się Liga Mistrzów bardzo podoba, zarówno organizacyjnie jak i poziomem. Wszystko jest bardzo podobne do roto drzewkowego, stąd łączyć te dwie ligi jest całkiem łatwo (czego nie mogę powiedzieć o formatach dynasty roto czy fbx, gdzie jest już lekki rozjazd żeby to ogarnąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakończyliśmy debiutancki sezon Ligi Mistrzów, obfitujący w liczne weta, spory i fajną zabawę. Zwycięzcą został, nieoczekiwanie dla mnie, mac (Andrew Bynum), który w ostatnim tygodniu wyprzedził MKA (MKAllstar) i nie oddał fotela lidera już do końca.

Drugie miejsce liderujący przez większość roku MKA, a trzecie zdobywa Mack (Bad Boys Team), wyprzedzając mnie tiebreakerem na trzynastkach w FT%.

 

Gratulacje dla wszystkich menedżerów za grę do końca. Wyjątkiem jest Shevcu, który zakończył w lutym i nie dograł 55 gier. To chyba Twój ostatni sezon na tym forum.

 

Wyróżnienie dostaje Dig, który jako jedyny zagrał wszystkie możliwe mecze - 822. Poza tym było jeszcze 6 menagos, którzy nie dograli nie więcej niż 5 spotkań oraz 4 dalszych z wynikiem nie więcej niż 10. W sumie więc 11 na 15 wyraźnie się postarało.

 

Podsumowując uważam, że pomysł się udał, a widząc już zgłoszenia na następny sezon spieszę poinformować, że listę ogłoszę jak znajdę czas, a zaproszenia i potwierdzenia będę wysyłał jak rok temu, na priva. W październiku pałeczkę komisarza przejmie wiLQ, który jako zwycięzca I ligi wyraził na to ochotę.

post-2730-0-23970300-1429187268_thumb.png

post-2730-0-34051500-1429187276_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.