Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Deklaracje


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proszę o zadeklarowanie się odnośnie dalszej gry w FBX#1.

Jeżeli są chętnie na przejęcie zespołu w przypadku ewentualnej rezygnacji któregoś z gmów, to najlepiej by było, gdyby byli to userzy nie związani z żadną inną ligą FBX. Generalnie obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy, oczywiście z zastrzeżeniem powyższej tezy, nie wyklucza się jednak, że w przypadku późniejszego zgłoszenia się gracza, który posiada już zespół w innej lidze zostanie on doadoptowany.

Proszę o potwierdzenie chęci dalszej gry do końca maja.

Na zielono GM którzy grają dalej.
Na czerwono GM którzy rezygnują z gry bądź zostają relegowani.

Brooklyn Nets - matek

New York Knicks - Wirakocza

Orlando Magic - Krzemo

Miami Heat - ms9

Boston Celtics - PH#1

Charlotte Bobcats - Roger

Washington Wizards - Kaziu

Atlanta Hawks - El-Maniaque

Chicago Bulls - Benon

Milwaukee Bucks - Tizz

Cleveland Cavaliers - Ledley

Oklahoma City Thunder - Maciek9020

Golden State Warriors - Z33

Minnesota Timberwolves - bulek

Dallas Mavericks - Obi

Los Angeles Lakers - Musli

Phoenix Suns - Karl

Sacramento Kings - Szoszon

Seattle SuperSonics - Buła

Portland Trail Blazers - DeTe


Na początek trzeba podjąć trudną decyzję i podziękować za te kilka sezonów spędzonych w naszej lidze, Kaziowi. Niestety, ale jego ostatnia aktywność sięgająca grudnia i straaasznie dużo niewykorzystanych slotów każą szukać w jego miejsce innego usera.

Zgłosił się już do mnie Kolek23, jeśli potwierdzi zgłoszenie, będzie pierwszy na liście chętnych.
 
Chętni:

Kolek23
Zodd (jeśli nie znajdzie teamu w innej lidze)

Vic (jeśli nie znajdzie teamu w innej lidze)
Tryczek Szukarek (zrzeszony w jednej z lig)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym swoich sił w kiperku spróbował :smile: więc jakby wolne miejsce było to się piszę (piszę też txt o zainteresowaniu przejęciem w innych # ale na swoje barki wziąłbym tylko jeden team - zależy gdzie i czy w ogóle bym załapał się).

Dodam, że w żadnej lidze keeper nie gram i nie grałem więc zielono mi ale chęć jest i gwarantuję aktywność.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy nawaliles w FBX#3 ale tu nawaliles dwa razy ostatni raz bodaj 2 lata temu,  dalem Ci wtedy szanse po czym nagle olales grę całe szczęście że przed sezonem to znalazłem nastepce. Spróbuj w innej lidze zresztą już trzech ludzi jest a Ty teamu kazia byś nie ogarnął dlatego nie wykluczam że przejmie go Tryczek choć pierwszeństwo mają ludzie niezrzeszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy nawaliles w FBX#3 ale tu nawaliles dwa razy ostatni raz bodaj 2 lata temu,  dalem Ci wtedy szanse po czym nagle olales grę całe szczęście że przed sezonem to znalazłem nastepce. Spróbuj w innej lidze zresztą już trzech ludzi jest a Ty teamu kazia byś nie ogarnął dlatego nie wykluczam że przejmie go Tryczek choć pierwszeństwo mają ludzie niezrzeszeni.

akurat wtedy sytuacja wygladala tak ze przejalem druzyne w kwietniu, nie bylem za bardzo aktywny na forum podczas offseason i spoznilem sie na draft rookie o jakis 1 dzien i pisalem do ciebie na priv ze sie spoznilem, a wy zabraliscie mi zespol..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat wtedy sytuacja wygladala tak ze przejalem druzyne w kwietniu, nie bylem za bardzo aktywny na forum podczas offseason i spoznilem sie na draft rookie o jakis 1 dzien i pisalem do ciebie na priv ze sie spoznilem, a wy zabraliscie mi zespol..

Nie na draft rookiech, tylko wszyscy czekali na Ciebie byś się zalogował na yahoo, ja imponowałem cierpliwością, ale Ty zlekceważyłeś tą sprawę wtedy kompletnie i musiałeś byc wyoutowany, bo szybciej byśmy się Świąt wtedy doczekali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią dołączę do gry. Gram na sznurowadle (poprzedni sezon no.1 w tym tuż za podium), kiedyś na śp. e-baskecie w fantasy euroleague też no.1 w league 2, chwila też na e-nba dwa sezony temu w fbx3. 

 

Jest motywacja, jest czas, tylko drużyny brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.