Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam się przy banie nie upieram, zapodałem jedynie luźną propozycję. Na pewno jednak ten ban powinien obowiązywać w trakcie sezonu - tu zasady można skopiować z FBX, bo są dobre.

 

Zdecydowanie draft aukcyjny jest sprawiedliwszy od wężyka i jeśli przy wybieraniu byśmy uwzględniali salary, dla mnie no problem. Najwyżej ten który przekroczy będzie musiał stosunkowo szybko zejść.

 

Ale draftowi offline nie mówię nie - dla mnie wsio rowno jaki system draftu będzie ustalony, ważne, by priorytetem było salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzeba ogarniac sytuację, bo jeden czort raczy wiedzieć, na czym stoimy. Było głosowanie za offline, teraz znów martwy punkt, nikt nic nie wie, a ludzie się irytują i przenoszą do keepera.

 

Musi się znaleźć osoba, która po prostu to ogarnie. Kolek, czyń swoją powinność ;). Lepszego kandydata nie widzę.

 

Krótka piłka - decyzja za offline lub online i szybko wkroczyć w temat szerokości rostera. Rozpatrywane są opcje z 12 lub 13, dużej różnicy tu już nie ma, po czym ustalić obiektywnie wysokość salary, bo im więcej dyskusji, tym do niczego to nie zaprowadzi.

 

Ja się wolę nie wciskać między wódkę a zakąskę, ale czasem im więcej rzeczy poddanych pod głosowanie, tym większy bałagan. Kolek, Mac - ustalmy jakieś wiążące decyzje, a ludzie się pewnie dostosują.

 

No ktoś musi być szefem ligi, ustalić jednoosobowo najbardziej banalne decyzje, a strategiczne poddać pod polemikę. Tak czy nie ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na szybko, bo jutro od rana wyjazd i mnie nie bedzie raczej caly dzien:

 

Draft live auction, salary takie, jak proponowalem w poprzednim temacie i przymus zejscia ponizej SC do startu ligi. Kary jak w FBX. Ogolnie mozna duza czesc regulaminu przygarnac z FBX, o ile wiLQ nie bedzie mial nic przeciwko (chyba on to pisal). Tak bedzie najsprawiedliwiej IMO.

 

Roster wolalbym 13 slotow, ale 12 tez jest ok.

 

Jezeli chodzi o jakies szefowanie lidze, to ja chetnie pomoge ogarniac, zajme sie ostateczym ksztaltem salary (zaokraglenie, dostosowanie kontuzjowanych), zawsze chetnie wyraze opinie na wiekszosc tematow, ale nie czuje sie na tyle doswiadczony w Fantasy, zeby byc jakims guru czy innym komiszem :) ale bardzo chetnie pomoge, o ile wystarczy mi rozumu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, robimy live auction.

 

Kolek zaproponował 13 slotów. Ja też jestem za tą opcją, tylko ile benchów? Na moje 8 grających przy 13 slotach to troche za mało. Jestem bardziej za 9+4.

 

No i kto komishem? Ja mam na głowie FBX, w komishowanie tutaj się nie pcham, zresztą spadłem w roto. Chcę tylko tutaj nieco przyspieszyć negocjowanie, zanim kolejni nam się wykruszą. Swoją drogą szybko im się znudziła formuła, lekki zastój w ogarnianiu a co po niektórzy już wywindowali. Ale ok - zostaną najbardziej przekonani o tej formule.

 

Dobra, kto komishem? Mac? Benon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.