Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Benon, może ten Twój pomysł wprowadzić w nowym wątku zmoderowanym tak by posty nie były widoczne póki nie zostaną udostępnione przez admina - wtedy nie byłoby konieczności wrzucania w tym samym czasie co jest po prostu awykonalne mówiąc szczerze. W proponowanym przypadku dałoby się np z tydzień czasu i po nim odblokowało posty dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomyslu Benona to... nie lepiej zeby wszyscy chetni sklecili caly ranking po swojemu z uzasadnieniem i dopiero wtedy wrzucili calosc jednego dnia [albo przez posrednika co zaproponowales]? Np 7 dni przed rozpoczeciem sezonu zeby mozna bylo sobie podyskutowac jeszcze przed meczami? W kazdym badz razie taki byl moj plan ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech Karl założy nowy wątek i w 1 poście by był najważniejsze informacje, np link do topicu z salary itp. Tak to 1 strona jest autorstwa kogoś kto z nami nie gra :/

 

Mac fajne wyliczenie, ale jeśli dążysz do tego, że wzięcie Duranta za więcej niż połowę kasy to był steal,

Nie uważam tak.

 

Ja nie ukrywam - wedle mojej teorii, mam skład, by nieźle namieszać. Jeśli ta teoria okaże się zgubna i będę poniżej top5, to się więcej nie udzielam...

trzymam za słowo. Jak nie będziesz w top5 to przestaniesz oceniać innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodd - jak wiesz, jak to robić, to zakładaj temat. 

 

@wiLQ - mi właśnie chodziło o to, że jak ktoś chce swoje wybory motywować, to niech to robi później, osobno i możemy dyskutować potem przez 15 stron co, jak i dlaczego. W tym typowaniu mi chodzi o to, żeby każdy kto chce zaprezentować swoje typy mógł to zrobić bez ryzyka, że później będzie się musiał z nich komukolwiek tłumaczyć. Każdy może zaprezentować swoje "widzimisię", bez tłumaczenia się na czym się na czym się jego teorie opierają. My możemy z tego jakie chcemy wnioski wyciągnąć. Ciekawie byłoby się dowiedzieć kogo liga widzi w czubie, a kogo w dupie. Myślę, że sporo więcej osób będzie chętnych do wyrażenia swojej opini, jeśli będą mieli świadomość, że ich wybory nie podlegną krytyce publicznej i nie będą musieli niczego motywować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Benon - o ile mi wiadomo to admin (tak jak wspomniałem post wyżej) może takie coś zrobić. Chyba, że to forum nie oferuje takie funkcji.

 

Natomiast jeżeli nie da rady w taki sposób to najlepiej jak najprościej zebrać typy od wszystkich i wrzucić za jednym zamachem - najprościej - na @ lub wiadomość tu na e-nba do osoby. Proponowałbym wiLQa jako kontakt - on raczej nie będzie wyciągał wniosków z naszych typów ^^

 

I póki co chyba tez byłbym za daniem typów bez uzasadnień. Nie powinno ludzi to zrazić do typowania, a po zebraniu wszystkich głosów można wyciągnąć średnią dla każdego menago i zobaczymy kto jak widziany jest przez ligę ogółem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiLQ - będziesz kontaktem? 

 

Ołki, to proponuję do piątku, 17 października wysyłać swoje typy do "kontaktu"...

Kontakt, ktokolwiek nim będzie, będzie proszony o ujawnienie typów o godzinie 18:00, tego dnia.

Jeszcze pytanie, czy robimy tak jak proponowałem wcześniej, z podziałami na piątki, czy ładujemy po prostu z pozycjami od 1 do 20...

Wtedy to będzie z czego średnią wyliczać...

 

Jeszcze prośba ode mnie: Panowie, sprawdzajcie i odpowiadajcie na pmy, czy propsy na Y!...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sporo więcej osób będzie chętnych do wyrażenia swojej opini, jeśli będą mieli świadomość, że ich wybory nie podlegną krytyce publicznej i nie będą musieli niczego motywować.

Ale jednoczesnie wtedy taka opinia bedzie miala mniejsza wartosc dyskusyjna [albo nawet zerowa!].

Skoro nic nie trzeba uzasadniac to przykladowo moge sobie zrobic kolejnosc wg moich ulubionych graczy...

Zreszta nie czaruj sie, wszystko co piszesz na forum podlega krytyce publicznej ;-)

 

wrzucić za jednym zamachem - najprościej - na @ lub wiadomość tu na e-nba do osoby. Proponowałbym wiLQa jako kontakt - on raczej nie będzie wyciągał wniosków z naszych typów ^^

W skrzynce i tak juz mam mase wiadomosci organizacyjnych, wiec mozecie sie dolozyc ;-)

Choc mialbym prosbe zebyscie wykorzystywali juz zalozone watki [jesli takie sa] bo mam 20% do limitu.

 

@wiLQ - będziesz kontaktem?

Moge byc...

 

Ołki, to proponuję do piątku, 17 października wysyłać swoje typy do "kontaktu"...

Kontakt, ktokolwiek nim będzie, będzie proszony o ujawnienie typów o godzinie 18:00, tego dnia.

... chociaz tego nie obiecuje. Jak puszcze o 19:31 w niedziele to chyba nic sie nie stanie? ;-)

 

Jeszcze pytanie, czy robimy tak jak proponowałem wcześniej, z podziałami na piątki, czy ładujemy po prostu z pozycjami od 1 do 20... Wtedy to będzie z czego średnią wyliczać...

Wg mnie najlepsza opcja to podzial na 4 grupy [najlepiej rowne ilosciowo po 5] - contenderzy, tankerzy, gorna polowa slabszych druzyn [nie tankerzy, ale ponizej przecietnej], dolna polowa mocniejszych druzyn [nie contenderzy, ale powyzej przecietnej]. Bo w takiej zabawie za czesto sie zdarza, ze sa za male roznice miedzy druzynami by przypisac im kolejnosc, ale wrzucenie do jednej grupy ladnie dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednoczesnie wtedy taka opinia bedzie miala mniejsza wartosc dyskusyjna [albo nawet zerowa!].

No widzisz... Ty swoje, a ja swoje... Chodzi o to, że to nie ma mieć, lub może nie musi mieć wartości dyskusyjnej. Pół żartem, pół serio domyślam się, że cześć ludzi nie chce wchodzić w dyskusję z tobą, wiLQ, abyś nie kroił później ich wypowiedzi, dociekając szczegółów i komentując z pozoru nieznaczące detale. Nie traktuj tego, jako krytykę Twojej osoby (nic do Ciebie nie mam), a jedynie jako drobną satyrę na Twój styl... :peaceful:  Nikt z tych, którzy nie chcę wchodzić z tobą w dyskusję tego otwarcie nie napisze, co tylko potwierdza moją teorię... :onthego: 

Po ujawnieniu tych wyników, każdy, kto będzie miał taką ochotę, doda do swoich typów uzasadnienie i tam będzie ta pożądana wartość dyskusyjna. A w tych wcześniejszych suchych typach będzie tylko wartość - nazwijmy ją... - poglądowa...

 

Skoro nic nie trzeba uzasadniac to przykladowo moge sobie zrobic kolejnosc wg moich ulubionych graczy...

Spytam filozoficznie... Możesz... Tylko po co???

 

... chociaz tego nie obiecuje. Jak puszcze o 19:31 w niedziele to chyba nic sie nie stanie? ;-)

Pewnie nic, ale gwarancji dać nie mogę... :panda: 

 

Wg mnie najlepsza opcja to podzial na 4 grupy [najlepiej rowne ilosciowo po 5] - contenderzy, tankerzy, gorna polowa slabszych druzyn [nie tankerzy, ale ponizej przecietnej], dolna polowa mocniejszych druzyn [nie contenderzy, ale powyzej przecietnej]. Bo w takiej zabawie za czesto sie zdarza, ze sa za male roznice miedzy druzynami by przypisac im kolejnosc, ale wrzucenie do jednej grupy ladnie dziala.

Tylko czasami decyzje o przypisaniu konkretnych drużyn do konkretnych grup też bywają trudne. Przykładowo, jeśli masz 4 teamy w pierwszej grupie i 4 w drugiej, a nad dwoma granicznymi dumasz, to ostatecznie przypisując je do grup dajesz im miejsca 5 i 6, a od tego już niedaleko do ponumerowania wszystkich teamów. :peaceful: 

Też się wcześniej skłaniałem do opcji z 4 grupami, ale kusi mnie możliwość wyliczenia dokładniejszej średniej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry piszę nie będę pisał przewidywań przed 19.X (draft w 1 lidze) ;)

Bo miałbym ściemniać by "kryć" swój plan?

To byloby bez sensu, wiec lepiej sie umowic na pozniejsza publikacje wynikow... i napisac mozesz tylko sie nimi nie dziel ;-)

 

Pół żartem, pół serio domyślam się, że cześć ludzi nie chce wchodzić w dyskusję z tobą, wiLQ, abyś nie kroił później ich wypowiedzi, dociekając szczegółów i komentując z pozoru nieznaczące detale. Nie traktuj tego, jako krytykę Twojej osoby (nic do Ciebie nie mam), a jedynie jako drobną satyrę na Twój styl... :peaceful: Nikt z tych, którzy nie chcę wchodzić z tobą w dyskusję tego otwarcie nie napisze, co tylko potwierdza moją teorię... :onthego:

Spoko, Twoj pomysl, wiec robta z nim co chceta, ale jesli jest obawa przed moja skromna opinia dziwnie wybraliscie "kontakt" ;-)

 

Spytam filozoficznie... Możesz... Tylko po co???

Bo to najszybsza i najbardziej subiektywna forma oceny druzyn. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry piszę nie będę pisał przewidywań przed 19.X (draft w 1 lidze) ;)

Bo miałbym ściemniać by "kryć" swój plan?

To byloby bez sensu, wiec lepiej sie umowic na pozniejsza publikacje wynikow... i napisac mozesz tylko sie nimi nie dziel ;-)

To 19 X przesyłamy, a dzień później kontakt publikuje... Gra?

 

Spoko, Twoj pomysl, wiec robta z nim co chceta, ale jesli jest obawa przed moja skromna opinia dziwnie wybraliscie "kontakt" ;-)

Kontakt jest najlepszy z możliwych. Ty się nikim nie będziesz sugerował, a jedynie będzie Cię korciło, by pokazać innym, jak się mylą, a nie będziesz mógł - taka wyszukana forma tortur... :playful: 

 

Bo to najszybsza i najbardziej subiektywna forma oceny druzyn.

Tylko później będziesz miał nieciekawe zadanie napisania do tych typów logicznego uzasadnienia. Wiem, że można, ale po co? :-D

Myślę więc, że warto dodatowo rzucić okiem co konkretny managier wydraftował... :-D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 19 X przesyłamy, a dzień później kontakt publikuje... Gra? [...] 

Kontakt jest najlepszy z możliwych. Ty się nikim nie będziesz sugerował, a jedynie będzie Cię korciło, by pokazać innym, jak się mylą, a nie będziesz mógł - taka wyszukana forma tortur... :playful:

Zaden problem bo nie przeczytam ich od razu ;-P Ale niech bedzie jak chcesz, wiec... 

 

To jak? Do kogo w końcu i w jakiej formie wysyłamy nasze typy? :smile:

Do mnie i zamykam ten watek bo jest juz zalozony na nastepny sezon - http://www.e-nba.pl/topic/3692-liga-roto-dynasty-sezon-2014-2015/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.