Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale, napewno żadna ekipa nie skorzystałaby z możliwości oczyszczenia salary/pozyskania perspektywicznych grajków gdyby musieli przestać lizać jajka pół-emerytowanej gwieździe. Masz butthurt bo LAL to big market i potrafi to wykorzystać w przeciwieństwie do NYK a zamiast przyznać się pierdolisz o jakimś honorze, łudząc się najwyraźniej że GMowie pozostałych ekip to rycerze okrągłego stołu i brzydzą się pozyskiwaniem kozaków za czipsy. Niestety nie, wcale się nie brzydzą. Po prostu im to raczej nie wychodzi a Kupchakowi parę razy wyszło.

 

Słuchaj mam inne zdanie i tyle. Nie umiecie rozmawiać inaczej niż pisać, że mam zryty łeb i pierdolę? Czy ja robię wycieczki personalne w waszą stronę? Trochę szacunku albo nie odpisujcie i tyle, bo ja nie mam 15 lat żeby się wdawać w pyskówki personalne. Pau Gasol nie raz podkreślał, że słabo go potraktowali starając się wypchnąć i to jest fakt. Jak był im potrzebny to mu przedstawiali niestworzone wizje, a jak się postarzał to już starali się go wypchnąć. Pokaż mi inne teamy, które tak postępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston

 

Ale kiedy? Może jakiejś sytuacji z przeszłości nie kojarzę, ale akurat Piercowi i KG to Boston poszedł na rękę. Mogli grać Garnettem po 10 minut, trzymać Rondo cały sezon poza grą i też tankować. A tak chłopaki dostali szansę jeszcze o coś pograć na stare lata. A w 2011 to Lakers nadal byli w win mode, tyle, że sobie wymyślili, że łatwiej będzie wygrywać z CP3 niż z Gasolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wróćmy do tematu, bo niepotrzebnie dyskusja zeszła na boczne tory (mea culpa). Moje wymarzone picki w tym drafcie to:

 

- Parker do Jazz (poza oczywistym powodem, to mogliby grać ciekawy small ball z Parkerem na 4 i Favorsem na 5, bo Kanter przegrał ten sezon);

- Wiggins do Sixers (byłby pierwszy sensowny go-to-guy od czasów Iversona i wreszcie jakaś twarz organizacji);

- Exum do Magic (za Nelsona idealny i mógłby się fajnie uzupełniać z Oladipo);

- Embiid do Celtics (ślina mi cieknie na myśl o sparowaniu go z Rondo);

- Aaron Gordon do Suns (wydaje mi się, że świetnie by tam pasował ze swoim atletyzmem, college w Arizonie, dobrze broniący podkoszowy to brakujący element);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker na 4? Nie kupuje tego, jest za niski i chudy zeby sie masowac z Ibakami pod koszem.

Najbardziej w Parkerze podoba mi sie jego jumpshot,technika rzutu, zlozenie sie i plynnoac jak u naj'epszych, do tego ma przejebany fade away jumper jak na 19 latka(!)

Chyba bardziej czekam na ten draft niz Finals

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker ma chyba jakieś 6'9 w butach i waży sporo więcej niż Durant jak trafiał do ligi. A Durant w small ballu na 4 z Ibaką na 5 ma jakąś rację bytu. Zobaczymy, czy tak będzie na stałe, jak pozbędą się Perka. Nie wiem czy Parker podobnie się przystosuje do gry na tej pozycji w NBA, ale mam przeczucia, że w odpowiedniej organizacji to może się udać. Jeśli small ball to rzeczywiście przyszłość NBA i nawet Paul Pierce jest wykorzystywany na PF to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker to jest właśnie kawał klocka on już teraz podobno waży 250 i nie jest to sam tłuszcz :P myślę że ciekawa może być z niego 4, chyba lepiej by sobie tam radził niż melo albo PP, dobre w nim jest to że pomimo wad raczej nie okaże się takim tweenerem jak derick williams. Ekipa która weżmie Smarta będzie miała naprawdę farta bo tak pracowitych kolesi cięzko spotkać obecnie, myślę że do Magic by pasował, niezły duet z Oladipo w Sixers też by mógł się sprawdzić z MCW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kto gdzie trafi niech tylko w końcu bedzie tak jak w NHL gdzie Colorado miało nr 1 draftu i kolo prowadzi ich teraz kto wie czy nie do finału Zachodu a ogólnie z 29 awansowali na 3 miejsce w lidze

 

I tak z ciekawości patrzyłem że taki Payne gdyby rok temu szedł do NBA to wg mocków poszedłby w drugiej rundzie mega słabego draftu a dziś pewnie pójdzie ok 20 miejsce a mega silnym drafcie . To się nazywa progres w ostatniej chwili

 

A co draftu to moim zdaniem to

1-3 - Parker -Embiid i Wiggins. I raczej uważam że Embiid pójdzie z nr 1 jeśli jego plecy są ok a z 3 jeśli okaże że coś nie tak. Jabari ma duże szanse pójść z nr 1 bo jest kilka ekip które potrzebują gracza od razu  a nie na później. Orlando - Bucks czy Jazz potrzebują strzelby ( Parker od razu w pierwszym sezonie będzie miał średnią ok 22 ppg) już teraz a Wiggins to raczej rozwój i to wcale nie taki znów pewny. Więc kto wie czy nie będzie jakiejś wymiany np z 76 ers. Zresztą Lakers kto wie czy też jeśli będą w TOP 3 to nie będą brać Parkera bo przecież oni kolejnych wyborów draftowych nie mają

 

z dalszych pozycji to Detroit powinni z nr 8 brać Mc Dermotta i to w ciemno. Jeśli oddadzą Monroe to frontcourt Doug-Smith-Drummond będzie w końcu dobrze się uzupełniać

z nr 9 Cavs pewnie Harrisa

a Denver z 11 Stauskasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą Lakers kto wie czy też jeśli będą w TOP 3 to nie będą brać Parkera bo przecież oni kolejnych wyborów draftowych nie mają

 

 

Z tego co wiem to jeśli przy wyborze Lakers będzie dostępny ktoś z dwójki Wiggins/Embiid to będą go brać, Parkera przed nimi raczej nie wezmą. Chyba, że mieliby 3 pick wtedy Parker bardziej prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak z ciekawości patrzyłem że taki Payne gdyby rok temu szedł do NBA to wg mocków poszedłby w drugiej rundzie mega słabego draftu a dziś pewnie pójdzie ok 20 miejsce a mega silnym drafcie . To się nazywa progres w ostatniej chwili

 

 

oj przeceniacie, max 6 typa bedzie 'gwiazdami' i ze dwóch wyskoczy z dalszych picków, za duzo przehajpowanych potencjalnych bustów.

 

tylu to tutejsi 'znaffcy' dwa lata temu przewidywali :D

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przeceniacie, max 6 typa bedzie 'gwiazdami' i ze dwóch wyskoczy z dalszych picków, za duzo przehajpowanych potencjalnych bustów.

 

tylu to tutejsi 'znaffcy' dwa lata temu przewidywali :grin:

 

Wiesz największy hype to jak pamiętam był w 2008 - bo wtedy miała nadejść generacja która rozwali ligę za to 2009 miał mieć tylko Blake'a i długo dlugo nic a teraz to jednak 2009 wygląda lepiej niż 2008.

Ponieważ Jazz ma wysoki pick to dużo oglądałem NCAA w tym roku i chyba już dawno nie było tak ciekawej mieszanki:

kolesie po pełnych 4 latach którzy są bardzo dobrzy i w 4 roku się rozwinęli : Napier, Early, Payne czy McDermott - każdy z nich pójdzie w pierwszej rundzie i tylko z tym pierwszym mam problem  czy na pewno znajdzie swoją niszę

Masz kilku freshmenów którzy prawie na pewno będą All starami : Jabari , Wiggins czy Vonleh

 

A tak w ogóle to zawsze patrzę kto w danym drafcie idzie z pozycjami 12-25 bo wiadomo że TOP 5 każdego draftu powinno być mocne ale potem to czasem zieje dziura i moim zdaniem ten draft będzie zbliżony właśnie do tego z 2009 tyle że na szczęście tu nie ma masy rozgrywających za to jest dużo świetnych graczy obwodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.