Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Bulls - Wizards


LeweBiodroSmoka

Bulls czy Wizards?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii CHI - WSH



Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to myślicie, że Gortat zostanie w Wizards?

 

Będzie to zależało w dużej mierze od postawy Walla na boisku, od decyzji jakie będzie podejmował i chęci współpracy którą będzie wykazywał. Jak na razie ten egzamin zalicza na marną tróję i gdyby nie fartowny backup Marcina po jego cegle to moglibyśmy dzisiaj rozmawiać w zupełnie innym tonie.

 

sam jestem ciekaw jak Marcin planuje swoją przyszłość czy będzie wolał grać w stosunkowo słabszym czy też mocniejszym teamie.

 

jeżeli Wall odnajdzie w sobie "true PG", a zgubi przy tym te kilogramy "Westbruku" - Marcin może gorączkowo rozważać opcje przedłużenia, widać nawet, że miasto coraz bardziej zaczyna mu się podobać (to chyba ewenement na skalę światową, patrząc okiem kibica NBA ;])

 

 

nie wiem dlaczego ale od zawsze chcę, żeby trafił do Dallas, Cuban też go chętnie przytuli w końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to zależało w dużej mierze od postawy Walla na boisku, od decyzji jakie będzie podejmował i chęci współpracy którą będzie wykazywał. Jak na razie ten egzamin zalicza na marną tróję i gdyby nie fartowny backup Marcina po jego cegle to moglibyśmy dzisiaj rozmawiać w zupełnie innym tonie.

 

sam jestem ciekaw jak Marcin planuje swoją przyszłość czy będzie wolał grać w stosunkowo słabszym czy też mocniejszym teamie.

 

 

Myślę, że z racji iż dla MG to ostatni życiowy kontrakt to pójdzie tam gdzie kasa jest największa i najdłuższa, no chyba, że podpisze coś 2/3 letniego za 12-13 mln i potem jeszcze na koniec jakiś 5-letni kontrakt podobny do obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostanie kontrakt marzenie w okolicach 40/4 czy 50/5 to bedzie mu wisialo i powiewalo gdzie bedzie gral. moze to byc nawet na plutonie, byle by hajs sie zgadzal:)

 

oczywiscie washington to fajne miejsce, gdzie robi sie fajna ekipa tylko czy bedzie ich stac na zatrzymanie mg i arizy w skladzie? moze byc ciezko tym bardziej, ze i jeden i drugi liczy na podwyzke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ciołki coś o Gregu Monroe wspominali. Ale mam nadzieję, że na gadaniu się skończy bo gorzej utopić organizacji chyba by nie można było niż dać mu 10+ baniek rocznie.

 

Z drugiej strony rok też bym nie czekał bo nie ma na co, druzyna jest na fali wznoszącej i trzeba wykorzystac cap póki młodzi mają nieduże kontrakty. Dlatego ja bym olał Arizę a podpisał Denga i Gortata. Top3 defensywa ligi wtedy, a i w ataku być może by się coś poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizards po transferze marcinka mieli wejść do PO i weszli. zajęli nawet 5 miejsce. jeśli wygrają z chicago to osiągną maksimum ,jeśli nawet odpadną ale powalczą to będzie dla nich sukces. więc dla mnie nie powinni zmieniać składu jeśli chcą dalej budować skład na więcej. wall i beal będą się rozwijać. będzie można do składu wpuszczać portera. mają skład aby w przyszłym roku przy starzeniu się miami ,brooklynu wejść nawe do ecf. jeśli nie będą robić pojebanych ruchów typu monreo to mają jeden z lepszych składów na przyszłość. trudno to wszystko zjebać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może istnieje (niewielka) szansa, że po bardzo udanych PO uda im się upchnąć gdzieś Nene to wtedy mogliby poszaleć trochę bardziej / znaleźć kogoś kto więcej czasu spędza na boisku niż w szpitalu.

Biorąc pod uwagę fakt, że Deng nie dogadał się z Bulls to nie ma sensu go przepłacać - przed nim już tylko zjazd w dół. Zresztą z Marcinem to też podobnie może wyglądać. Jak znajdzie się ktoś kto mu da te 40/4 to nie wiem czy jest sens walczyć o niego. Niby pasuje do drużyny, ale mam trochę wrażenie, że można w tej cenie dostać coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.