Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Bulls - Wizards


LeweBiodroSmoka

Bulls czy Wizards?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii CHI - WSH



Rekomendowane odpowiedzi

wizards wygladaja na niedoswiadczony team jesli chodzi o liderow

ale prawda jest taka, ze ariza, andre miller, al harrington, drew gooden, gortat

ci goscie razem wzieci maja prawie 300 spotkan w playoffs

 

oczywiscie bulls nawet bez rose'a maja tych spotkan wiecej (ok 50)

ale to moze nie byc factorem w tej serii.

 

serio chcialbym wizz dalej, glownie przez mg. dla nich taki awans bylby duzym zwyciestwem.

dla bulls bez rose'a wejscie do 2 rundy nic nie oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poznamy odpowiedź na pytanie, czy drużyna z 28. atakiem może wygrać serię.

 

Wizards mają mocniejszy skład, zwłaszcza na obwodzie, do tego odpowiedź na wysokich Bulls, ale to jak się Byki pozbierały po stracie Rose'a i Denga (34-16 od ostatniego meczu tego drugiego) robi wrażenie, w dodatku przy kryzysie Indiany to chyba w tym momencie najlepsza defensywa w NBA.

 

Sytuacja podobna do '05, kiedy ostatecznie przewaga talentu wzięła górę (o włos, ale jednak), myślę że mimo Wittmana Wizards i tym razem mają szansę przejść dalej. Jeśli Chicago dostanie jakieś bonusowe wsparcie w ataku (przebudzenie Boozera?), to wyciągną to w 7, w przeciwnym razie Washington bierze serię w 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poznamy odpowiedź na pytanie, czy drużyna z 28. atakiem może wygrać serię.

 

Wizards mają mocniejszy skład, zwłaszcza na obwodzie, do tego odpowiedź na wysokich Bulls, ale to jak się Byki pozbierały po stracie Rose'a i Denga (34-16 od ostatniego meczu tego drugiego) robi wrażenie, w dodatku przy kryzysie Indiany to chyba w tym momencie najlepsza defensywa w NBA.

 

Sytuacja podobna do '05, kiedy ostatecznie przewaga talentu wzięła górę (o włos, ale jednak), myślę że mimo Wittmana Wizards i tym razem mają szansę przejść dalej. Jeśli Chicago dostanie jakieś bonusowe wsparcie w ataku (przebudzenie Boozera?), to wyciągną to w 7, w przeciwnym razie Washington bierze serię w 6.

Myślę, że wszyscy przeceniacie siłę ofensywy Wizards. Oni nie mają ofensywy na poziomie Mavs, Suns czy Raptors żeby robić różnicę w tej serii. Zards są 17. atakiem w lidze a ich siłą - podobnie jak rok temu - była dobra defensywa, którą jeszcze poprawiali stopniowo wraz z trwaniem sezonu.

 

Jak dla mnie wartość ofensywna Washingtonu w starciu z najlepszą obroną przez ostatnie 4 lata w NBA będzie mizerna. Poza tym Wizz nie mają póki co lidera, który byłby consistent na tyle, żeby dostarczać regularnie świetne mecze w ofensywie - co w PO jest niezwykle istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mają lidera, tego jeszcze nie wiemy. Ale mają dużo więcej indywidualności na obwodzie. Przy słabszym dniu Bulls jakiś wyskok Beala czy Arizy może dać HCA.

Hmm, mam po prostu wrażenie że ofensywa Wizards w starciu z koszmarem jakim jest Bulls Thibodo będzie wyglądała podobnie do ostatnich 10 minut meczu z Bobcats, okrzykniętym przez graczy Wizz jako "najważniejszy mecz sezonu".

 

Przy dużej presji, wysokiej intensywności obrony, niedoświadczeniu gwiazd i najgorszym możliwym trenerze - wizja regularnego rozbijania najlepszej obrony NBA wydaje mi się dość naciągana. Co nie zmienia faktu, że jakiś dzień konia shooterów z dystansu może wygrać co nieco dla Washingtonu, dlatego dałem Bulls w 6, a nie w 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomne ze w tamtej serii z Wizards Bulls byli przezarci kontuzjami. Do tego w trakcie serii chyba Duhon tez wylecial

 

Wizards jedynie szanse maja w sytuacji kiedy Bulls sie znów wyfauluja.

 

no, wtedy bez Curry'ego i Denga. Teraz nie ma Rose'a, a Denga w sumie też, tylko że przez trade, a nie kontuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta roznica ze wtedy kontuzje zdarzyly sie pod koniec rs i w samych po wiec nie bylo ani czasu ani mozliwosci zeby updatowac sklad i ustawienie. Rose'a w tym roku nie bylo i Bulls zrobili wynik a i o dziwo brak Denga nie zabolal Chi. Dwa nazwiska wygrywaja te serie i kazdy zna te dwa nazwiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls przechodza do drugiej rundy bo graja wise basketball,maja HCA i niejakiego Joakima Noaha.

Przestancie dawac szanse Wizards tylko dlatego ze gra tam MVPrzem ekhm Gortat znaczy sie

Wizzards mają większy potencjał od Bullsów śmiem twierdzić i co więcej w pierwszym meczu pokazali charakter, przegrywali 13 pkt i przekonująco nie tylko odrobili stratę ale i pewnie wygrali. Tu nie chodzi nawet o Gortata, aczkolwiek przy dobrym jego występie może dostać kontrakt życia, ale Wall, Beal, Ariza czy Nene to nie są ogórki do ogrywania przez Hinricha czy Augustina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, już myślałem że Wiz się nie podniosą, bo przez pewien czas wyglądali jak gówno zarówno w ataku jak i w obronie, ofensywa ograniczała się do odpalania cegieł na pograniczu airballi przez Walla i Beala, a Bullsom wpadało wszystko. Nene dobrze trzymał grę w pierwszej połowie, wyglądał jak silniejsza wersja Nowickiego (ale nie tego z wczoraj), później Miller dał w c*** dobre minuty, no a końcówka to Marcin GOrtAT. Mecz w sumie nudnawy oprócz 4q, ale seria zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy sie spuszczają nad tymi Bykami a tu nasz pseudo patriota z kolegami pocisnęli i tak naprawde z przebiegu tego to Butler jedynie się stawił na meczu, pewnie przejda no ale jak na 'z byle kogo Thibs zrobi druzyne' to jednak nie za bardzo to wyglądało.

 

 

x-factor Nene, mało który podkoszowy w tej lidze ma takie ruchy w ataku - zdrowy ofc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.