Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

hmm travcka mówisz, że kupując oryginalną płytę nie masz zysku - czyli wg Ciebie tracisz? a kupując jedzenie czy ubranie nie tracisz w związku z tym? tak już jest ten świat zrobiony, że coś za coś. kiedyś podsłuchałem rozmowę gości w autobusie - rozmawiali akurat o swoim "koledze", który wydał płytę na nielegalu (zdaje się, że była to rozmowa o kimś z pmf). strasznie byli na niego wnerwieni, że gość sprzedawał te płyty w skateshopach po 10 złotych. wyzywali go od sprzedawczyków, magiczne słowo 'komercja' też padło parę razy, a wogóle to mówili, że i tak sobie ściągną to z neta, a nie będą gościowi płacić 10 złotych za nic. odcinając się już od tego, co było na tej płycie i czy była warta złamanego grosza, to przecież gość sam musiał nagrać płyty, zrobić okładki, zapakować to i rozwieźć - nie wliczam tu oczywiście takich spraw jak kupno podstawowego sprzętu. i co? i po c*** to robił, bo można przecież ściągnąć, ale frajer, sprzedawczyk. komercja. błeee.

 

głupie gadanie, że po to zrobili te programy, żeby z nich korzystać. po to zrobili bombę atomową, żeby zabijać i tu chyba nikt się nie będzie spierał, że należy jej używać.

 

pozatym sonda jest źle zrobiona ;) , bo każdy ma mp3, a pewnie każdy ma też jakiegoś oryginała, albo każdy ma też przegraną płytę - lepiej by było zrobić coś typu:

jak dużo / często kupujesz oryginalne płyty (wogóle, mam 1-2, czasem itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym sonda jest źle zrobiona ;) , bo każdy ma mp3, a pewnie każdy ma też jakiegoś oryginała, albo każdy ma też przegraną płytę - lepiej by było zrobić coś typu:

jak dużo / często kupujesz oryginalne płyty (wogóle, mam 1-2, czasem itp)

No ja nie mam płyt na mp3. Widze swojego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pozatym sonda jest źle zrobiona ;) , bo każdy ma mp3, a pewnie każdy ma też jakiegoś oryginała, albo każdy ma też przegraną płytę - lepiej by było zrobić coś typu:

jak dużo / często kupujesz oryginalne płyty (wogóle, mam 1-2, czasem itp)

No ja nie mam płyt na mp3. Widze swojego człowieka.

nie rozumiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że ja naprzykład wszystkie płyty mam oryginalne a nie ściągane na mp3.

Mp3 mam tylko single i to kilka. A swój człowiek to chodzi mi o to że masz podobne zdanie do mojego, ale mimo to widze że w sondzie przegrywam 1:3- gra do jedenj bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że ja naprzykład wszystkie płyty mam oryginalne a nie ściągane na mp3.

Mp3 mam tylko single i to kilka. A swój człowiek to chodzi mi o to że masz podobne zdanie do mojego, ale mimo to widze że w sondzie przegrywam 1:3- gra do jedenj bramki.

no to chwała Ci za to, a w sondzie nie brałem udziału bo nie wiem co wybrać :) podpowiedz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź za głosem serca :).

A tak serio to jak masz płytki na mp3 to zaznacz mp3, nawet jak masz jakis oryginał chyba że masz ich dużo. Ja mam co prawda chyba z 4 kasety czysto przegrywane ale to bylo na początku gdy nie miałem innego dostępu a i tak potem kupiłem oryginały.

Ja zaznaczyłem, pierwsze bo mając (nie chwaląc się) 27 płyt w tym dwie nie polskie i z 5 kaset to jakoś, godność mi na to pozwala mimo że tam faktycznie mam jednego przegrywanego nielegala i przegraną płyte Eminema. To tak tyle co ci mogę podpowiedzieć.

Tak żeby trochę urozmaicić ten temat mam taką propozycje niech każdy kto tu pisze, na końcu posta napisze jakiś mądry cytat z piosenki, poda jej autora i tytuł (tylko za każdym razem co innego).

 

"Wiem że przyszłość jest niepewna jak wróżba z kart tarota, ułoże będe wysoko albo trafie wprost do błota" Grammatik- "Czasem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zagłosowałem w ankiecie i wybrałem, że mam płyty oryginalne, bo jesli chodzi o mp3 na dysku to oczywiście mam ich więcej niż oryginałów, ale pytanie było o płyty, a tu oryginałów mam więcej niż piratów :) choć wciąż za mało :(

 

cytacik?:)

I guess livin' is prison when you live around clowns

Nas - Book Of Rhymes (God's Son)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu mi się wydaje że tylko 3 osoby "zdobią się rapem" (jak to sam rymowałem :) ) na tym forum.

Zapraszam was wszystkich do odwiedzania http://www.hiphop-pl.blog.onet.pl - mojej strony o hh, bądź do jej poprzedniczki która już nie działa http://www.hip-hop-pl.blog.onet.pl

 

"..Kiedy wreszcziei uda Ci się coś to po ciosie wyprowadź cios..." Mor W.A -"Idź za ciosem" choć to akurat nawija jeden z gości mianowicie chyba najmądrzejszy raper w naszym kraju (nie odbierając nikomu niczego) Sokół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, widzę, że temacik się rozkręcił :)

 

Oryginały - no ja się muszę przyznać, że większość audio to mam nagrywanych z mp3 albo przegrywanych (ale z oryginałów :D ). Jeśli chodzi o ruskie piraty to mam zaledwie 2 takie płytki. A oryginały - heh, mało, za mało. Ale cóż. Z kasą bida. Jak mam jakąś kasę "extra" i jest CD które chcę mieć to oczywiście kupuję, ale już dawno nic nie kupiłem :?

 

Cytacik? hmm...

"So fuck ya'll all of ya'll, If ya'll don't like me blow me!"

Dr Dre "Forgot about Dre" feat. Eminem

(nie wiem czemu to. Ostatnio miałem nawrót choroby o nazwie Dre z objawami tego kawałka szczególnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.. ja nie mam prawie wcale orginalnych płyt.. niestety nie mam kasy na takie coś.. jeżeli chciałbym kupić 2/3 płytki w miesiacu to nie wyrobie, a tak wejde raz w nocy na dc i pościągam to co chce.. no cóż niestety taki moj los ze z kasą nie jest łątwo.. możę kiedyś zaczne kupować orginalne, bo zawsze lepiej mieć takie.. no ale nie rozumie oburzenia różnych ludzi jak ktoś nie ma orginałów, jak zaczne mieć tą kase to kupie a jak narazie to zyje w świece mp3 :]

 

piSska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby troche rozkręcić temat chciałbym się dowiedzieć jakie nielegale ostatnio (2003r, 2004r.) zdobyły wasze uznanie. Jak możecie to opiszcie je krótko i dajcie strone zespołu.

 

"...Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski, nie bądź jak agentura zbytnio towarzyski, bądź bliski dla bliskich..." Wwo i Dekadencja "Uważaj jak tańczysz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? :!:

no nie mów Szafa, że wstałeś tak wcześnie bo sobie przypomniałeś, że w poprzednim poście nie dałeś znaku zapytania! :D

 

"I switched my motto -- instead of sayin fuck tomorrow

That buck that bought a bottle could've struck the lotto " (Nas - Life's A Bitch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jej, ale ostatnio widziałem Jego bitwę na rymy w Wielkiej Bitwie Warszawskiej.. ;) z Tetrisem.. jak dla mnie to tetris zasłużył na wygraną, chociaz obaj gadali od rzeczy ;) Pan Duże Pe o kider niespodziance, a Tetris o rzepie i rolnikach,..

no ale w finale fajnie tetris zarymował cos w stylu

Nie jestem raperem na jeden sezon

Ej zrób ze mną duet po co Ci Mezo??

:twisted:

później od razu cos o Ascetoholix, no i szał normalnie wsród publicznosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.