Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że polskie teledyski poza hh są nisko, tak jak sama muzyka. Piosenki nie grane są w żadnej zagranicznej telewizji. No ale cóż. Więc skoro polskie teledyski ogólnie są do dupy to trudno żeby teledyski hh się wyłamywały :? sory, ale nie widzi mi się. Tu właśnie nie chodzi o polski hh, tylko o całą polską muzę i teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jeszcze do 24.00 można głosować na

e-nba.pl Hip-hop PL awards 2004.

::Szafa:: podoba ci się Bógmacher?? .Ja tą płykęi słucham prawie non stop od soboty rano kiedy to ją dostałem z UMC records i muszę przyznam, że niektóre kawałki są zajebiste np. Pomnik, Puls, Szum, Skarby. Ogólnie cała płyta na dobrym poziomie, jak dla mnie przynajmniej. To dobrze bo UMC ostatnio strzliła samobója poprzez Jeden Osiem L. których płyta jest przeciętna i którą chyba niestety posiadam :(:).

A właśnie odnośnie UMC mam do was pytanie co sądzicie o tej wytwórni. Jedni nazywają, że wydaje Hip-hop Polo czyli np. Jeden Osiem L. inni że w rok wypuściła niezłe produkcje. Jakie jest wasze zdanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ma do was takie pytanie a co z kazikiem,przeciez on jako jeden z pierwszych skladal bity i robil sobie podklady na samplerze i cos tam probowal rapowac, a nikt go nie wymienil jako tego pierwszego.rozumiem ze to ne jest jakis typowy raper ale cos tam dla tej kultury zrobil,chociazby pierwsze skladanki HH wydawal zwiazany z kazikiem SPrecords.tylko mnie nie besztajcie jakos brutalnie bo HH to nie moja bajka ale pierwsza plyte kalibra to uwielbiam(ale na tym moja przygoda sie skonczyla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc głosowanie zakończone. Nie cieszyło się wielkim powodzeniem. Kilka nagród nie zostanie przyznanych bo wynik głosów był remisowy.

 

1.Najlepszy polski emce 2003 roku- O.S.T.R

2.Najlepszy skład 2003 roku- Vienio i Pele oraz Fenomen czyli jest to wyróżnienie

3.Najlepszy debiut (legalna płyta) 2003 roku- 52Dębiec czyli Hans

4.Najlepszy Producent, DJ 2003 roku- Mimo, że spadł ze swojego poziomu wygrał- 600V

5.Najlepszy kawałek 2003 roku- ?? tutaj nawet nie daje wyróżnienia bo typy były bardzo różne a żaden kawałek nie miał nawet 2 głosów

6.Najlepsza hip-hopowa wytwórnia 2003 roku - UMC Records

7.Najlepsza płyta roku 2003- Eldo "Eternia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko i na temat :) za duzo powiatowego :twisted:

 

a mam takie pytanko, niezwiazane z polskim hh, co myslicie o mystikalu???? jak dla mnie, to jego kawalki sa mistrzostwem, zajebiscie zapierdala, stylowy flow i naprawde od takich ludzi polacy powinni sie uczyc rapowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystikal jest dobry, a anwet bardzo dobry, swojim podpisem przypomniałem mi o DANGER :D to pisoenka zawsze mnei porusza :) Fajna była płytka Lets Get Ready nie wiem czy jest jeszcze jakas inna bo ja dysponuje tylko tą , jeżeli tak to podajcie tytuł[y] bo jakos nie potrafie znaleść :)

 

No to DANGER :D

 

Ps.100 post na forum ahah na tym mi to jakoś szybciej przyszło na xcomie dukałem dukałem i tylko 130 sie doczekalem :) No ale jeszcze raz zaznacze LICZNIK SIE NIE LICZY :D

 

PiSska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tede sie coraz bardziej stacza widzieliscie dawał nawet koncert w Polsacie na Top trendy :!: 8)

 

no faktycznie strasznie sie stacza, i w ogole jest taki komercyjny i malo prawidzwy, nie spiewa o ustawkach i szalajniu sie po osiedlu- faktycznie stacza sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie strasznie sie stacza, i w ogole jest taki komercyjny i malo prawidzwy, nie spiewa o ustawkach i szalajniu sie po osiedlu- faktycznie stacza sie :P

napisałeś to z przekąsem jakby chodziło Ci o to, że albo ktoś może rymować o ustawkach albo robić to co TEDE? przynajmniej ja to tak odbieram. i - przynajmniej w polsce - na 99% to jest prawda, albo tak to się w polsce odbiera: o ustawkach - dobre, reszta: komercja.

jednak się z Tobą travcka zgadzam :) (zrozumiałem! :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie strasznie sie stacza, i w ogole jest taki komercyjny i malo prawidzwy, nie spiewa o ustawkach i szalajniu sie po osiedlu- faktycznie stacza sie :P

napisałeś to z przekąsem jakby chodziło Ci o to, że albo ktoś może rymować o ustawkach albo robić to co TEDE? przynajmniej ja to tak odbieram. i - przynajmniej w polsce - na 99% to jest prawda, albo tak to się w polsce odbiera: o ustawkach - dobre, reszta: komercja.

jednak się z Tobą travcka zgadzam :) (zrozumiałem! :) )

 

jezuuu jeden logsh1 zrozumial o co chodzi :)

 

szafa - ironia - jest takie pojecie w osiedlowym slowniku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.