Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
20 minut temu, Koelner napisał:

 

Póki co obejrzałem 20 minut i ten drugi gościu co dzwonil pięknie zniszczony, inna sprawa że u Jaculi dobrze tam śnieży w wywiadach, ciężko znaleźć taki, w którym nie jest porobiony.Tzn on ma ogólnie taki styl i jest roztrzepany, chyba każdy ma takiego nadpobudliwego ziomka, ale w tym przypadku to biełyje nosy 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem całość na żywo. Podobało mi się, czas zleciał szybko, mimo że nie lubię jak Smoku prowadzi programy i często unikam jego nagrań. Bardzo rzadko odpalam HP na żywo, ale wczoraj poświęciłem wieczór. 

Tede... Ja tam lubię typa. Zawsze lubiłem, może to lepsze określenie, teraz już nie słucham nic poza radiem. W sumie jedyny gość którego czasem posłuchałem z całego tego towarzystwa. Inni mnie zawsze w większym lub mniejszym stopniu irytowali. Jeśli ktoś nastawiał się na jakiś kosmos, może być momentami rozczarowany, ale to kwestia oczekiwań. Ja chciałem po prostu posłuchać co ma do pogadania po latach jak typem się nie interesowałem. 

Ogólnie polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

co ten Kendrick nawywijal, asluchalna plyta

3-4 kawalki takie ze da sie posluchac glownie z racji na bity, reszta to jakies jeczenie ala spiewanie, nawet chorki dobrane c***owo, bity zamordowane ale w negatywny sposob a mialy potencjal

flow z 2008 roku

ogolnie utozsamiam sie z tym komentarzem wiecej mi sie nie chce w sumie nawet pisac bo ta plyta nawet tego nie jest warta

Cytat

Ja pi****le przedszkolanek przepraszam

Po pierwszym odsłuchu takie to k**** metłe ja jebie jak mogłeś to zrobić murzynie ufałem Tobie jak mało komu

Produkcyjnie faktycznie momentami mega potężnie ale chwilami też odlatuje to w jakieś zjebane klimaty, do c***a nudne podkłady eksperymentalne czy c*** wie jak to się nazywa, śpiew w większości jakiś nieciekawy, duka ten swój przekaz kolejny raz w ten sam sposób, idealny przykład ten numer z motywem kłótni z jakąś murzynica, co to k**** jest ja się pytam ja Ciebie przedszkolanek przepraszam

Jako kalmar ultras jestem disapointed w kurwe, ze dwa numery mi tutaj płynęły elegancko a reszta to k**** nuda pogania nudę, może i przesadzam i nie są az tak c***owe ale jezu człowieku gdzie jest hiphop się pytam gdzie są bengery i flow jak na alright albo dziwko nie zabijaj moich wibracji, już nagadałes się o poważnych tematach, to jest już przesada, czy on nie słyszy jak kiedyś ruchał podkłady i se po nich śmigał jak jakiś młody papież a teraz robi jakieś dzieła z dupy żeby elon musk tez mógł posłuchać se rapsow i zastanowić nad tym wszystkim, nawet na hejtowanym tu damn było dużo ciekawiej pod tym względem, no k**** odpalałem kolejne numery autentycznie z miną :bag: i myśląc se o k**** on znowu to robi, normalnie jak jakiś Drake co zamiast odjebac płytkę w stylu rap bo zajebiscie rapuje i ma dostęp do najlepszych producentów to coś tam spermi se pod nosem i ja nie wiem po c*** tak robić, rozumiem że wizja i w ogóle ale niech za tym idzie muzyka bo tutaj czuje ze najebane tyle treści jest ale głowa pobujalem z 10-15 min może,przyznam ze słychać na prawdę w c*** dużo pracy włożonej w podkłady, aranże są na bogatości i to slychac już bardzo dobrze w intro tylko ze k**** no nie wiem wymuskane to w c*** ale nie porywa, te piosenki nie mają w większości tego czegoś co sprawia że chce się żyć i nakurwiac hiphop niestety

Mam nadzieję że wstałem tylko lewa noga i okaże się że się myliłem bo mnie tylko pojebało i jednak instant klasyk i nie będę musiał już przepraszać przedszkolanka ale póki co to się dzieje widzowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.