Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Eld napisał:

Musisz wybaczyć, ale nie znam żadnej jego kompozycji.

Bo to był tancerz a nie piosenkarz

 

 

1 minutę temu, eF. napisał:

Chodziło o przejebanie piniendzy, widocznie żart nie wyszedł. Jednakże zatuszuję ten fakt wrzucając jednego z moich ulubionych MC.

 

Wyszedł bo Eld zrozumiał. Uwierz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Pun król!

kto tak technicznie składał wersy przed nim? 200 kilowy potwór :D

ps. troszkę wchodzę na rap, bo wyżej byli i Norbi i Mezo, a tutaj jednak dział RAP. 

aha i jakieś SZPAKI... damn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wyszedł bo Eld zrozumiał. Uwierz. 

No. Dokładnie.

Z innej beki. Moje kolejne dwa wykopaliska z dziś. Miło uszy rozwalają jak się żelastwem macha a i baba jeszcze dziś wkurwiła, więc wchodzi aż miło.

Tylko tip, słuchawki i mocno basu dopier*olić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

jak mas dobry sprzęt w aucie to zrobi robotę. Przecież to ciężkie jak Shahmen, ale beat tutaj to perełka. Spróbuj. :D

mnie ten numer wypierdala z butów, hehe

a co powiesz na taki klimat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

@Eld

jak mas dobry sprzęt w aucie to zrobi robotę. Przecież to ciężkie jak Shahmen, ale beat tutaj to perełka. Spróbuj. :D

Nie no, trochę inny klimat. Shahmen ma takiego coś "niewesołego", "niepokojącego" w kawałkach + bass i to mi robi robotę. Tutaj tego nie czuję. 

GOAT na dobry bass to Shahmen i jego Mark. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Nie no, trochę inny klimat. Shahmen ma takiego coś "niewesołego", "niepokojącego" w kawałkach + bass i to mi robi robotę. Tutaj tego nie czuję. 

GOAT na dobry bass to Shahmen i jego Mark. 

Rozumiem. W takim razie spróbuj taki klimat. Dla mnie to perła ❤️

 

polecam też numery DOPE DOD. Szczególnie z ich pierwszych albumów. Dla przykładu ---->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Rozumiem. W takim razie spróbuj taki klimat. Dla mnie to perła ❤️

 

polecam też numery DOPE DOD. Szczególnie z ich pierwszych albumów. Dla przykładu ---->

 

A nie no The Prodigy to nie dyskusja na teraz, nie na tą porę. Wychowałem się na tym, słucham do dziś a wejścia do Poisona nic nie jest wstanie przebić, dokładnie od 20 sekundy. 

 

edit: Dope dobre to. Jutro sobie przerzucę. 

Dziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

ale trzeba przyznać, że ten najbardziej rapowy numer Prodigy rozpierdala, hehe. 

swoją droga, to słyszałeś? Strasznie pięknie niszczy czaszkę i jest mi bliskie pod względem przekazu :D

 

Ps. Patrz jak pięknie to połączyłem. Najpierw Prodigy, następnie Dope DOD, a teraz bang! I masz ich razem w numerze <sasasasa>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld ostatnia rzecz, bo nie chce tu uprzykrzać życia innym fanom...  rapu... 

mam dla Ciebie jeszcze to... protoplasta Shahmena - Chali2na (btw, czuję że przy piwie dogadałbym się z Tobą od razu) / ŁAP i nie dziękuj :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eF. Dogg Pound toż to klasyka gatunku, a jak już weszliśmy na teren G-Funku to:

Ten delikatny beat, który od razu wprowadza w nastrój,  Warren pokazał tutaj klasę.

Natomiast jeżeli chodzi o DPG to odkąd jestem na zdalnej (a pro po sen wzywa) to nie wiedzieć czemu, ale często zdarza mi się słuchać tego:

P.S: Czemu auto wklejanie linków raz działa, raz nie?

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RappaR napisał:

Jedną płytę nagrali dzięki której stali się największym fenomenem dekady w popkulturze i poza tym jedną szesnastkę (dodatkowo do solówki), co zajęło im może z dwie godziny 

Rapowania jako ekipą bym tego nie nazwał.

 

Dwa sławy rapują jako ekipa i tyle z tego co ja kojarzę.

na pewno jeszcze wydadza nie jedna patrzac na ich relacje

hajs sie nie zgadza tworzac rap grupy i w stanach i w polsce wielu fanow na to narzeka, takze po takim czyms widac ze ktos to robi z pasji nie dla hajsu

10 godzin temu, eF. napisał:

Chodziło o przejebanie piniendzy, widocznie żart nie wyszedł. Jednakże zatuszuję ten fakt wrzucając jednego z moich ulubionych MC.

 

Big Pun wiadomo liryczny rozpierdol

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, eF. napisał:

 

a co powiesz na taki klimat?

 

Pytasz o malarstwo przedstawione w video, czy muzę? 

Jeśli o to pierwsze to nie mój styl, jeśli o to drugie to patrz odpowiedź na pytanie pierwsze.

 

21 godzin temu, eF. napisał:

@Eld ostatnia rzecz, bo nie chce tu uprzykrzać życia innym fanom...  rapu... 

 

Bo prawdziwy rap to powinien być czarny jak dupsko Thona Makera, zły jak wkurwiony Ron Artest i rytmiczny niczym dance with ball by Iverson. 

 

22 godziny temu, eF. napisał:

btw, czuję że przy piwie dogadałbym się z Tobą od razu) / ŁAP i nie dziękuj :D

 

Jak się pojawisz na jakimś Lutowym zlocie i nie okażesz się złamanym c***em jak czasami Ci się zdarzało z tematu Pistons to za Dope DOD wskażesz tylko co chcesz z półki, a barman Ci to poda na mój koszt. Uszy mi odkupujesz.

 

21 godzin temu, Pepis21 napisał:

P.S: Czemu auto wklejanie linków raz działa, raz ni

Nie zadziała z jednym enterem, spróbuj z dwoma. A jak z dwoma nie zadziała to oznacza, że za dużo linków chcesz na raz w jednym poście wkleić a tego forum nie lubi. 

 

14 godzin temu, Kubbas napisał:

 

 

 

Tyle lat w internetach, a takich perełek nie widzieć.

Wstyd Wujku Eld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

 

Dawno mi nic aż tak nie siedziało

Kidd to dobry ziomeczek mojego kumpla z ekipy Palmer Eldritch, którzy robią świetny triphop. Zaskoczyłeś mnie tym, masz plusa. :D

a przy okazji warto sprawdzić ten numer (szkoda, że chłopaki nie mają w ogóle zasięgów, ehh) ---->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.