Skocz do zawartości

Majdan


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

@Rappar

 

Powiedz mi tylko po co kłamiesz.

 

Prawdziwa kolejność wydarzeń jest taka

 

Jest pokojowy protest - nagle Bierkut atakuje Majdan gdzie nic nie niszczono i gdzie nawet nie wnoszono o dymisję Janukowycza. Atak jest bezpardonowy - ludzie są mocno poturbowani niektórzy tracą oczy. Władza nie przewidziała że ten atak wkurwi ludzi i następnego dnia na Majdan wróci kilkanaście razy więcej ludzi. Znacznie lepiej zorganinozawych że zajmą Ratusz itp.

Potem postawili barykady i kolejny atak Bierkutu tym razem zastrzelili 6 osób + porywanie ludzi ze szpitala i morderstwa w lesie które dla Ciebie nie istnieją bo przecież jak o tym wspomniałem to sobie żartowałeś - dla Ciebie zakatowanie człowieka jest powodem do żarcików ???

 

Żaden policjant nie zginął - więc nie wiem po co kłamiesz że wcześniej zginęli policjanci. Jakiś dowód - podaj choć jeden nius że wtedy zginął policjant.

 

Pierwsza wzmianka o śmierci policjanta to ten tydzień - Ty twierdzisz inaczej - więc powtórze - podaj źródło albo przyznaj że kłamałeś

 

 

@ Koelner

 

O co ci chodzi z tym Lepperem czy Petelickim???

 

Masz inne ustalenia niż polska Policja ??

Czy uważasz że

 

A - polska prokuratura lub policja to niekompetentni idioci i nie zauważyli że tam było morderstwo ( zwłaszcza w przypadku Petelickiego to musiałby być morderca zbudowany z kamfory)

B- polska policja tuszuje ślady morderst

 

Bo skoro kwestionujesz ustalenia prokuratury to albo wierzysz w wariant A albo B. A skoro kwestionujesz legalne polskie służby to czy to oznacza że zgodnie z Twoją logiką polski rząd ma prawo Ciebie zastrzelić albo zaaresztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely widze ze gazeta.pl strona startowa z tvn-em taz za pan brat , gratuluje szerokich horyzontow.

 

Nie znasz mnie i bladego pojęcia nie masz. Telewizji nie oglądam od 5 lat bo nie jest mi do niczego potrzebna . 

 

Jeśli mi zarzucasz kłamstwo to mi je udowodnij. W którym miejscu się pomyliłem , w którym miejscu podałem nieprawdziwe fakty

 

Poza tym ja mam jakieś poglądy ty nie masz nawet odwagi bo jak byś ją miał to byś umiał bronić swoich poglądów. Jak widać zamiast je pokazać wolisz kogoś obrażać. Słabe ale typowe dla prawicy

 

A Rappar widzę że jak ci zarzuciłem kłamstwo to nie umiesz się obronić i milczysz bo wiesz dobrze że kłamałeś ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bez przerwy dokonujemy wyborów. Niektórzy wybrali werbalne wspieranie urodzonego demokraty, człowieka ubogiego, o czystych rękach, niezależnego gwaranta suwerenności państwa - profesora Wiktora Fiedorowicza Janukowycza. Ich prawo, w końcu są wolnymi ludźmi. Powinni tylko pamiętać, że jest coś takiego jak sumienie - cholernie wkurzająca właściwość człowieka, która siedzi głęboko, ale lubi się w końcu odezwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely w zden sposob cie nie obrazilem , nie chce mi  sie pisac elaboratow ale masz tu maly wywiad ktory  moze zdejmie chociaz jedna klapke z oczu twych

 

Sprawiedliwość nakazywałaby, aby Przemyśl i kilkanaście powiatów wróciły do Ukrainy – mówi Andrij Tarasenko, rzecznik radykalnej organizacji Prawy Sektor, najmocniej zaangażowanej w walki z milicją wokół Majdanu.

Dlaczego nad Majdanem łopocą flagi UPA, wiszą portrety Stepana Bandery?

Andrij Tarasenko: Nasza organizacja, Prawy Sektor, nosi imię Bandery. On jest symbolem rewolucyjnej walki o niepodległość kraju. Gdyby go nie było, nie byłoby Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), a bez OUN nie byłoby dziś niezależnej Ukrainy. Nasz naród przez setki lat żył pod okupacją różnych imperiów i ci, którzy walczyli o wyzwolenie, jednoczyli się wokół wielkich bohaterów: Mazepy, Petlury, Bandery. Tak jest i dziś.

Dla mieszkańców wschodniej Ukrainy Bandera to jednak nie bohater, ale zdrajca. Nie lepiej było znaleźć kogoś, kto Ukraińców łączy, a nie dzieli?

Ukraińców dzieli nie postać Bandery, ale propaganda imperialnej Rosji. Moskwa zawsze działała wedle zasady: dziel i rządź. Dlatego przedstawiała Banderę w negatywnym świetle. Gdyby nie to, Bandera łączyłby dziś wszystkich Ukraińców. Ja sam pochodzę zresztą ze wschodu, a jestem banderowcem.

Bandera zainspirował jednak rzeź na Wołyniu, w wyniku której zostało zamordowanych przeszło 100 tys. Polaków. Nie odpowiada więc za ludobójstwo?

To brednia. Dokładnie śledziłem historię OUN i wiem, że to po prostu nieprawda. Owszem, Bandera zalecał stosowanie radykalnych metod, ale przecież z okupantem należy walczyć wszystkimi metodami. Tym bardziej  kiedy ten okupant nie chce opuścić twojej ziemi.

Tyle że to były lata wojny, więc Polaków trudno nazwać okupantami.

Nasz kraj okupowali Niemcy, Polacy, Rumuni, Węgrzy, Rosjanie.

Polska jest dziś najważniejszym sojusznikiem Ukrainy w walce o integrację z Europą. Czy z tego punktu widzenia nie jest błędem taktycznym eksponowanie na Majdanie symboli UPA?

Rozumiem, w czym rzecz, ale my jesteśmy banderowcami i z powodów taktycznych nie możemy się wyrzec naszych przekonań.

Obecne granice Ukrainy są sprawiedliwe?

Nacjonalista to ktoś, kto dąży do zjednoczenia wszystkich ziem etnicznych swojego narodu, tych, gdzie Ukraińcy żyli od tysięcy lat. Inaczej nie można go nazwać nacjonalistą. Po wojnie operacja „Wisła" spowodowała, że Ukraińcy z tych ziem etnicznych zostali wyrzuceni i sprawiedliwość nakazywałaby, aby te ziemie do Ukrainy wróciły. Mówię o Przemyślu i kilkunastu innych powiatach.

Jak chcecie to osiągnąć?

Metodami dyplomatycznymi. Nie jesteśmy narodem imperialnym, nie sięgamy po cudze ziemie, chcemy jedynie tego, co nasze.

Ukraina nie może być jednak w Unii i jednocześnie domagać się zmiany granic.

Miejsce Ukrainy nie jest w Unii, to byłoby sprzeczne z ideą państwa narodowego. W Polsce też jest zresztą wiele osób niezadowolonych z tego, że struktury ponadnarodowe ograniczają suwerenność państwa.

Ukraina nie będzie jednak bezpieczna, balansując między Rosją a zachodnią Europą.

Dlatego musimy odzyskać broń atomową. Mamy na Ukrainie własnych specjalistów, którzy do tego doprowadzą.

Kiedy zakończy się rewolucja 
na Majdanie?

Wtedy, gdy odejdzie Janukowycz. Aby to osiągnąć, jesteśmy gotowi sięgnąć po wszystkie metody, także te radykalne. Tak jak robił Bandera. Janukowycz rozumie tylko siłę, gdybyśmy już teraz jej nie użyli, nigdy nie podjąłby negocjacji.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O co ci chodzi z tym Lepperem czy Petelickim???

 

Masz inne ustalenia niż polska Policja ??

Czy uważasz że

 

A - polska prokuratura lub policja to niekompetentni idioci i nie zauważyli że tam było morderstwo ( zwłaszcza w przypadku Petelickiego to musiałby być morderca zbudowany z kamfory)

B- polska policja tuszuje ślady morderst

 

Bo skoro kwestionujesz ustalenia prokuratury to albo wierzysz w wariant A albo B. A skoro kwestionujesz legalne polskie służby to czy to oznacza że zgodnie z Twoją logiką polski rząd ma prawo Ciebie zastrzelić albo zaaresztować

 

http://www.youtube.com/watch?v=qkKTpivOF8I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówimy o tym samym Lepperze który opowiadał o Klewkach. Ciekawe że bardziej wierzysz Lepperowi niż ustaleniom polskiej policji.

 

A z Petelickim to już w ogóle jest czysta sprawa bo tam cały budynek ma monitoring

Nie, mówimy o tym samym Lepperze, który umarł 3 dni potem. O Petelickim nie wiem, ale jak dla mnie Lepperowi z samobójstwem pomożono.

 

 

Potem postawili barykady i kolejny atak Bierkutu tym razem zastrzelili 6 osób + porywanie ludzi ze szpitala i morderstwa w lesie które dla Ciebie nie istnieją bo przecież jak o tym wspomniałem to sobie żartowałeś - dla Ciebie zakatowanie człowieka jest powodem do żarcików ???

Nie chce mi się szukać newsów, ale pamiętam jak czytałem o śmierci policjanta na Ukrainie jakiś miesiąc temu. Co do morderstw w lesie, nie jest pewne czy tego dokonywała władza. Często, jak na przykład w ostatniej większej wojnie domowej w Europie, takie rzeczy były "inicjatywami oddolnymi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówimy o tym samym Lepperze który opowiadał o Klewkach. Ciekawe że bardziej wierzysz Lepperowi niż ustaleniom polskiej policji.

 

A z Petelickim to już w ogóle jest czysta sprawa bo tam cały budynek ma monitoring

 

Czemu prokuratora wykluczyła zabójstwo pomimo, że w łazience mieszkania Leppera znaleziono 7 różnych odcisków butów (stiwerdzono, że to ślady, które znalazły się zbyt daleko od miejsca zbrodni). Czemu na kilka dni przed śmiercią Leppera postawiono rusztowanie przy jego mieszkaniu (właśnie od strony okna łazienkowego), ale ani przedtem ani potem budynek nie był ani remontowany albo elewacja odnawiana?

 

Pomijam już oczywistości, że Lepper nie miał ani myśli samobójczych, ani nie wykazywał takich skłonności.

 

A Petelicki? Samobójstwo w dniu meczu na euro, który skupił uwagę 3/4 polskiego społeczeństwa? W dniu, gdy śledzy muszą odczekać dwie doby do dnia roboczego, aby zbadać ślady? Srsly? Facet, który mówił "gdy usłyszycie o mojej śmierci tzn. że mnie załatwili" ?

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusztowanie było, bo robotnicy naprawiali dach. Odciski w łazience nie musiały pochodzić z tego konkretnego dnia. I skąd wiesz, że nie miał myśli samobójczych? Wpływowy polityk, który w krótkim czasie stracił wszystko (władzę, wpływy, pieniądze, "przyjaciół", zwolenników, a niedługo miał też stracić wolność i resztkę majątku) mógł mieć różne myśli.

 

Zresztą sprecyzuj tą swoją teorię spiskową - Lepper 4 lata po odejściu z rządu nagle chciał zacząć mówić, co wie o niektórych politykach dlatego ci politycy wysłali 7 ludzi, którzy weszli po rusztowaniu i w łazience przekonali go, by się powiesił. Po czym nie starli odcisków swoich butów i jak gdyby nigdy nic wyszli sobie, przez nikogo nie zauważeni, w środku dnia, w centrum Warszawy (przypominam, że to siedziba partii - w każdej chwili ktoś mógł wejść). To ma sens. ;-)

 

Z Petelickim to nieco inna sprawa - jako były człowiek SB mógł mieć jakieś powiązania z różnymi ludźmi, mieć jakichś wrogów w tym środowisku i to takich, którzy potrafili profesjonalnie upozorować samobójstwo. Czyli tu jest chociaż jakaś szansa teoretyczna, choć jakichkolwiek dowodów brak. Ale Lepper to był człowiek od lat poza polityką, samotny i zapomniany, nikt go już nie brał na poważnie. Trudno nawet teoretycznie założyć, by komuś mogło zależeć na jego śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper 3 dni później miał zeznawać odnośnie afery gruntowej.

Sugerujesz że KAczyński zlecił zabójstwo bo tylko jemu to mogło zaszkodzić

 

Z Petelickim korytarz jest monitorowany widać jak schodzi a potem widać jak płynie krew i przez 30 minut przed i po nikt inny nie pojawia się na obrazie z kamet a tam nie ma innej drogi to powiedz mi jakim cudem ktoś mógłby go zabić ??? Zrobiony był z kamfory skoro wyparował? Nie ma śladów w krwi nie ma śladów w miejscu zbrodni poza Petelickiego i jego rodziny

 

Leppe miał skłonności samobójcze - facet macho który traci wszystko , łącznie z majątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sugerujesz że KAczyński zlecił zabójstwo bo tylko jemu to mogło zaszkodzić

 

za krótkie nogi na Kaczyńskiego nogi. politycy to figuranci więc nie Kaczyńskiemu mógł zaszkodzić. 

 

 

 

Z Petelickim korytarz jest monitorowany widać jak schodzi a potem widać jak płynie krew i przez 30 minut przed i po nikt inny nie pojawia się na obrazie z kamet a tam nie ma innej drogi to powiedz mi jakim cudem ktoś mógłby go zabić ??? Zrobiony był z kamfory skoro wyparował? Nie ma śladów w krwi nie ma śladów w miejscu zbrodni poza Petelickiego i jego rodziny

 

Petelicki to jest ta osoba, która powiadomiła media o "smsie" z centrali PO gdzie politycy Platformy już o godzinie 9 mieli mieć wersję, że to błąd pilotów spowodował katastrofę smoleńską  "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił"

 

 

 nie trzeba też wspominać o dziwnym samobójstwie członka jak-40.

 

 

ale wracając do meritum jest wiele danych na temat dziwnych śmierci w III RP. i nie chodzi mi o to aby porównywać to do sytuacji Ukrainy ale w naszych kraju jest "bananowo".  

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za krótkie nogi na Kaczyńskiego nogi. politycy to figuranci więc nie Kaczyńskiemu mógł zaszkodzić. 

Aha, czyli za wszystkim stali bliżej nieokreśleni ONI.

 

Tak w ogóle to w aferze gruntowej nie chodziło o nie wiadomo jaki przekręt tylko o odrolnienie ziemi, za które Lepper miał wziąć łapówkę, no i potem o przeciek w wyniku którego łapówki nie wręczono. W sumie banał, więc nie wiem jaką rolę w sprawie mieliby pełnić ONI. Właściwie dziwniejsze jest to, że do odrolnienia gruntu była wymagana zgoda ministra, a nie np. starosty.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leppe miał skłonności samobójcze - facet macho który traci wszystko , łącznie z majątkiem.

 

LOL na jakiej podstawie to mowisz , moglbys przytoczyc jakies konkretne fakty z zycia leppera swiadczace o tym ze mial sklonnosci samobojcze ???  czy sa to poprostu twoje jakies dziwne wnioski bez zadnego pokrycia w faktach.?? czy przed jego smiercia tez myslales ze ma sklonnosci samobojcze???  skad wziales info ze stracil caly majatek???

 

interesowalem sie lekko ta sprawa i media caly czas mowily generalnie o dwoch rzeczach: problemach finansowych , lepper mial kredyty  tak jak spora ilosc innych rolnikow w tym kraju i wiekszosc mlodych ludzi ktorzy musza splacac swoje mieszkania przez wiekszosc swojego zycia . rolnicy maja przychody po zbiorach i chodowli i bardzo czesto sie kredytuja , lepper zdaje sie nabral kredytow na nowe sprzety,dlug leppera to bylo ok 150tys , biorac pod uwage caly jego majatek ten dlug jest poprostu smiesznie maly , bo umowmy sie jesli mam majatek wyceniany na 3 mln ,a kredyty wziete na 200-300tys , to nie popelniam samobojstwa tylko sprzedaje aktywa splacam i nadal zostaje mi duzo $$$$

Drugi powod jaki podawaly media to ciezka choroba syna leppera , tylko najciekawsze ze wlasnie przez smiercia leppera stan jego syna zaczal sie poprawiac

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.